عکس تبریک

آکاآپ:  در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است و همچنین جان‌فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد. در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.

آکاآپ هفته دولت را، بـه همه ی دولت مردان خدوم و مجموعه اداری و اجرائی کشور تبریک میگوید و همچنین به مناسبت فرارسیدن هفته دولت که با یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گره خورده است، عکس ها و متن های جدید تبریک این هفته مقدس را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که در ادامه میتوانید تمامی متن ها را مطالعه و مشاهده کنید.  

 

هفته دولت مبارک

عکس تبریک

دولت شـما دولت محرومین اسـت یعنی باید برای محرومین کار کند.
هفته دولت مبارک

عکس تبریک

دولت بدون پشتیبانی مردم نمی­تواند کاری انجام بدهد.
هفته دولت مبارک

عکس تبریک

شهید محمد علی رجایی: مردم ما از کمبود ها و کسریها گله ندارند، آنچه مردم را می آزارد و صدایشان را در می آورد وجود تبعیضات ناروا و سوء استفاده از بیت المال اسـت و بس!
هفته دولت مبارک

عکس تبریک

دولت ما یک دولت کاخ نشین نیست.
هفته دولت مبارک

عکس تبریک

شهید محمد علی رجایی: شـما باید هر وقت من را می‌بینید، بپرسید چه می‌کنی؟ وحتی سر من فریاد بکشید؛ البته فریادی برادرانه و هم چون اعضای یک خانواده کـه برای مستضعفان چه کرده اي؟
هفته دولت مبارک

عکس تبریک

آغاز هفته دولت و سال روز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه هاي‌ سبز، رجایی و باهنر، گرامی باد

 

 

 

عکس تبریک

رای خداست محفوظ اسـت.
هفته دولت مبارک

 
گردآوری توسط بخش smsاس ام اس،پیامک سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات