خطرناک ترین سلفی

آکاایران: این روزها همه در گوشی خود حداقلی یکی دوتا عکس سلفی دارند. اما وقتی در شرایط خطرناکی قرار بگیرید، سلفی گرفتن می‌تواند کشنده باشد.  از بین هزاران سلفی،که برخی از کاربران در فضای مجازی, از مکان های جذاب و عجیب میگیرند، مکان هایی وجود دارد که هر چند احتمال تکرار و حضور در آن صفر خواهد بود اما سلفی گرفتن در آن مکان بسیار دشوار است و جان سلفی گیرنده را تا حد مرگ به خطر می اندازد. برخی از این سلفی ها را در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا گردآوری کرده ایم . با ما همراه باشید.

خطرناک ترین سلفی

آنجلا نیکولا یکی از افرادی است که به طور مرتب جان خود را در پی گرفتن سلفی‌های عجیب به خطر می‌اندازد. لوکیشن برخی از عکس‌ها آنقدر وحشتناک است که ممکن است از خود بپرسید او اصلاً چگونه به آنجا رسیده است؟!

خطرناک ترین سلفی

کابرانی که با کمپانی FlyNYON نیوجرسی همراه شوند می توانند سلفی های خود را در حالی که از هلی کوپتر آویزان شده اند و شهر زیر پای آن هاست بگیرند.

خطرناک ترین سلفی

دانیل لاو، یکی از مشهورترین عکاسان در جهان است و برای گرفتن یک عکس عالی معمولاً جان خود را به خطر می‌اندازد. در این عکس بر روی یکی از آسمان خراش‌های هنگ‌کنگ صحنه تکان دهنده‌ای را رقم زده است.

خطرناک ترین سلفی

سلفی بالای یکی از بلندترین ساختمان های هنگ کنگ

خطرناک ترین سلفی

دیوید فلیتام در زیر آب های گودالوپ مکزیک با یک کوسه سفید

خطرناک ترین سلفی

سلفی با مواد مذاب: سلفی توریست در کنار مواد مذاب آتشفشان کوه Erta Ale اتیوپی.

خطرناک ترین سلفی

سلفی بر فراز آسمان: تصویر گرفته شده بر فراز شهر بارسلون اسپانیا

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات