جالب ترین

اکاایران: رشته کوه تایهانگ Taihang چین بیش از 250 مایل (400 کیلومتر) را طی می کند و از سه استان این کشور عبور می کند. در حالی که تماشای آنها منظره ای واقعا خیره کننده است، کوه ها به همان اندازه بلند هستند که صعود آنها دشوار است.

اخیراً مقامات گردشگری در لینژو، استان هنان تصمیم گرفتند کوه ها را در دسترس گردشگران قرار دهند، بنابراین راه حل جالبی ارائه دادند. فقط یک مشکل وجود دارد: شما برای بازدید باید کمتر از 60 سال سن داشته باشید و یا بیماری خاصی و بیماری قلبی نداشته باشید.

جالب ترین

با نام مستعار "راه پله به بهشت"، پله مارپیچی عظیمی که در کوههای تایهانگ چین در لینژو، استان هنان به آسمان می رود، به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که مناظر طبیعی را مانند گذشته مشاهده کنند.

این برج عظیم پلکانی 300 فوت ارتفاع دارند.

رشته کوه تایهانگ 250 مایل (400 کیلومتر) از شمال به جنوب را شامل می شود و از طریق استان های شانشی، هنان و هبی کشور چین عبور می کند.

ارتفاع اکثر قله ها از 5000 تا 6500 فوت (1500 تا 2000 متر) است و قله اصلی شیائو ووتایشان به 9455 فوت (2882 متر) می رسد.

جالب ترین

بازدید کنندگان لازم است قبل از بالا رفتن از پله ها، باید رضایت نامه را برای بیماری های قلبی و ریه خود و مشکلاتی از جمله ترس و ... را امضا کنند.

افراد بالای 60 سال اصلاً مجاز نیستند از پله بالا بروند !

جالب ترین

اگر از خود می پرسید که چرا آنها فقط آسانسور درست نکردند ، شما تنها نیستید. مقامات توضیح می دهند: "در اینجا باد می وزد و آنها را خراب می کنند.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات