بازی آنلاین جان این پسر 12 ساله را گرفت (عکس)

آکاایران: بازی آنلاین جان این پسر 12 ساله را گرفت (عکس)

آکاایران: به گزارش آکا ایران پسر 12 ساله بریتانیایی به خاطر شرکت در یک بازی خطرناک آنلاین جانش را از دست داده است. در این بازی، فرد باید کاری کند اکسیژن به مغزش نرسد! کارنل هاتن، ساکن شهر بیرمنگام انگلستان، در نتیجه انجام یک بازی آنلاین در ابتدا هوشیاری خود را از دست داده و سپس خفه شده است.

 

بازی آنلاین جان این پسر 12 ساله را گرفت (عکس)

 

والدین و دوستان کارنل حالا نسبت به این بازی خطرناک هشدار داده اند. بر اساس این بازی، نوجوانان باید از زمان خفگی خود فیلم گرفته و سپس آن را بر روی شبکه های اجتماعی ارسال نمایند. گفته می شود که کارنل در حال انجام این بازی در اتاق خواب خود بوده که هوشیاری اش را کاملا از دست داده است.

 

گِما، مادر کارنل، حوالی ساعت 9:45 دقیقه صبح متوجه این اتفاق شده است، اما علیرغم رساندن پسرش به بیمارستان، او همان جا جان داده است. یکی از دوستان خانوادگی آن ها می گوید: «مادر کارنل او را در خانه پیدا کرد. کارنل پسر باهوش و خوشحالی بود

 

بازی آنلاین جان این پسر 12 ساله را گرفت (عکس)

 

و با برادر و خواهرش رابطه خیلی نزدیکی داشت.هنوز مشخص نیست که آیا کارنل به تنهای این بازی را انجام می داده یا دیگران نیز او را همراهی می کردند. دوست خانوادگی کارنل در ادامه صحبت هایش می گوید: «باید دلیل این مسئله را جویا شد که چرا یک چالش یا بازی آنلاین

 

خطرناک تا این اندازه در شبکه های اجتماعی محبوب می شود.» در این بازی، فرد گردن خود را با دست یا شی ای فشار می دهد تا به آستانه خفگی برسد. پس از محبوبیت این بازی در شبکه ‎های اجتماعی، افراد زیادی از پدر و مادرها خواسته اند تا به فرزندان خود آگاهی لازم را بدهند.

منبع :

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات