ماجرای عجیبی که بزودی رخ می دهد بلعیده شدن آنلاین یک مرد توسط مار آناکوندا!!
شبکه دیسکاوری تبلیغاتی مبنی بر پخش مستند بلعیده شدن یک مستندساز توسط مار بوآ در تاریخ هفتم دسامبر جنجال به پا کرده است!

شبکه دیسکاوری تبلیغاتی مبنی بر پخش مستند بلعیده شدن یک مستندساز توسط مار بوآ در تاریخ هفتم دسامبر جنجال به پا کرده است!
آناکوندا از گونه‌ مار آبزی و خانواده اژدرماران است که در رودها و مرداب‌های جنگل‌های انبوه آمریکای جنوبی زندگی می‌کند و سمی نیست. طول بدن این خزنده زیبا بین هشت تا یازده متر است. این جاندار با 170 کیلوگرم وزن سنگین‌ترین مار جهان محسوب می‌شود. این مار عظیم الجثه با پیچیدن به دور بدن شکار خود آن را درهم فشرده، خرد ساخته و می‌کشد.

پل روزلی فیلم‌ساز و مستند‌ساز طبیعت در شبکه تلویزیونی دیسکاوری قرار است دست به یک شیرینی‌کاری واقعی بزند. ولی با اعلام آن در رسانه‌ها، هجوم اعتراض‌ها به سمت او سرازیر شده است.
شبکه تلویزیونی دیسکاوری یکی از پر بیننده‌ترین شبکه‌های تلویزیونی امریکا است و متخصص در پخش برنامه‌های مستند در زمینه حیات‌وحش، فناوری، مسافرت و علوم مختلف است که این بار، دست به جنجال دیگری از نوع هیجان و سود‌آوری تبلیغاتی زده است. از آنجایی که این شبکه تلویزیونی در امریکا وسراسر دنیا با 33 زبان مختلف پخش می‌شود، حتما می‌توانید منظور از سود‌آوری و تبلیغات را حدس بزنید!

این شبکه چند روز است که یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه در یوتیوب منتشر کرده است و خبر از پخش مستندی هیجان‌انگیز و باورنکردنی در تاریخ 7 دسامبر 2014 داده است. در این ویدیو مستندساز شبکه، پل روزلی توسط یک آناکوندا مار بوآ آبی بلعیده می‌شود!

گفته می‌شود، پل روزلی برای گرفتن این صحنه یک لباس مقاوم ضد مار به تن کرده و برای ترغیب مار لباس را آغشته و یا درخون خوک فرو خواهد برد، سپس توسط مار بلعیده می‌شود و بعد زنده از شکم مار بیرون خواهد آمد! البته هنوز معلوم نیست بعد از بلعیده شدن، این مستندساز چگونه از شکم مار خارج خواهدشد. اما دوست‌داران و حامیان حیات وحش به خاطر احتمال آسیب‌دیدگی یا مرگ این جاندار، دست به اعتراض زده‌اند!

مردی که داوطلبانه طعمه آناکوندا شد
به گزارش سایت دیسکاوری؛ معاون و مشاورعمومی PETA درباره این نمایش ابراز نگرانی شدید کرده و گفته است؛ رعایت اصول اخلاقی و انسانی در این نمایش وجود ندارد و این کار اصلا عقلانی نیست! بلکه شرم‌آور است. این همه آزار و اذیت یک جاندار که ممکن است حتی منجر به مرگ آن شود تنها برای ساخت یک نمایش هیجان‌انگیز و سودآور... تاسف‌آور است.

شبکه دیسکاوری در تبلیغات وسیع خود تاکید می‌کند که این صحنه‌های نمایش همه واقعی و بدون هیچ دخل و تصرفی گرفته شده است و هیچ چیز نگرانی وجود ندارد.
یک کارشناس حیات وحش نیز با انتقاد شدید از کار این مستند‌ساز تلاش می‌کند با گفتگو با او، از اجرای این نمایش خطرناک جلوگیری کند. او می‌گوید؛ معلوم است، این نمایش فریب نیست. اما چگونه مستندساز می‌خواهد از خرد شدن توسط این ماربسیار قوی جلوگیری کند. تا آنجا که من می‌دانم مارها دارای استعداد زیادی در خرد کردن طعمه خود دارند، آیا این لباس ضد مار در مقابل قدرت عظیم و خردکننده مار، توانایی دفاع از فرد را دارد؟ یا اینکه او برای زنده ماندن مجبور است این جاندار را به کشتن دهد!

تبلیغات، ترغیب و دعوت رسانه‌ها برای تماشای این نمایش تاکنون اعتبار و سود سرشاری، نصیب این شبکه تلویزیونی دیسکاوری و عوامل دست‌اندرکار ساخت مستند کرده است. چرا که میلیون‌ها نفر بعد از تماشای ویدیوی تبلیغاتی در یوتیوب در انتظار تماشای نمایش واقعی هستند!منبع: hamshahrionline.ir

گردآوری سرگرمی آکاایران
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات