.
.
.
.

فال تاروت ,فال تاروت کبیر ,فال تاروت صغیر ,فال ورق ,فال پاسور ,تاروت , فال تاروت آنلاین ,فال تاروت اصلی ,فال تاروت قدیمی
فال تاروت
بعد از کلیک 10 کارت از 44 کارت تاروت را دارید که بصورت شانسی برایتان انتخاب شده است. هر کارتی در جایگاه خاصی قرار دارد! از سمت راست به چپ در ردیف بالا به ترتیب در جایگاه های، وضعیت حال، پرامون، سرنوشت، گذشته، شخصیت و در ردیف پایین به ترتیب: آینده، وضعیت روحی، موثر بودن، خواسته مخفی، نتیجه، کارتها جای گرفته اند که اگر بر روی هر جایگاهی کلیک کنید توضیحات بیشتری در مورد همان جایگاه دریافت خواهید کرد.

:: هر کارتی، کارت وارونه خود را نیز دارد که کاملا" معنی متفاوتی با آن کارت دارد.

:: اگر به زیر هر کارتی مشاهده کنید لینکی را میبنید تحت عنوان « توضیحات » ، اگر بر روی آن کلیک کنید معنی آن کارت را دریافت میکنید.

:: فراموش نکنید که بعضا" کارتهایی دریافت میکنید که معنای خوشایندی ندارند، حتما" در نظر داشته باشید که برخی از کارتها بسیار قوی هستند و کارتهای بد را خنثی میکنند.

با کلیک کردن به لینک زیر، 10 کارت از 44 کارت تاروت بصورت شانسی برایتان انتخاب میشود. هر کدام از کارتها وضعیت خاصی را بیان میکنند که البته بالای آنها کاملا" مشخص شده است. درضمن هر کارتی هم بیانگر همان وضعیت میباشد که کارت در آن جایگاه قرار گرفته است.


برای مشاهده فال خود ، اول نیت کنید و سپس روی لینک فال تاروت کلیک کنید

.
.
.
.
.