شخصیت شناسی افراد به کمک شکل صورت و مدل ابرو

آکاایران: شخصیت شناسی افراد به کمک شکل صورت و مدل ابرو


آکایران :شکل صورت, مدل پیشانی و حالت ابرو ها در افراد متفاوت می باشند. قصد داریم شما را با روشی برای تشخیص شخصیت افراد به کمک صورت آنها آشنا کنیم.

شخصیت شناسی افراد از روی صورت شان

بنا به گزارش آکاایران : می گویند براساس شکل و ظاهر صورت می توان به شخصیت انسان ها پی برد بنابراین شکل صورت، اولین نکته ای است که در هنگام تعبیر چهره باید به آن دقت کرد. فرم کلی صورت و شکل هندسی آن این نکات را به ما می گوید:
 
صورت دراز و کشیده: صبور

افرادی که دارای چنین صورتی هستند عموماً صبر و تحمل زیادی دارند و توانایی حل مشکلات در آنها بیشتر است. جذابیت و خوش ترکیب بودن افرادبا چنین صورتی نشانگر این است که آنها معمولاً کارهای خود را نیمه تمام رها نمی کنند و عادت به انجام امور به شکل تمام و کمال دارند.

 

صورت مربعی: سخت کوش

طرفدار استقلال فردی و فردگرایی، سخت کوشی برای دستیابی به آرزوها، زیرکی و فعال بودن از ویژگی های این افراد محسوب می شود.

 

صورت پهن: دانا و مهربان؛

این گونه اشخاص بردبار و مهربان هستند و معمولا ً ا فراد درس خوانده و روشنفکر به حساب می آیند.

 

صورت گرد: پرانرژی

این شکل دلالت بر امیدواری، زنده دلی و انرژی دارد. این افراد می توانند اتاقی دلگیر و ساکت را به بمبی از خنده و شادی تبدیل کنند.


پیشانی شما تابلویی است برای یادآوری طرز فکر شما و نشانه ای از چگونگی تصمیمات و تاثیرات آن بر رفتارتان و شاید هم به این دلیل بوده که پیشانی را اکثر ادیان، مکانی برای به خاک گذاشتن انتخاب نموده اند.
 
پیشانی محدب و بیرون زده: مبتکر؛ این پیشانی نشان دهنده علاقه فرد به استفاده از تخیل و راه حل های مبتکرانه است، چه در کار و چه در زندگی.

بالای ابروها روی پیشانی، یک برآمدگی استخوانی باشد: قاطع؛ مجری درجه یک قانون از هرنوع که باشد؛ چه قوانین علمی چه اجتماعی. این فرد برای اطمینان به راه حل ها نیازمند یک بار امتحان کردن آنها ست. در زندگی نیز راحت اطمینان نمی کند، اما راحت هم شک نمی کند.

یک برجستگی گوشتی میان ابروها: با اراده ؛ این برجستگی روی ناحیه اراده روییده است، پس این خصوصیت نشانه سخت کوشی و همت اعلای فرد است، از کودکی تا کهنسالی. او را در زندگی و کار جدی بگیرید.

پیشانی صاف و بدون گره: افکار منظم ؛ این اشخاص عموماً دارای افکاری منظم وقدرت تصمیم گیری در زمان حال هستند. پذیرای عقاید روشن وتازه نیز می باشند و نگرش و برخوردی معقول و متعادل دارند.

پیشانی چروکیده: پریشان؛ وجود خطوط در سطح پیشانی نشان می دهد که این افراد به سرعت هیجان زده و احساساتی می شوند و سریع آشفته و پریشان حال می گردند.


هنگامی که پیشانی بیانگر افکار است، پس عجیب نیست ابروها که مرز پیشانی و چشم هستند را سمبل و بیانگر احساسات بدانیم.
فاصله زیاد ابروها تا چشم نشانه صبوری و مشکل پسندی است و فاصله کم آن نیز نشانه عجول بودن و قدرت تصمیم گیری سریع است. این را هم به یاد داشته باشید که معمولاً ابروها قرینه نیستند، حتی در صورت خودتان.
 
ابروی بسیار کم پشت و کم رنگ: اجتماعی؛ تشخیص اندیشه این فرد مانند ابروانش مشکل است. اما مردم با او خیلی راحت ارتباط برقرار می کنند. او بیشتر سعی در شنیدن دارد تا گفتن، پس هم صحبت خوبی است.

 

ابروهای پیوسته: متفکر و خلاق؛ پیوستگی ابروها نشانگر این است که فرد دائماً در حال تفکر و اندیشه است و در مواقع رویارویی با مشکل، ایده های جالبی در سر دارد.

 

ابروی دم باریک (در وسط پهن و در انتها نازک: ) خلاق؛ کارهای بزرگتان را به این شخص بسپارید زیرا برای آنها راه حل های خوبی ارائه می دهد. اما هرگز سعی نکنید در اجرا نیز کار را به او بسپارید زیرا او یک طراح و خلاق بزرگ است و ذهن خود را برای کارهای عملی آماده نکرده است.

 

ابروی نازک و نخی: دهن بین؛ این افراد معمولا ً دارای اعتماد به نفس کمی هستند. خود را بیش از مقداری که واقعاً تحت نظرند مورد توجه می دانند. آنقدر نسبت به حرف دیگران حساس هستند که دچار وسواس می شوند.

 

ابروی پرپشت و پهن: دوراندیش؛ از نظر ذهنی فعال و منبعی برای افکار و عقاید می باشند و در بیان تفکرات نیز مانند زمان پردازش آنها قدرتمند هستند. ابروی صاف: متفکر؛ صافی و مستقیمی ابروها نشانگر اندیشه، تفکر و ایده گرایی فرد هستند.

 

ابروی کمانی: واقع گرا؛ افرادی که دارای ابروهای خمیده و کمانی هستند از حکایت ها و داستان های واقعی لذت می برند.

منبع :

شخصیت شناسی افراد به کمک شکل صورت و مدل ابرو

گردآوری توسط بخش طالع بینی شخصیت سایت آکا
تبلیغات