سال 2015 از نظر مالی و عشقی و عاطفی برای شما چگونه خواهد بود؟

سال 2015 از نظر مالی و عشقی و عاطفی برای شما چگونه خواهد بود...

 
فال سال فروردین:

خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین فروردین پیش بینی سالی را خواهد کرد که در آن نیروی قوی به شما داده خوهد شد. در این سال شما پاداشها را از کار سخت خود بدست خواهید آورد.
در سال 2015 پاداشهای مالی برای کارهای سخت به شما اجازه تمرکز بر اهداف شغلی و زندگی شخصی خود خواهد داد. تعادل برقرار خواهد شد بین روابط شخصی و روابط شغلی. آماده برای درو کردن محصولات خود باشید. در سال 2015 شما باید آماده برای یادگیری و تنظیم نقش تازه خود باشید. سال 2015 با وجود چالشها به نظر می رسد یک سال فوق العاده پر از فرصت های جدید و ارتباطات باشد. در این سال فرصت دیدار با اشخاص جدید در زندگی شخصی و شغلی خود را خواهید داشت.

عاشقانه:
در سال 2015 برای متولدین فروردین ماه پیش بینی می کنم که چند ماه ابتدایی سال همراه با برخی مشکلات ارتباطی هست. روابط قوی نه تنها زنده خواهند ماند بلکه آنها را شکوفا تر خواهید دید. پیش بینی میکنم در که سال 2015 برای فال عشق متولدین فروردین برخی از چهره های گذشته دوباره به زندگی شما باز خواهند گشت و زندگی شما باز هم با چیزهای فراموش شده و قدیمی روبرو خواهد شد.

این نیز زمان خوبی برای ایجاد دوستی های تازه و تقویت دوستی های قدیمی یا حاضر است. و همچنین زمان بازگشت به ریشه های خود و تقویت کردن ارتباطات خود است. هرآنچه قصد انجام آن را دارید بهتر از قبل از هجوم بردن ، آن را درک کنید.

فرصت های شغلی:
سال 2015 زمان بسیاری خوبی برای مشارکتها جدید برای کسب و کار جدید است که حتی باعث آزمایش روابط شخصی خودتان خواهد شد. به همین دلیل امسال برای شما سودهای مختلفی به همراه خواهد داشت و یک سال خوب برای برقراری ارتباطات سود آور است.
برای سال 2015 با کار و تلاش سخت آماده شده که در نهایت برای شما آسایش و رفاه و احترام به ارمغان خواهد آورد.

امور مالی:
برای متولدین فروردین ماه در سال 2015 پیش بینی می کنم که این سال برای شما یک ثروت بزرگ آماده است. این ثروت فقط به واسطه کار سخت بدست شما خواهد رسید. پس اگر تمایلی به داشتن آن دارید به کار و تلاش سخت هم خواهید داشت.
سرمایه گذاری در این سال بسیار ایده ال خواهد بود و برایتان سود خوبی خواهد داشت.

سلامتی:
در سال 2015 متولدین فروردین ماه در سلامت کامل به سر خواهند برد و ممکن است کمی مشکلات مربوط به استرس داشته باشند. با مراقبت از خود در مورد عفونت های ویروسی و مصون نگه داشتن خود  از بیماریها توسط درمان های سنتی و طبیعی و پرداختن به مدیتیشن ، امسال را به سلامتی سپری خواهید کرد.

خانواده:
متولدین فروردین بدون استثناء همیشه به دنبال بلندپروازی خواهند بود. این جاه طلبی می تواند خانواده و مسائل شخصی را دچار ناراحتی و رنج کند.
تغییرات در خانه و یا یک حرکت و یا تغییر در ساختار خانواده نیز پیش بینی می شود. به هر صورت این اتفاق خواهد افتاد پس برای آن آماده باشید. این تغییرات بخصوص در نیمه اول سال 2015 برای تان اتفاق خواهند افتاد.

اصلاحات وضع خود:
یادگیری و آموزش خود و یا حتی آموزش به دیگران باعث خوشحالی و یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهد بود. به کلاسهای خلاقانه برای کودکان هم نگاهی داشته باشید.

مسافرت:
نیاز ذاتی شما به مسافرت و ملاقات با افراد جدید در دنیای اطراف شما در این سال قابل دیدن است


============================================

فال سال اردیبهشت:
خلاصه:
در فال سال 2015 برای متولدین اردیبهشت ماه پیش بینی می کنم که به استقبال سالی متفاوت و با چشم اندازی تازه و تقویت روابط موجود ، خواهید رفت. در این سال خودشناسی زیادی تجربه خواهید کرد و غرایز طبیعی بیشتر دیده می شوند و یاد خواهید گرفت که ریسک پذیرتر باشید.
شما همیشه به درک خود اعتماد داشته اید و این نیز در سال 2015 وجود خواهد داشت. با نگرش مثبت و چشم اندازه تازه به زندگی در این سال شاهد به ارمغان آمدن پاداشهای بسیاری برای خود هستید. سال 2015 همه چیز است درباره گسترش جهان بینی و جمع آوری پاداشها از چیزهای مثبت و جدید و چشم انداز به زندگی

عاشقانه:
سال 2015 برای بسیاری از متولدین اردیبهشت ماه یک افزایش تمرکز برروی روابط به ارمغان می آورد. این سال روابط تازه ای ساخته نمی شود و بیشتر تمرکز برروی تقوریت روابط فعلی است. روابط گاه و بی گاه به روابط پایدار و جدی تر و عمیق تر و حتی به روابط عاشقانه تبدیل می شوند.
متولدین اردیبهشت بطور طبیعی وفادار به روابط عمیق خود هستند و این ویژگی باعث تصمیم گیری های عاشقانه در سال 2015 برای آنها می شود. اگر شما مجرد هستید ،امسال شاهد یک عشق آسمانی خواهید بود.
پیش بینی های عاشقانه این است که شما کسی را پیدا خواهید کرد که کاملا با شما هماهنگ است و ترجیح می دهید با او یک سال آرام برای کشف و خودشناسی داشته باشید.
اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید به احتمال زیاد شاهد عمیق تر شدن آن در این سال و سالهای آینده هستید و درک جدیدی از از صمیمیت نیز تحقق می شود.

فرصت های شغلی:
بیشترین تمرکز شما در سال 2015 بر کارهای شغلی است. تمایل یا طبیعت متولد اردیبهشت بر عشق و پول و نیاز به امنیت مالی است و در سال جاری از جمله کارهای مهم او خواهند بود.
در سال 2015 برای متولدین اردیبهشت پیش بینی می شود که با افزایش لذت از انجام کارهای خود باعث دستیابی به فرصت های جدید می شوید. ممکن است احساس ناامنی در هدر رفتن این فرصتها داشته باشید که همه این ماجرا به ریسک پذیری شما بستگی دارد و باید با برنامه ریزی دقیق و حساب شده تمامی فرصتهای پیش آمده را بدست آورید.

امور مالی:
از نظر پولی خیلی بسیار حسابگر هستید و این سال نیز از این نظر هیچ تفاوتی با قبل از خود نخواهید داشت. برای دستیابی به منابع جدید مالی برنامه های خود را توسعه دهید اما یادگیری لذت بردن از زندگی هم نیاز به زمان دارد. و باید برای تفریح خود نیز وقتی درنظر بگیرید.

سلامتی:
فال سال 2015 برای متولدین اردیبهشت ماه پیش بینی می کند که این سال از نظر سلامتی در وضعیت عالی قرار دارید. اما نیاز به حفظ بهداشت مناسب دارید طوریکه به راحتی توسط بیماریها غافل گیر نشوید.

خانواده:
فال سال 2015 برای متولدین اردیبهشت ماه پیش بینی می کند که شما بیشتر علاقه مند به مسائل داخلی هستید. شما از نظر اجتماعی بسیار فعال با دوستان و خانواده هستید. شما حتی قصد مدیریت برخی از گروههای اجتماعی را به قصد تفریح خواهید داشت.

اصلاحات وضع خود:
سال 2015 برای متولدین اردیبهشت ماه سالی همراه با الهام گرفتن از همه چیزهای جدید و دنیای اطراف شماست.
ارتباطات شما در این سال می تواند برای شما شگفت آور باشند. داشتن یک نگرش مثبت به زندگی خود در این سال برای شما منافع زیادی هم زندگی شخص و هم زندگی شغلی به همراه خواهد آورد.

مسافرت:
مسافرت های خارجی بر روی کارتهای شما دیده می شود که این ممکن است بخاطر شغل شما یا فقط یک مسافرت تفریحی به منظور تفریح کردن با دوستان و خانواده باشد


============================================

فال سال خرداد:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین خرداد پیش بینی می کند که این سال برای شما یک سال ساده نیست اما یک سال مهم از نظر رشد شخصی و به احتمال زیاد برخی از تغییرات عمده در زندگی شما را به ارمغا می آورد.
سال 2015 همه چیز درباره پاسخگویی و تعهد برای شماست. این زمان برای تصمیم گیری های بزرگ در زندگی شماست. شما آماده هستید که جنبه مسئولیت پذیری خود را افزایش دهید و آماده برای مقالبه با هر چالشی باشید.


در این سال با برنامه ریزی بلند مدت و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود و رسیدگی به تعهدات تان روبرو هستید.
اینها همه می توانند چالشهای امسال شما باشند اما یکی از وعده های امسال برای شما رشد درونی و بلند مدت شما و پاداشهاست. در این سال باید بدانید از زندگی چه می خواهید و متعهدانه به دنبال تغییرات مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود باشید.

عاشقانه:
بزرگترین موضوع در سال 2015 برای متولدین خرداد تعهد است. تعهد در روابط شخصی شما تاثیر بسیار قوی خواهد اشت. با تعهد جدی ، شما خواهید دید که روابط تان به سطح جدیدی در امسال خواهند رسید. احساسات امسال شما باعث کشش بیشتر در روابط تان خواهند شد. اگر شما میخواهید با کسی باشید پس باید متعهد باشید. اگر مجرد هستید این یکسال خوب برای دیدار با کسی و بهترین راه برای رسیدن به او و تجربه های تازه است.

فرصت های شغلی:
سال 2015 برای متولدین خرداد یک سال بر تمرکز برروی آموزش و یادگیری چیزهای جدید و تلاش برای استفاده از آموخته ها در زندگی شغلی است. اگر شما به برگشتن به عقب برای یادگیری یا آموزش عالی فکر میکنید پس بدایند که امسال همان سال مورد نظر برای انجام این کار است. در سال 2015 پیش بینی میکنم که متولدین خرداد شاهد پیشرفت و ثمر بخش بودن مهارتهای حرفه ای خود هستند البته حتی بدون آموزش های لازم. تمرکز بر یادگیری با پاداشهایی ماندگار برای شما همراه است و ممکن است احساس خستگی نیز بکنید. پس امسال باید برای اهداف آینده خود برنامه های از بتن داشته باشید که به همان سختی و استحکام باشند. این بدان معناست که تلاش برای رسیدن به اهداف مالی در کسب و کار و یا یک ارتقاء بزرگ در محل کار نیاز است.

امور مالی:
سال 2015 برای متولدین خرداد یک سال بسیار خوب برای سرمایه گذاری است. در این سال بهتر است از ریخت و پاش ها دوری کنید و صرفه جویی کنید تا اوضاع بهبود یابند.

سلامتی:
در سال 2015 زندگی تان پر از چالش خواهد بود. اما این به آن معنا نیست که باعث به خطر افتادن سلامتی شما شود. مراقب باشید که در دام افسردگی ودیگر بیماری های مرتبط با استرس قرار نگیرید. امسال زندگی لذت بخشی به آن معنا ندارید ولی این سختی فقط یک مرحله از زندگی شماست.

خانواده:
به پشتیبانی از خانواده خود اهمیت دهید. هنگامی که عزیزانتان را درک کنید ، برای آنها بیشتر می توانید مفید باشید.

اصلاحات وضع خود:
برای فال سال 2015 برای متولدین خرداد ماه پیش بینی می کنم که این زمان مناسب برای بدست گرفتن کنترل چرخهای زندگی تان است. از تامین امور مالی ، آموزش و یا سرگرمی جدید گرفته تا پیدا کردن آنچه در قلب شماست باید برای آن تلاش کنید و آن را بسازید

مسافرت:
سال 2015 برای متولدین خرداد یک سال خوب برای سفر است. روح ماجراجویی طبیعی شما شاهد پاسخ قوی طبیعت به شماست البته پاسخ آن فراهم آمدن فرصتهای زیاد برای ماجراجویی است.
در این سال از هر فرصتی برای مسافرت بهره خواهید برد و این می تواند برای تان با نتایج مثبت و شخصی و شغلی زیادی همراه باشد.


فال سال 2015, فال و طالع بینی, فال سالانه,فال روزانه، فال تولد فال امروز،فال روزانه حافظ


فال سال تیر:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین تیرماه پیش بینی کرده است که این سال برای رسیدن به بالاترین هاست. در این سال چیزی وجود خواهد داشت که بنظر یک رویای غیر ممکن است. اگر شما سخت و به اندازه کافی کار کنید ، تقریبا به تمام رویاهای خود را به واقعیت تبدیل خواهید کرد. دنیای جدید چشم انتظار شماست و شما فقط باید برای آن تلاش کنید.


برای کسانی که متولد تیر ماه هستند ، سال 2015 یک سال از رویایی بزرگ است که البته رویایی واقعی. این سالی سخت برای کار کردن و سالی مهم و عمیق برای خرچنگی ها است.
سال 2015 برای متولدین تیر ماه یک سال با تمرکز بر روابط شخصی و تمرکز زیاد بر روابط صمیمی است. همچنین در این سال آنچه که از زندگی می خواهید و بر آن تمرکز کنید ، اتفاق می افتد. شما همیشه خیال پرداز خوبی هستید اما این زمان برای خیال های واقعی است.


در سال 2015 متولدین تیر ماه به شکل یا دلیلی نامشخص خود را خوش بین خواهند دید. که احتمالا دلیل آن هماهنگی سیارات با نشان شماست. این سالی است که شما در آن احساس می کنید هر چیزی را می توانید انجام دهید.

عاشقانه:

همانطور که سال 2015 برای شما یک سال صمیمی است ، عشق و روابط عاشقانه از جمله روابط با اهمیت و تازه در این سال هستند. پیش بینی میکنم که برای سال 2015 احساسات شما در حالا سعود به بالاترین نقطه خود در این سال است.
گرایش طبیعی شما حسودانه است و این حسادت در این سال قوی تر از همیشه خواهد بود که شما باید با تلاش سخت بر آن غلبه کنید. اگر مجرد هستید امسال سالی خواهد بود که به دیدار آن شخص خاص خواهید رفت. اگر در یک رابطه هستید ، امسال زمان خوبی برای تقویت آن است.

فرصت های شغلی:
سال 2015 سال تحقق بخشیدن به رویاهای شماست و این نیازمند رفتن به دنبال اهداف شغلی بزرگ است که امکان داشتن آنها وجود دارد. شما برای مدت طولانی کار کرده اید و این سال همه آماده تصدیق کردن تلاشهای شما هستند. در سال 2015 متولدین تیر ماه با کار سخت از مزایای مادی و از خود گذشتی شروع به برداشت ثمره این همه اعتماد به نفس خود را خواهند برد.
سال 2015 بدون آزامایش نیست و در این سال تغییرات بزرگی در زندگی شغلی وکسب و کار شما وجود دارد که در همین زمان چگونه تصمیم گیری و مسئولیت پذیری شما تحت آزامایش قرار میگیرد که نتیجه آن تعیین کننده عملکرد شما مثبت است یا نه.
تمایل طبیعی شما اجتناب کردن و انکار کردن یا پا پس گذاشتن است ولی از این رفتار صرف نظر کنید و با برنامه ریزی به استقبال این تغییرات بروید.

امور مالی:
این سال از نظر ثروت و مادیات بسیار خوب است. شما طلب های خود را دریافت خواهید کرد و دیگر منایع غیر منتظره پول دریافت میکنید. در نیمه دوم سال با افزایش درآمد قابل توجهی روبرو هستید.

سلامتی:
فال سال 2015 برای متولدین تیر ماه سالی رویایی است و این کاملا درست است اما باید به یاد داشته باشید که سلامتی و مراقبت از آن هم اهمیت دارد. در این سال شما وسوسه خواهید شد که کار بسیار و تلاش بسیار برای آگاهی و بهبود آن کنید. بنابراین به یاد داشته باشید که فرصتی برای استراحت ذهنی خود در نظر بگیرید. امسال یک سال بزرگ برای شماست اما شما باید به یاد داشته باشید که با وقت گذاشتن برای مراقبت از سلامتی خود همانقدر اهمیت دارد.

خانواده:
در سال 2015 روابط شما با خانواده و دوستان بسیار عالی خواهد بود. این سال با ایجاد روابط جدید و تمرکز برروی تقویت روابط موجود روبرو خواهید بود.

اصلاحات وضع خود:
سال 2015 یک سال استراحت کردن برای شما و یک سال خوب برای فرصتهای جدید. این زمان خوبی برای تلاش و بهبود ذهن خود و همچنین بدن شماست. این سالی از اشتراک تجربه و یادگیری مهارتهای جدید است.
شاید شما به دنبال یادگیری زبان دیگری بودید که همیشه دلتان خواسته بود آن را فرا بگیرید یا بهتر یاد بگیرید ، هر چه که بوده این زمان بهترین زمان ممکن برای دستیابی به رویاهای شماست. همانطور که فال شما نشان میدهد این زمان مناسب از یک آغاز تازه است.

مسافرت:
در این سال باید بیشتر در مورد آنچه که اتفاق افتاده تمرکز کنید که گستردگی این تمرکز در خانه تا خارج از کشور است. برخی فرصتها برای مسافرت وجود دارد. اما در بیشتر موقعیت های سال 2015 برای متولدین تیر ماه در مورد بهبود زندگی روزانه شما بهترین زاه این است که برای انجام این کار در خانه و در نزدیکی خانه باشید.


============================================

فال سال مرداد:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین مرداد پیش بینی می کند که سالی مهم در پیس خواهید داشت. در چند سال گذشته هر آنچه انتظار داشتید انجام داده اید و در حال حاضر به دنبال خوشبختی از آن هستید.
سال 2015 برای متولدین مرداد بهترین زمان برای کسانی است که تصمیم گیری های بزرگ زندگی خود را گرفته اند مثل خرید خانه ، ازدواج و تشکیل خانواده
این زمان برای تمرکز بر روی خود و حالتهایی است که برای شما در طولانی مدت باعث خوشحالی خواهند شد.
امسال باید تمرکزی ویژه برروی فرد مورد علاقه خود داشته باشید مثلا خودتان. این خیلی خوب است که شما بر خود تمرکز کنید زیرا بعد از این نگاه شادی درونی خود را بدست خواهید آورد.

برای متولدین مرداد سال 2015 سالی سراسر از تغییرات بزرگ در زندگی فردی است. امسال به دنبال برنامه ریزی برای آینده واقعی باشید.
سال 2015 برای متولدین مرداد ماه یک سال سراسر از عشق و شادی است هر چند ممکن است چالش هایی نیز وجود داشته باشد و واقعا هست اما هیچ کدام چیزی برای ارائه کردن به شما نخواهند داشت.

عاشقانه:
در سال 2015 برای متولدین مرداد ، عشق و خانواده اولویت اصلی و مهم تمرکز در این سال خواهند بود. در این سال ارتباطات جدید و عمیق به وجود نمی آیند. اگر مجرد هستید در خواهید یافت که شکوفه های دوستی به چیزی بیشتر از یک جرقه برای اشنایی گاه و بی گاه نیاز دارند و اگر در یک رابطه هستید ، کششو نزدیکی بیشتری به سمت شریک زندگی خود خواهید داشت.
به احتمال زیاد تغییرات بزرگی در روابط شما بوجود خواهد آمد. سال 2015 برای متولدین مرداد یک سال ایده ال برای رساندن یک رابطه به پله های بالاتر و یا شروع آن و به علاوه یا توسعه روابط با خانواده است.

فرصت های شغلی:
سال 2015 یک سال بسیار شخصی برایتان است البته به دلیل اینکه از نظر شغلی دچار مشقاتی خواهید شد. در تلاش برای دستیابی به بهترین ها هستید اما تمایل کمی به قبول پروژه های اضافی در این سال دارید و تمرکز بیشتر شما برروی زندگی شخصی تان است. بهتر است در این سال به هر دو بپردازید البته این یک زنگ هشدار برای متولدین مرداد ماه در سال 2015 است.

امور مالی:
تغییرات بزرگ به معنی هزینه های بزرگ است. در این سال پول باعث نگرانی بیشتری برای شما به نسبت سالهای گذشته خواهد شد. برای پیشرفت نیاز به خرج کردن پول دارید اما میخواهید با صرفه جویی به چیزهای بزرگی دست بیابید.
فال متولدین مرداد در سال 2015 پیش بینی میکند که کمی از نظر مالی در این سال دچار تنگنا خواهید شد اما پاداش آن را در طولانی مدت بدست خواهید آورد.

سلامتی:
اگر به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود هستید پس شما باید از نظر فیزیکی و ذهنی کاملا آمادگی آن را داشته باشید. پس به تغذیه خود اهمیت دهید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. برای مراقبت و بهبود و ارامش فکری خود بهتر است به مدیتیشن و یوگا بپردازید تا سطح استرس خود را مهار کنید و به آرامش برسید.

خانواده:
در سال 2015 برای متولدین مرداد ، خانه و خانواده بسیار مهم خواهد بود. اگر در حال حاضر اجاره نشین هستید ، این زمان بسیار خوبی است برای خرید و یا در نظر گرفتن یک خانه و یا ارتقاء خانه فعلی.
با این کار شما از دیدن بازسازی ها و اضافه کردن ها بسیار خوشحال خواهید شد و پاداش واقعی اینها بازتاب خوشایند از احساس واقعی تان است.

اصلاحات وضع خود:
برای فال متولدین مرداد در سال 2015 پیش بینی میکنم که تغییرات بزرگی که در این سال انجام خواهید داد به خودی خود برایتا پیشرفت به ارمغان آورند. در این سال شاهد یک تغییر بزرگ هستید که آن برنامه ریزی برای مراسم عروسی یا آماده سازی آن برای یک عضو جدید خانواده است. شما می توایند با ورود او به زندگی تان از تجربه های بسیار غنی و جدیدی استقبال کنید. و این پاداشی خواهد بود که در این یکسال بسیار عاطفی ، برای شما خواهد داشت و از این پاداش نهایت لذت را ببرید.

مسافرت:
محدوده مسافرت شما به حدی گسترده می شود که در کشورهای دیگر به دنبال کسب و کار و تجارت خواهید بود. همچنین این سال بسیار خوبی برای رفتن در تعطیلات به یک جای جدید و هیجان انگیز به همراه خانواده خواهد بود.


============================================

فال سال شهریور:
خلاصه:
سال 2015 برای متولدین شهریور ماه یک سال پرچالش خواهد بود. نمی توان گفت که در این سال پاداش و موفقیتی وجود ندارد اما این سال نیاز به مقدار زیادی کار سخت دارد.
برای ورود به این سال نیاز به کلیدی به نام سازش خواهید داشت. در مواردی نیش زبان خود را با خوش آمد گویی جایگزین کنید بخصوص زمانی که در جمع حضور دارید حتی اگر در مقابل طبیعت زبان خود قرار بگیرید.
برای متولدین شهریور ترسی از کار سخت وجود ندارد. امسال فصلی از صرفه جویی است.
در سال 2015 برای متولدین شهریور سالی پر چالش خواهد بود که در پی آن نیاز به مبارزه در زندگی شخصی و شغلی است که با تغییرات بزرگ در پایان سال شما بسیار قوی تر خواهید شد.


در سال 2015 به میزان زیادی خود را خواهید شناخت که بیشتر آنها جنبه های مثبت شما هستند. سال 2015 برای متولدین شهریور همچون یک آینه در جلوی شماست که خودتان را بخوبی در آن خواهید دید و شناخت.

عاشقانه:
در سال 2015 پیش بینی می کنم که متولدین شهریور با سالی به چالش کشیدن در تمام جنبه های زندگی از روابط شخصی گرفته تا شغلی روبرو هستند و نیاز به تلاش بسیاری زیادی است.
در این سال متوجه خواهید شد که با روابط بهتر از هدر رفتن انرژی خود بسیار جلوگیری خواهید کرد.
اگر مجرد هستید ممکن است متوجه شوید که روبط کوتاه و زودگری خواهید داشت که در این فرصت کم بسختی قادر به برقرار کردن ارتباط با کسی خاص هستید. از خودتان لذت ببرید و سعی کنید ناامید نباشید.
اگر در یک رابطه جدی هستید ، شریک زندگی شما برای شما به عنوان یک منبع قدرت و سکوی پرتاب شما به سمت زندگی بهتر هست. این زمان برای تعهدات بزرگ نیست اما برای حرکت در مسیر زندگی است.

فرصت های شغلی:
فال سال 2015 برای متولدین شهریور نشان می دهد که این سال با چالشی در هر جنبه زندگی خود روبرو هستید، هر چند که در عملکرد شما عادی است. چالش های زندگی شغلی شما نیاز به یک تغییر بزرگ دارند. این می تواند شامل یک بازسازی دفتر ، یک کار دید ،یک ارتقاء باشد.

امور مالی:
از آنجایی که تغیراتی پیش رو دارید اما بخاطر طبیعت محتاط و محافظه کار خود در مورد پول سخت گیری بیش از حد می کنید. چون شما می خواهید مطمئن شوید به اندازه کافی پس انداز برای یک روز بارانی خواهید داشت.
این استراتژی به شما کمک بزرگی می کند که بدون مشکلات مالی این سال را سپری کنید و حتی ممکن است یک ثروت بادآورده نیز از یک منبع غیر منتظره بدست آوردید که این در فال شما دیده می شود.

سلامتی:
از افزایش استرس در این سال نگران هستید و این می تواند باعث به خطر افتادن سلامتی شما شود. گاهی شما فقط باید عقب نشینی کنید و با تمرکز بیشتری بر انجام کارهای خود نگاهی داشته باشید بخصوص درباره بحث های خانوادگی.

خانواده:
در این سال شانس زیادی برای اتفاق افتادن برخی تنش های دراماتیک خانوادگی وجود دارد و شما باید سخت از آنها اجتناب کنید که انها ممکن است بیشتر بخاطر نیش زبانهای شما بوجود آیند.
اگر چه امسال سال سختی از این نظر است اما شما با قدرت زیادی که از همیاری خانواده و دوستان دریافت می کنید به این پیوند استحکام بیشتری دهید البته با محبت و نرمش.

اصلاحات وضع خود:
با اینکه سال 2015 سالی پر چالش برای متولدین شهریور ماه است ولی این سال هم همراه با فرصت های بسیاری برای رشد است. شما در این سال درک بهتری از محدودیتهای خود خواهید داشت.
شما خود را با عکس العملی که به چالش ها نشان می دهید بهتر خواهید شناخت و این فرصتی برای رشد و شناخت دقیق خود است.

مسافرت:
امسال با توجه به سختی های پیش رو ، این نیز مهم است که مراقب سلامتی خود باشید.
امسال سال مناسب برای سفرهای سخت و طلانی نیست ولی سفرهای تفریحی و آرامش بخش را دریابید.


فال سال مهر:
خلاصه:
در سال 2015 برای متولدین مهر ماه سیاره ها هم تراز قرار گرفته اند و پیش بینی فال شما این خواهد بود که درب های مختل به سوی شما گشوده خواهند شد و می توانید شاهد فرصت های بسیاری باشید و از آنها استفاده کنید.
برای متولدین مهر ماه ، سال 2015 یک سال فوق العاده با ارزش خواهد بود. در این فرصت اجازه ندهید که درخشش شما از دست برود. در این سال به چیزهای خوشحال کننده روبرو شده و با آغوش باز به استقبال تمام تغییرات بروید.


ستارها در این سال در کنار شما هستند ، پس مطمئن شوید که شما را به استفاده از زندگی خود به کمال خواهند رساند. لذت بردن از بخت و اقبال خوب خود را در این سال به یاد داشته باشید اما توجه داشته باشید که بیش از حد افراط نکنید.
شما به طور طبیعی زندگی میکنید و زندگی شما با اطمینان و مقیاس های کاملا متعادل در تعادل است اما در این سال انقدر چیزها خوب هستند که اگر بیشتر از این شوند احتملا بد خواهند شد. این زمان برای درخشش شماست پس با اعتماد به نفس برای لذت بردن از هر لحظه آن پیش بروید.

عاشقانه:
اگر مجرد هستید فال سال 2015 متولدین مهر پیش بینی می کند که زمان آن رسیده که در این سال خوب با آن شخص بخصوص و خاص دیدار خواهید کرد. شما همیشه در روابط خوب بوده اید و سال 2015 هم برای شما از این نظر تفاوتی نخواهد داشت.
شما به خوبی با جریانات انطباق پیدا می کنید البته اگر این لازم باشد. این مهارت محوری شما در سال 2015 نیز برای ایجاد روابط جدید و آوردن آن شخص خاص به یک موقعیت جدید بکار گرفته خواهد شد. طبیعت خلاقانه شما باعث بهبود روابط عاشقانه با شریک زندگی تان خواهد شد.

فرصت های شغلی:
ستاره ها همگی به نفع شما خواهند درخشید و بسیاری از درهای تازه به سمت شما گشوده خواهد شد و بسیاری از گزینه های قابل انتخاب در جلوی شما قرار خواهند گرفت حتی از نظر شغلی
هنگامی که این همه پیشرفت شغلی به سمت شما شتابان می آیند و شما را به جلو هدایت میکنند و اطمینان دارید که شما هم آماده هستید پس هیچ فرصتی را از دست ندهید.

امور مالی:
فرصتهای خوبی در سال 2015 برای متولدین مهر ایجاد خواهد شد که یک سال مادی از پاداش نیز برای شما باشد. این زمان خوبی برای توجه به پس انداز و سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای آینده است. اگر تصمیم های مالی عاقلانه ای امسال بگیرید بدون شک از مزایای آن در سالهای آینده نیز بهرمند خواهید شد.

سلامتی:
چیزهایی که در مسیر شما در بیشتر قسمتهای سال 2015 هستند همگی در حد اعتدال باید باشند و سلامتی شما نیز یکی از آنها خواهد بود. یکی از آن چیزهایی که شما هم هنوز نیاز به مراقبت از خود و سعی در جلوگیری از افراط در آن باید داشته باشید.
پیش بینی فال سال 2015 برای متولدین مهر ماه این است که امسال یک سال بسیار کم استرس خواهد بود و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است.

خانواده:
در خانواده شما مقدار زیادی شادی در سال 2015 برای متولدین مهر به ارمغان می آید و شما باید بر روی این سرمایه تمرکز کنید.
اگر به فکر اضافه کردن به خانواده خود هستید سال 2015 برای شما بهترین زمان انجام آن خواهد بود.
احساس شما سراسر خانواده دوست خواهد بود و در این سال زمانی که دوستی های جدیدی پیش می اید شما ترجیح می دهید بر آن دوستی های قدیمی خود تمرکز کنید بجای دوستی های تازه تر.

اصلاحات وضع خود:
به احتمال زیاد همه چیز به نفع شماست اما حتی این سال هم با تمام چیزهای بسیار چشمگیری که برای شما آماده کرده ، نباید باعث جلوگیری از بهبود و پیشرفت خود شوید. برای فرصت های خود را که به نسبت گذشته بسیار بیشتر شده آماده کنید و از آنها بهره ببرید.
این بدان معناست که همیشه تصور کنید ابتدای بازی هستید و شما قصد دارید که دنیای خارج از خودتان را با اطمینان کامل و با نگاهی مثبت بسازید.

مسافرت:
سال 2015 برای متولدین مهر سال بسیار خوبی برای مسافرت خواهد بود و ممکن است چندین سفر خارج از کشور را داشته باشید. بهتر است اجازه دهید به خودتان که سفرهای امسال شما ترکیبی از کار وتفریح و لذت بردن باشند.


============================================

فال سال آبان:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین آبان پیش بینی یک سال با ارمغانی از تغییرات قابل توجه و چشمگیر را خواهد داشت. متولدین آبان در سال 2015 آماده برایدریافت انواع پاداشها از گوشه و کنار باشند. اما شما باید برای بدست آوردن آنها سخت تلاش کنید و از زمان راحتی خود فاصله بگیرید و سعی کنید چیزهای جدید بدست بیاورید.


اغلب متولدین آبان ، بزرگترین منتقد خودشان هستند و در سال 2015 شما نیاز به آموزش برای غلبه بر این مسئله دارید. شما چندین سال است که سخت کار و تلاش کرده اید و دچار شکست های متعدد شده اید. اما همه چیز به سمت خوب شد در حال تغییر است و شما فقط باید با آغوش باز از آنها استقبال کنید. دنیای شما باید بدون شک و تردید و احساس عدم امنیت باشد.
علامت نشان شما در این سال می گوید که همه چیز در زندگی که نیازمند بدست آوردن و بهبود است فقط به کار عملی نیاز ندارد. این تغییرات به نظر دلهر آور است اما شما شادتر از این خواهید بود زیرا آنها را بدست خواهید آورد.

عاشقانه:
فال عشق سال 2015 متولدین آبان پیش بینی می کند که روابط عاشقانه فقط آنهایی نیستند که برای آزمایش باشند. در این سال شما بسیاری از چیزهای اضافی زندگی تان را رو دور خواهید ریخت. در سال 2015 تمرکز شما بیشتر بر دوستی های عمیق و معنی دار است و از دوستی های غیر از این جدا خواهید شد.
فرصت های بسیاری برای دیدار با شخصیت های جدید فراهم میشود. اما به غیر از چند نفر که فورآ با شما ارتباط متمرکز برقرار می کنند خواهید بود و به ارتباط بی ثابت دیگران توجهی نخواهید داشت.

فرصت های شغلی:
در گذشته از کار و تلاش سخت شما قدردانی نمی شد اما این در حال تغییر است. در سال 2015 باید گفت که فرصتهای تازه و هیجن انگیز شغلی در پیش دارید که در پی آن قدردانی مافوق خود را نیز دریافت خواهید کرد.
به طور کلی با این فرصت های تازه و هیجان انگیز شما در حال عبور از منطقه راحتی خود هستید و آن را به سطح تازه ای از سرمایه گذاری خواهید رساند. طبیعت متولدین آبان محافظه کار است و با احتیاط خود را در معرض خطرات و ریسک کردن ها قرار می دهد اما اگر شما خواستار رسیدن به پله های بالاتر هستید پس باید این تغییرات را پذیرا باشید.


متولدین آبان تصمیم گرفته است که در این موقعیت از زمان برای بهبود دانش خود و مهارتهای خود استفاده کند. پس این زمان خوبی برای رفتن به آموزشگاه برای یادگیری یک مهارت تازه و یا با گرفتن واظیف تازه در محل کار خود را بیش از پیش آماده کند.
در سال 2015 خود را مشتاق برای یادگیری پیدا خواهید کرد و خواهید خواست که بهترین امکان آن را بدست آورید. و این بدان معناست که بهبود ذهن و فکر شما به خوبی باعث بهبود جسم و روح شما خواهد شد.

امور مالی:
امور مالی به تنگنا کشیده شده متولدین آبان در سال 2015 به شکوفایی خواهد رسید. احتمالا یک بدهی بزرگ را تمام خواهید کرد یا در مراحل پایان پرداخت اقساط وام یا خرید ماشین یا هزینه های فارغ التحصیلی بچه هایتان هستید.
هر چه که هست باید تا اواخر سال 2015 شما شاهد سیل بزرگی از پول نقد باشید و این برای شما پریدن چندین پله به اوج خواهد بود و مثل نفس کشیدن اضافی در اتاق تنفس است.

سلامتی:
احساس فوق العاده ای در سال 2015 برای متولدین آبان پیش بینی می شود که خبر از سلامتی او خواهد داد. شما در این سال با موفقیت سطح استرس را کاهش داده و به زندگی عادی خود باز خواهید گشت.
شما از شر بسیاری از انرژی های منفی رهایی پیدا میکنید و پس از این زندگی به شما لبخند خواهد زد. با شکوفایی ذهنی و اعتماد به نفس و توجه به سلامت جسمانی خود به دنبال دستیابی به یک احساس بسیار بزرگ هستید.

خانواده:
روابط شخصی شما در سال 2015 به احتمال زیاد با تغییراتی همراه هستند. تلاش بسیاری برای خارج شدن از راحتی و گسترش روابط شخصی خود خواهید داشت.
شما در روابط موجود با محدودیت های آگاهانه آشنایی دارید و تصمیم خواهید گرفت که با حل مشکلات جلوی زیان خود را بگیرید. در هر صورت شما برای این شاد هستید.

اصلاحات وضع خود:
در این سال فرصتهای بسیاری برای شما وجود دارد فقط شما باید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. بسیاری از اینها با تلاش و کوشش بسیار بدست خواهند آمد البته تلاشی روزانه.
خود را در معرض چالشهای جدید و هر روزه قرار دهید حتی اگر یک چیز ساده اما جدید مثل یک فنجان قهوه باشد. این کمک خواهد کرد که مرزهای توانایی های خود رو گسترش دهید. و این انواع فرصت های جدید که ممکن بود شما آنها را از دست رفته پیش بینی کنید ، بدست آیند.

مسافرت:
متولد ماه آبان در سال 2015 پیش بینی های من به او خواهد گفت که یک مسافرت به یک مکان آرامتر به دلیل پزشکی نقل مکان خواهید کرد. سفر برای شغل و کسب و کار نیز برروی کارتهای فال شما دیده می شود.


============================================

فال سال آذر:
خلاصه:
فال صورت فلکی کمان دار در سال 2015 به شما این فرصت را برای بهبود مهارتهای خود به عنوان زمانی برای نشان دادن نگرشهای جدید خود را نسبت به زندگی ،خواهد داد.
در چند سال گذشته شما تغییرات بزرگی را تجربه کرده اید و در حال حاضر زمان تعریفهای تازه فرا رسیده. حالا شما یک ایده بهتر از آنچه واقعا در زندگی می خواهید ،دارید و آماده اید به سمت آن حرکت کنید.


سال 2015 برای متولدین آذر سالی سراسر از تغییراتی است که چند سال پیش آنها را خواسته بودید.
شغل شما و روابط و حتی چشم اندازهای شما و همه چیز توسط همین تغییرات دچار تغییر شده اند.
شما آماده برای متوقف کردن تلاش ها و شروع یک لذت بردن واقعی از زندگی خود در سال 2015 هستید. البته که این فقط برخی از فرصتهای ارائه شده برای انجام آنچه که میخواهید است.


عاشقانه:
در سال 2015 متولدین ماه آذر شاهد روابطی هستند که در دو سال گذشته شروع شده بوده و این روابط ساخته و پرداخته شده اند و از این پس نیز در حال بهتر شدن در این سال خواهند بود.
در سال 2015 پیش بینی میکنم که صورت فلکی کمان دار برای جان سالم به در بردن از چالش های عشقی هر نوع ارتباط خود را گسترش دهید.
اگر رابطه شما جان ندارد در سال 2015 ممکن است احساس بی تجربه بودن داشته باشید. اما عشق واقعی در همین نزدیکی شماست و فقط باید امکانات پیدایش آن را ایجاد کنید.

فرصت های شغلی:
امسال زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر امور شغلی است. شما ممکن است تصور کنید که چند سال گذشته با رکود مواجه بودید اما با ایجاد تغییرات در این سال شما به خودتان اجازه می دهید به میدان بازگشته و از موفقیت های خود واقعا لذت ببرید.
سال 2015 بهترین زمان برای انجام برای تغییرات است و پیش بینی میکنم که شما از این فرصت بدست آمده نهایت لذت را از سال خود خواهید برد.

امور مالی:
در سال 2015 برای متولدین آذر زمانی که صحبت از امور مالی میشود باید با احتیاط شوید. از هر گونه قرض گرفتن پول خودداری کنید و این باعث میشود شما به خودتان و زندگی تان بزرگترین لطف را کرده باشید. به دنبال یک شغل خوب است که شما به خوبی برخی از موانع مالی متوسط امسال رد پشت سر خواهید گذاشت اما شما باید برای آن آماده باشید.
این مهم است که بیش از هر عملی ، هر چند به جهت ساختن یا ایجاد تغییرات هستید باید برای افزایش سطح شادی خود تلاش کنید. و این بسیار مهم است که برای شادی و تفریح خود مقداری پول پس انداز کنید که بتوانید رویاهای خود را محقق کنید.

سلامتی:
برای متولدین آذر در سال 2015 از نظر سلامتی پیش بینی میکنم که سالی بسیار عالی و در سلامت کامل خواهید داشت. فقط ممکن است برای مقابله با برخی از مسائل روانی کمی درگیر شوید. البته این نه از ترس است بلکه تحریکات ذهنی شماست و توانایی این را خواهید داشت که استرس و بیمارها را در ساحل دور دست نگه دارید.

خانواده:
در سال 2015 روابط متولدین آذر با دیگران یا اطرافیان همچون چند سال گذشته است و تفاوتی آشکار نخواهد داشت. دوستی ها در حال تغییر هستند اما آنهایی که خوب هستند ارزش جنگیدن را دارند.
پیش بین های سال 2015 برای متولدین ماه آذر این است که در این سال شما برای افراد سطحی نگر هیچ جایی در زندگی تان وجود ندارد. افرادی که ارزش خود را آنگونه که هستند نشان می دهند در اولویت هستند و شما با ارزیابی آنها تصمیم به دوستی و یا حذف آنها می کنید.


خانه شما در سال 2015 بسیار مهم خواهد بود زیرا شما رویاهای خود را در خانه خواهید یافت و شاید شما تحت برخی بازسازی هایی برای خانه فعلی خود هستید که آن را تبدیل به خانه رویایی تان کنید.
به هر صورت این دلهره آور به نظر می رسد به خصوص اگر مقدار زیادی پول صرف این کار شود. در صورت موفقیت و پایان سختی های این کار ، شما بسیار شاد خواهید شد از بهبودی که در خانه ایجاد کرده اید.

اصلاحات وضع خود:
شما در چند سال گذشته تغییرات بسیاری در عادتهای شخصی خود قرار داده اید و دیگر از تغییرات دچار تردید از نتایج بهتر ندارید.  در سال 2015 هدف ما این است که که تا آنجا می توانید خود را بهبود دهید و به خود می گویید برای حفظ تغییرات انجام شده در چند سال پیش باید اینکار را ادامه بدهم. شما در این سال به دنبال انجام کار سخت هستید که مطمئن شوید عادتهای بد دیگر تکرار نمی شوند.

مسافرت:
با تمام تغیرات در پیش روی شما در سال 2015 این زمان خوبی برای سفر کردن است. شما مقداری پول برای انجام این آرزوی دیرینه خود باید داشته باشید و بهتر است با کسی همراه شوید که یک سفر خاطره انگیز داشته باشید.
این به شما فرصتی برای خارج شدن از روال عادی و روزمره زندگی خواهد داد و فرصتی برای دیدن دنیای اطراف. شما با این کار شادتر و احساس غنی شده تری به دلیل تجربه های تازه از سفر خواهید داشت.


• برای متولدین ماه آذر در سال 2015 همه چیز در حال تغییر و تحول بوده و البته که در سالهای گذشته نیز بسیاری از این موارد را تجربه کرده اید و می دانید که تجربه های بزرگ از تغییرات کوچک شما ساخته شده اند و شما هنوز هم به دنبال ناشناخته های جهان هستید.

============================================

فال سال دی:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین دی ماه پیش بینی می کند که یک سال از تغییرات برایتان خواهد بود. شما در این سال در تلاش برای تغییرات دنیا هستید اما به جای آن به دنبال تغییر خود باشید.
ثبات مالی وجود دارد و در نهایت در چنگ شما خواهد بود. تصمیم گری های بزرگ در مورد چیزهای مهم از قلب شما بر خواهند خواست. شما در حال کار در جهت تحقق اهداف و ایده ال های خود و تبدیل شدن به شخصی که همیشه می خواستید باشید ، هستید.


در سال 2015 خود را کمی واقع بین و جدی تر از حد طبیعی خواهید یافت. با واقع گرایی در این سال به نتایجی که باعث تغییر دنیا شوند نخواهید رسید و شما می توانید خود را با دنیا وفق دهید.
از آنجا که شما مصمم در به آغوش گرفتن سال 2015 به عنوان زمانی برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود فکر میکنید و به دنبال آینده و لحظه ای چشم برنداشتن از اهداف بزرگ هستید و سخت به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود و برای رسیدن به آنها هستید همه چیز خوب خواهد بود.

عاشقانه:
شما آماده برای یک تغییر جدی هستید و زندگی عاشقانه خود را در منطقه ای از زندگی خواهید یافت که در حال رسیدن و یا ساختن به آن هستید. اگر مجرد هستید این زمان به دنبال یک رابطه جدید هستید. شما چیزهای زیادی برای نشان دادن به دنیا دارید و کسی در خارج از آن قرار گرفته که فقط در حال انتظار برای ملاقات با شماست.


فال سال 2015 متولدین دی ماه پیش بینی میکند که عشق شما اگر در یک رابطه باشد شما آن را پیدا خواهید کرد و این سال یک سال بزرگ برای شما خواهد بود.
این سال یک سال خوبی برای تاکید مجدد بر تعهد موجودیت خودتان نیز هست. به شریک زندگی خود اجازه دهید که بداند شما چقدر برای او ارزش قائل هستید. با این حال اگر رابطه شما پیش نمی رود این مزان مناسب برای جلوگیری از بی راهه رفتن هاست.

فرصت های شغلی:
زندگی شغلی شما در این سال دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد. زندگی شغلی شما در سالهای گذشته در جریان بوده اما این سال شما به دنبال چیزی استوارتر هستید حتی اگر این به معنی تغییر شغل باشد.
فال سال 2015 برای متولدین دی پیش بینی کرده است که شما باید آماده برای پذیرش مسئولیتهای جدید باشید و نگاه تان از یک سو به مدیریت آنها باشد تا در پایان سال 2015 شما احساس بسیار امن تر در مسیر شغلی طی شده به همراه برنامه ریزی های بلند مدت احساس کنید.


برای پیشبرد اهداف شغلی خود شما تصمیم گرفته اید و این زمان خوبی برای افزایش دانش و مهارتهای خود است. شما همیشه طالب دانش بوده اید و در حال حاضر نیز به این سخت پای بند هستید.
ثبت نام کردن در دوره های آموزشی و یا رفتن به کلاسهای شبانه و یا حتی شروع به خواندن در مورد یک موضوع خاص که به آن علاقه مند هستید باعث پیشرفت شما خواهد شد.

امور مالی:
وضعیت شغلی خود را در سال 2015 با ثبات تر خواهید دید. بنابراین انجام امور مالی خود را سرو سامان دهید چون در سالهای گذشته پولهای خود را به صورت پراکنده دریافت میکردید و برنامه ریزی بلندمدت برای آنها نداشتید.
در سال 2015 با توجه به فال شما پیش بینی می شود که شما به راحتی قادر به پس انداز مقداری پول برای اینده باشید. این زمان ایده ال برای پرداخت بدهی خود و شروع به پس انداز منظم است.

سلامتی:
در سال 2015 شما در حال ایجاد تغییرات بسیاری دز شیوه زندگی کردن خود هستید. شما تصمیم گرفته اید که در مورد سلامتی و انچه می خورید جدی باشید و همچنین شروع به برنامه ریزی برای یک رژیم تناسب اندام کرده اید. با اینکه این کارها به نظر سخت خواهند آمد اما شما ارزش آنها را پرداخت خواهید کرد و در پایان سال از عملکرد خود در این مدت بسیار راضی خواهید بود.

خانواده:
با توجه به پیش بینی های سال 2015 در فال متولدین دی ، این سال شما قادر خواهید بود افرادی که در حال تلاش برای سوء استفاده از شما را کنار بگذارید. و بهتر است برای حفظ روابط دوستانه با همه کوشا باشید اما اجازه سوء استفاده را به کسی ندهید.

اصلاحات وضع خود:
این سال برای خدمت به جامعه است و اجازه ندهید که به فرصتهای بزرگی که باعث یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهند شد پشت پا بزنید. این زمان بسیار خوبی برای شروع یک دوره جدید است که می تواند باعث پیشرفت زندگی شغلی ما شود.

مسافرت:
اگر سال 2015 برای شما یک سال از تغییر است ، پس چرا تغییر از مناظر را اضافه نکنید؟. حرفه شما باید ارائه برخی فرصت ها برای سفر را به شما بدهد و از آنها نیز استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید برای لذت بردن از سفر چندین بار در سال قصد مسافرت کنید. پس امسال زمان خوبی برای دیدن دنیا و آوختن از فرهنگهای دیگر است.


============================================

فال سال بهمن:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین بهمن پیش بینی میکند که تمرکز شما در بیان خلاقانه و رشد عاطفی متمرکز شده است. امسال به دنبال رویاهای خود و رها کردن خود در آنها هستید. امسال نیاز دارید که در زندگی شغلی خود انعطاف پذیری معقول داشته باشید تا به شکوفایی واقعی برسید.


سال 2015 برای متولد بهمن ماه یک سال با رویاهای بسیار بزرگ است. سیارات به شما انرژی مثبت اهدا میکنند و این باعث نگرش مثبت شما در این سال خواهد بود و شما مشتاق تر و با انگیزه تر و همچنین خوش بین تر از همیشه خواهید بود. این نگرش بهبود یافته نسبت به زندگی اطرافیان را به سمت شما کشیده و آنها نیز الهم بخش شما برای دستیابی به چیزهایی که تصور میکنید خواهند شد.
در سال 2015 شما برخی چالشهای عاطفی خواهید داشت که برای رهایی از آنها باید بدانید که چگونه با آنها برخورد کنید. آنها تاثیر بسیار زیادی بر روابط شخصی شما خواهند گذاشت. در سال 2015 شما در یک موقعیت مثبت قرار گرفته اید و این موقعیت به

گردآوری توسط بخش طالع بینی شخصیت سایت آکا
تبلیغات