شخصیت شناسی طرف مقابل به کمک نحوه غذا خوردن

آکاایران: شخصیت شناسی طرف مقابل به کمک نحوه غذا خوردن


آکایران :براساس تحقیقات انجام شده نحوه غذا خوردن افراد ارتباط مستقیمی با شخصیت آنها دارد. با ما همراه شوید تا با شخصیت های مختلف افراد هنگام غذا خوردن آشنا شوید.

شخصیت شناسی افراد براساس غذا خوردن شان

بنا به گزارش آکاایران : غذا خوردن و نحوه خوردن آن می تواند یک معیار دقیق برای شناسایی روانی افراد باشد.

یک متخصص علوم تغذیه ای و رفتارشناسی تغذیه ای به نام خانم ژولیت بوغوسلان در یک تحقیق منحصر به فرد بود در مورد خصوصیات اخلاقی و شخصیت روانی و خلقی آنها و انتخاب و نحوه خوردن مواد غذایی به نتایج جالبی دست یافته است.

 

** بررسی ها نشان می دهند افرادی که مواد غذایی را آرام می خورند شخصیت روانی آرامی دارند، این افراد از شخصیت مختلفی برخوردار هستند.


** افرادی که غذاهای خود را مزه مزه می کنند و به طعم مواد غذایی اهمیت فراوان می دهند افرادی هستند که درزمان حال زندگی می کنند و از زندگی خود لذت می برند و روحیه شادی دارند.

** افرادی که غذاها را بسیار سریع می جوند و تند غذا می خورند افرادی عصبی هستند و معمولا به دیگران اهمیت فراوان می دهند و ارزش کمتری برای خود قائل هستند.

** افرادی که به بخش های مختلف مواد غذایی در بشقاب خود اهمیت می دهند و دوست دارند ترکیبات مختلف از هم جدا در بشقاب آنها وجود داشته باشد افراد منظبط و دقیقی هستند و مسئولیت پذیری در آنها بیشتر است و از انجام وظایف و مسئولیت های مختلف لذت می برند.


** افرادی که تمایل دارند تنها غذا بخورند افراد به لحاظ روحی آسیب پذیر هستند و روحیه انزوا طلبی دارند و به جزئیات در همه چیز اهمیت فراوان می دهند.


** افرادی که غذای خود را با دیگران می خورند و از غذا خوردن در جمع لذت می برند افراد اجتماعی هستند و میزان محبت و علاقه در آنها نسبت به همنوعان خود بالا است.


** افرادی که به دنبال خوردن مواد غذایی جدیدی هستند و از خوردن غذاهای عجیب و غریب و تازه لذت می برند افرادی هستند ماجراجو، شجاع و با روحیه هستند.


** افرادی که هنگام انتخاب غذا در رستوران ها بسیار دقت می کنند و منوی غذا را مورد مطالعه دقیق قرار می دهند افرادی باهوش اما با روحیه اجتماعی آسیب پذیر هستند.


این کارشناس در انتها این نتیجه را به دست آورده که از نوع و نحوه انتخاب مواد غذایی افراد می توانند روحیه و نوع شخصیت اجتماعی طرف مقابل را شناسایی کنند.

این امر به ویژه برای زوج های جوان و یا همکاران اداری می تواند بسیار مفید باشد.

منبع :

شخصیت شناسی طرف مقابل به کمک نحوه غذا خوردن

گردآوری توسط بخش طالع بینی شخصیت سایت آکا
تبلیغات