شخصیت افراد

ارتباط شیرینی با شخصیت افراد
آیا می دانید نوع شیرینی که شما دوست دارید رازها و حقایق بسیار دقیق و ظریف شخصیت شما را آشکار می سازد؟ از آنجایی که این شیرینی ها از خیلی قبل درست شده اند،ریشه در دوران کودکی ما دارند و به همین خاطر برای بیشتر ما شیرینی ها یاد آور خاطرات خوب و احساساتی زیبا هستند بنابراین شیرینی مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا راز شخصیت شما را آشکار سازد.

بیسکویت های کاکائویی کرم دار

شما سرشار از الهامات و تفکرات تازه هستید.این شیرینی ها بیش از اینکه به خاطر مزه خوب شان معروف باشند به خاطر تفکرات نوینی که شما پیرو آن هستید و از آن لذت می برید معروفند.چنانچه شما عاشق این بیسکویت ها هستید،یک هنرمند با تصورات جالب می باشید که این تصورات و ذهنیات لخظه ای شما را ترک نمی کند.شما مسلما بارها و بارها از طرف دوستان تشویق می شوید و مورد توجه قرار می گیرد.

شیرینی های ساده بیسکویتی یا ویفری

شما قدرتی منحصر به فرد در دیدن و ادراک آن قسمتی از یک شیء یا فرد دارید که دیگران قادر به دیدن آن نیستند.این امر از شما یک قاضی ویژه شناخت شخصیت می سازد.یک فرد باهوش و تیزبین و خریدار سختگیر و جدی.شخصی که نمی توان به او دروغ گفت.

شیرینی های کشمشی و گردویی

شما یک ماجراجوی واقعی هستید.کودکان عاشق شما هستند چرا که همیشه درصدر جدول برای انجام یک کار خطرناک هستید و بزرگسالان هم شما را دوست دارند زیرا زمانی که با شما هستند آنها را زیر بارانی از خطرات ماجراجویی و رفتارهای منحصر به فرد قرار می دهید که باعث به وجود آمدن احساس عالی در آنها می شوید.

شیرینی های خانگی با طعم نارگیل،کاکائو...

شما بسیار مهربان،رئوف و گاهی ساده لوح هستید. این شیرینی های ساده و در عین حال خوشمزه شما را به یاد روزهای خوب گذشته می اندازد و به خاطر همین است که شما عاشق آن هستید.به هیچ وجه شما با توان توان و انرژی خود در حال زندگی نمی کنید و هر لحظه در حال بازسازی خاطرات گذشته و یا ساختن خاطراتی نوین با دوستان و آشنایان خود هستید.

شیرینی های مربایی

شما مصمم و بااراده هستید.آماده شدن برای آینده و حوادث غیر منتظره تمام تلاش و انرژی شما را می گیرد.اما فراموش نکنید که در ازای کار سختی که انجام می دهید ،سرمایه لازم را نیز برای زندگی آینده خود پس انداز کنید. تلاش شما باید نتیجه مثبتی داشته باشد و بهترین راه انعکاس آن در زندگی فرزندانتان می باشد.مزه شیرین این شیرینی همیشه رویای شیرین یک زندگی راحت را برای شما تداعی می کند.

گردآوری توسط بخش طالع بینی شخصیت سایت آکا
تبلیغات