صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

خصوصیات عدد شش طالع بینی نوین

همکاری یا زندگی کردن با شش‏ها مشکل است. چون اینان اغلب چیزی را برای ایراد گرفتن و بهانه کردن دارند. ولو این که این ایراد و بهانه از خودشان باشد. را در آکا ببینید

خصوصیات عدد شش طالع بینی نوین

رمز موفقیت در زندگی شش‎ها بصیرت و مسئولیت ‎پذیری خواهد بود. اینانا افرادی خودباور – مستقل – صبور – دقیق – اجتماعی – خونسرد – مهربان و لبخند بر لب و مراقب هستند. اغلب کارهای درست و منطقی انجام می‎ دهند. ولی در باطن از برخی تضادها و ناهماهنگی‎ های اجتماعی، احساس خشم و نومیدی می‎ کنند. این افراد گاه با مسائل جزئی درگیر می شوند – احساس خشم و نومیدی می‎ کنند. گرفتار قضاوت نابجا می‎ شوند. با این حال افراغدی کمال طلب و کمال گرا هستند و در صورت استفاده از استعدادهای بالقوه خود، قاضی یا وکیل خوبی میشوند

زندگی دارای قله‎ های بلند است که صعود به آن، مبارزه‎ای سخت را طلب می ‎کند. شش‎ها در وجهه مثبت، قادر به این مبارزه طلبی هستند. آنان اغلب در زندگی نظر بلند بوده امکانات برتر را جستجو می ‎کنند. این افراد به دلیل کمال طلبی و انعطاف‎ پذیری اغلب به توفقیات بالایی در زندگی دست می‎ یابند.

همه ما دارای امیدها و ایده ‎آلهایی هستیم که مکن است به آنها برسیم یا نرسیم. اما شش‏ها در این خصوص حساس ‎تر و ضربه ‎پذیرتر هستند. آنان اگر به خواسته ‎ها و آرزوهایشان نرسند، ضربه ‎های شکست و نا امیدی را با شدت بیشتری حس می ‎کنند.

شش‎ها اغلب قضاوت عجولانه می‎ کنند. دیگران را با ایده‎ آلهای خود می‎ سنجند. اغلب در حال انکار زندگی عاطفی هستند. آنان از اشتباه هراسانند و اگر گاه در زندگی دچار اشتباه شوند، ممکن است مدتها خود را شماتت کنند.

همکاری یا زندگی کردن با شش‏ها مشکل است. چون اینان اغلب چیزی را برای ایراد گرفتن و بهانه کردن دارند. ولو این که این ایراد و بهانه از خودشان باشد.

شش‏ها عموماً انتظار دارند در هر کاری در صدر قرار بگیرند و این گاه آنان را دچار فشار یا انصراف از عمل می ‎کند. بعضی از شش‎ها در دوران نوجوانی در مدارس برای خوب جلوه کردن، چنان فشاری را احساس می‎ کنند که ممکن است دچار فشار آسمی شوند. یا اگر دیگران را از خود جلوتر ببینند، اعتماد خود را از دست می ‏دهند و ممکن است از ادامه درس یا کار، منصرف شوند. در چنین موارد نیاز به راهنمایی و توجیه شدن دارند تا به خود بصیرت پیدا کنند و واقعیات وجودی خود را بپذیرند.

شش‎ها عموماً بالاخره به این بصیرت می‎ رسند و می‏فهمند آنچه که اهمیت دارد این است که آنها خود چه کسی هستند و توانایی ‎هایشان چیست. نه این که چگونه باید جلوه کنند. آنان وقتی به این مرحله برسند، قدر کمال فردی و ذاتی خود را درک می ‎کنند.

شش‎ها وقتی شروع به درک حقایق پیرامون خود و کمال ازلی کنند و هدفمندی هر کس و هر چیز را درک کنند، سپس به این معنا برسند که مشکلات و مبارزات افراد در طول زندگی، خود برانگیزنده تجلی ذات و شخصیت باطنی اوست، آن وقت زندگی و حیات تازه‎ای را تجربه خواهند کرد و به حس آرامش و اعتماد به نفس دست خواهند یافت.