صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

اصول خوش تیپی بر اساس ماه تولد

اصول خوش تیپی بر اساس ماه تولد خـوش تیپـی و مـاه تولد و و را در آکا ببینید

آکاایران به نقل از مجله زندگی ایده آل: جسم کالبد روح است و لباس پوسته‌ آن، اما معمولا این پوسته است که از هسته‌ درونی خبر می‌دهد. اکثر افراد این را می‌دانند و به همین دلیل در انتخاب لباسی که مناسب ظاهر آنها باشد دچار مشکل هستند. در این مطلب ما به شما کمک می‌کنیم تا براساس خصوصیات‌تان لباس خود را انتخاب کنید تا درون و بیرون شما مناسب با هم به نظر برسد.

متـولد فـــروردین، آذر و اردیبهشت

تشخص ظاهری با رنگ‌های تیره

خانم‌های متـولد فـــروردین، آذر و اردیبهشت معمولا به علت داشتن پوست روشن و روحیه‌ پر قدرت‌شان درشت‌هیکل هستند و بعید نیست که تمام تلاش‌شان را بکنند تا کمی ریز جثه‌تر به نظر برسند. برای این خانم‌ها مناسب‌تر است که لباس‌هایی با ترکیب رنگ‌های سرد و تیره بپوشند، این‌گونه لباس‌ها آنها را ظریف‌تر نشان داده و باعث به وجود آمدن نوعی تشخص در رفتارشان می‌شود. آقایان متولد این ماه نیز بهتر است از پالتو‌های مخمل تیره یا بارانی‌های سورمه‌ای و مات استفاده کنند.

متولدین خرداد و مرداد

حوصله به خرج دهید

متولدین خرداد و مرداد یا بسیار ریز جثه هستند یا بسیار درشت و قدبلند به‌نظر می‌رسند. خانم‌ها و آقایان متولد مرداد بسیار به زیبایی ظاهری اهمیت می‌دهند و به همین دلیل از لباس‌هایی استفاده می‌کنند که فکر می‌کنند توجه همگان را به سمت آنها جلب می‌کند. با وجود این گاهی آن‌قدر به چیزی که قرار است بر تن‌شان کنند فکر می‌کنند که گیجی حاصل از آن باعث عجیب جلوه کردن‌شان می‌شود. متولدین مرداد مطمئن باشند که قضاوت دیگران درباره‌ آنها تنها به لباس تن‌شان برنمی‌گردد بلکه پوشش خوب بخشی از این قضاوت را شامل می‌شود. همین‌طور خردادی‌ها به علت بی‌حوصلگی ذاتی هرچه جلوی دست‌شان برسد بر تن می‌کنند، آنها با لباس ورزشی به عروسی می‌روند و با کت و شلوار یا پیراهن مجلسی به پیاده‌روی. خردادی‌ها بهتر است کمی حوصله کنند و لباسی متناسب با جایی که می‌خواهند بروند بر تن کنند.


متولدین تیر، اسفند و شهریور

افزایش سن و چاقی زودرس

متولدین تیر، اسفند و شهریور معمولا به تناسب‌اندام خود زیاد توجه نمی‌کنند، به همین دلیل با افزایش سن رو به چاقی می‌روند و برای آراسته به نظر رسیدن کمی دچار دردسر می‌شوند. خانم‌های متولد این ماه‌ها به علت صورت‌های باریک و استخوانی و اجزای چهره‌شان که معمولا ریز است بهتر است روسری‌هایی با رنگ‌های روشن سر کرده و از گوشواره‌های سوزنی و کوتاه در مجالس و مهمانی‌ها استفاده کنند که گوش‌ها را بزرگ نشان ندهد. توصیه‌ ما به آقایان متولد این ماه‌ها این است که هرگز به‌علت لاغر‌تر دیده‌ شدن از لباس‌های تنگ استفاده نکنند چرا که شکم آنها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

متولدین مهر و بهمن

به زنانگی خود اهمیت بدهید

متولدین مهر و بهمن بی‌توجه‌ترین افراد نسبت به ظاهرشان هستند. خصوصیتی که پوشش آنها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد این است که شکل اندام‌شان مانند ذهن‌شان زن و مرد نمی‌شناسد. زن‌های متولد این ماه‌ها هیکلی مردانه دارند و مردهای آن معمولا ظریف و لاغر هستند. خانم‌های متولد این ماه‌ها باید کمی به زنانگی خود بیشتر اهمیت بدهند، شلوارهای گشاد و دستبندهای چرمی کلفت ظرافت ظاهری آنها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، شاید مناسب‌تر این باشد که از شلوار جین روشن فیت بدن و مانتوهایی با پارچه‌هایی لطیف و رنگ‌های گرم استفاده کنند و گردنبندهایی با زنجیر‌های کوتاه و نازک بر گردن بیندازند. آقایان متولد این ماه‌ها با پیراهن‌های یقه کلاسیک راه راه دار کمی جا افتاده‌تر جلوه می‌کنند و برای کمتر جلوه‌کردن باریکی کمرشان حتما از کمربند چرمی پهن استفاده کنند.

متولدین ‌ آبان وآذر

با یک تیر دو نشان

ترکیب لباس‌های اسپرت با لباس‌های رسمی به متولدین جدی‌ آبان وآذرکمک می‌کند تا با یک تیر دو نشان بزنند؛ هم جوان‌تر به نظر برسند و هم متشخص و زیبا. به‌عنوان مثال آقایان زیر کت خود تی‌شرت به تن کنند و خانم‌ها با شلوار پارچه‌ای کفش کتانی بپوشند. دی‌ماهی‌ها نیز بهتر است کمی بیشتر به مد روز توجه نشان دهند و با دور ریختن لباس‌های قدیمی کمد خودشان را خلوت کنند.

گردآوری سرگرمی آکاایران