خصوصیات عدد سه طالع بینی نوین

رمز موفقیت در زندگی سه ها قدرت بیان و ابراز وجود است. اینان در وجهه مثبت، افرادی صادق و صمیمی – الهام گیرنده – شاد و خوش برخورد – دوست طلب و اجتماعی هستند. و اگر استعداد خود را به مار بگیرند، سخنران خوبی خواهند بود.

طالع بینی نوین

سه ها در وجهه منفی، افرادی ناامید – بیش از حد حساس – اهل انتقاد و گله – شکاک – و بعضاً دچار حالانت افسردگی هستند. اینان عموماً خود را منطقی و باهوش و متعادل جلوه می‎دهند تا ترس درون، شک و افسردگی خود را پنهان کنند.

اغلب کشفیات، ابداعات و اختراعات بزرگ دنیا به دست کسانی پدید آمده که احساسات آنها فراتر از ذهنیاتشان حرکت می‎کرده است. سه ها از این جمله افراد هستند. اگر این افراد به طور جدی احساسات عمیق درونی خود را درک و به آنها نظم دهند، قطعاً افراد مؤثری برای جامعه خواهند بود.

اگر چه ذهن عقل گرای بشر، اغلب حتی عمیق‎ترین احساسات درونی را پس می‎زند، اما همین احساسات روشن درونی است که اگر به نظم درآید، هم در ورطه مادی و هم معنوی، می‎تواند انسان را به سر منزل مقصود نزدیک نماید.

عموماً افرادی که دارای عدد سه (3) می‎باشند. قدرت بیان خوبی خواهند داشت و هرگاه بتوانند به صورت مثبت و منطقی، احساسات درونی خود را بیان کنند، هم آرامش و هم توفیق نصیب آنها خواهد شد. این افراد می‎توانند از طریق صحبت کردن – خواندن – نوشتن – نقاشی کردن – شعر گفتن – بازیگری – نوازندگی و غیره، احساسات و تمایلات درون خود را به صورت صحیح بیان کنند.

بیان صادقانه احساس واقعی درون و ترغیب و تحریک عاطفی دیگران، اساس و محور زندگی سه ها را تشکیل می‎دهد که در شرایط مناسب، برای افراد میسر خواهد بود. متأسفانه برخی از سه ها از لحاظ روانی، تمایل دارند به جنبه منفی هر چیز نگاه کنند. این تمایل اغلب در سنین نوجوانی و جوانی شدت دارد که که لازم است به آن توجه شود و مثبت اندیشی را به این افراد تذکر داد.

اگر چه علت اصلی آن، عدم ابراز صحیح احساسات درونی از جانب این افراد، به دلیل ترس و تشویق و خجالت و غیره، و عدم درک این افراد توسط دیگران است، اما از زمانی که این افرائ بتوانند به طور صحیح تمیلات و احساسات خود را بیان کنند، دیگران نیز آنها را بهتر درک می‎کنند و این خود موجب تحریک و تقویت قوای روانی و بیانی و احساسی آنها شده و راه توفیق و پیشرفت را برای آنان هموار می‎سازد.

قدرت عاطفی و احساسی سه ها بسیار زباد است. اینان دارای سیستم عصبی و روانی خوبی هستند و گیرنده‎های حسی خوبی دارند که می‎تواند به خوبی از دیگران تاثیر گرفته و به همان میزان بر دیگران تأثیر بگذارد.

اکثر سه ها از انتقاد نسبت به خودشان بیزارند یا به آن حساسیت دارند. ولی خود ممکن است به راحتی از دیگران انتقاد کنند. حال آن که بایستی به جای انتقاد کردن، انتقادپذیر باشند تا از این طریق به نقاط شعف خود پی ببرند و یا اگر انتقاد در مورد آنان نادرست باشد، علت سوء درک و سوء تفاهم دیگران را دریابند.

سه ها گاه در برزخ تردید، احساس عدم آمادکی، عدم صلاحیت و عدم توانایی، گرفتار می‎شوند. در چنین موارد لازم است با تقویت اعتماد به نفس و جای گزینی افکار مثبت از طریق تلقین و اراده، این عواطف منفی را از خود دور کنند.

سه ها در صورت داشتن دیدگاه مثبت و اعتماد به نفس، استعداد خوبی در زمینه هنر بازیگری – تدریس – مدیریت و.... از خود نشان خواهند داد. حتی در شرایط مناسب می‎توانند از استعداد فراحسی خود استفاده کنند.

سه ها به دلیل داشتن روحیه حساس و عاطفی، اغلب نیاز به بیان و ابراز وجود دارند و اگر این عمل به طور صحیح انجام بگیرد، برای آنان آرامش – سلامت و موفقیت به همراه خواهد داشت.

گاه عدمک ابراز وجود و سرکوب عواطف و احساسات درون، این افراد را به سوی عادات مضموم مانند استمناء می‎کشاند که این خود عدم کفایت و احساس گناه را برای آنان در پی خواهد داشت.

سه ها از نظر جسمانی، معده حساسی دارند و هرگاه مورد تعرض قرار بگیرند، ممکن است دچار حالتهای عصبی از این ناحیه و یا اسهال شوند.

سه ها از لحاظ شغلی و اقتصادی، تا زمانی که اعتماد به نفس لازم را نداشته باشند، مشکل خواهند داشت، اما از زمانی که به اعتماد به نفس کامل برسند و تردیدها را کنار بگذارند، موقعیت‎های خوبی به دست خواهند آورد.

سه ها هر چه از لحاظ سنی جلوتر بروند، با شکوفایی بیشتر استعداد خود مواجه می‎شوند و رضایت و نشاط و آرامش بیشتری به دست خواهند آورد.

همه افرائ از جمله سه ها اگر بتوانند نیروهای بالقوه درونشان را از طریق افکار و اعمال و احساسات مثبت آزاد سازند، علاوه بر توفیق در امور مادی، از ادراک و نشاط روحی و روانی نیز برخوردار می‎گردند.

گردآوری توسط بخش طالع بینی نوین سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات