خصوصیات عدد یک طالع بینی نوین

رمز موفقیت در زندگی یک ها اعتماد به نفس و خلاقیت است. انرژی حیاتی و سانزده این افرائ در افکارشان محبوس است. با اعتماد به نفس و گرایش به سوی خلاقیت و سازندگی، این افراد می‎توانند به آنچه که در زندگی انتظار دارند برسند .

طالع بینی نوین

یکها عموماً پرانرژی – فعال و الهام گیرنده هستند و در صورت مثبت اندیشی – هنرمند و دارای خلاقیم خواهند بود. اینان گاه احساس ناامنی – ناامیدی – کسالت و بی حالی می‎کنند – بیش از دیگران زمینه اعتیاد دارند .

یکها در ظاهر از خود اعتماد به نفس نشان می‎دهند و خود را مستقل جلوه می‎دهند. ولی در درون به خود اعتماد ندارند و فکر می‎کنند نمی‎توانند به تنهایی از عهده کارها برآیند. حال اگر از اعتماد به نفس واقعی برخوردار شوند و از قدرت خلاقی خود بهره بگیرند، از طریق کار و تجارت و همین طور در زمینه‎هایی چون موسیقی – نقاشی – نمایشگری – نوشتن – مجسمه سازی – طراحی – ورزش – تعلیم وتربیت کودکان و ... موفقیت‎های خوبی به دست خواهند آورد .

احساس عدم امنیت، یک مانع برای پیشرفت یکهاست. این افراد بایستی با تلفیقات مثبت این احساس را از خود دور کنند تا شرایط برای آزاد شدن استعدادهای بالقوه آنان فراهم شود. به خصوص این که آنان افرادی تلقین‎پذیر نیز هستند .

یکها برای موفقیت در امور، فقط استقامت و پایداری لازم دارند. زیرا مهارت و تسلط بر هر کاری قبل از همه، نیاز به حدیت و پایداری دارد. این افراد در اوقاتی که فعالیت‎شان زیاد می‎شود، لازم است غذاهای سرشار از پروتئین مصرف کنند. اما در مواقع دیگر، به خصوص در ایامی که احیاناً احساس ناامیدی و فشار روحی می‎کنند، مصر غذاهای پر حجم و پر ویتامین، موجب چاقی و تنبلی آنها می‎شود .

یکها در مواقع بیماری و غیر اورژانسی، می‎توانند از درمان‎های طبیعی مانند: گیاه درمانی – انرژی درمانی – طب سوزنی – طب فشاری و غیره استفاده کنند. زیرا درمان‎های طیبیعی با این افراد سازگارتر است .

طبیعت تأثیری انرژی‎زا و شفابخش برای یکها دارد. به خصوص پیاده‎روی در بین درختان، گلها و گیاهان، یکها بیش از دیگر افراد نیاز به انرژی طبیعت دارند، زیرا این انرژی موجب خلاقیت و آزادسازی استعداد درونی آنان می‎گردد .

یکها در زمینه انرژی جنسی نیز قوی هستند. اما زمانی که سخت مشغول کار و تجارت و به خصوص فعالیت‎های هنری باشند، این انرژی به جای مصرف مادی، در بخش روحانی فعال می‎شود. مضافاً این اکه شخص در مصرف مادی غیر صحیح و نادرست این انرژی، احساس گناه و خود کیفر نیز بکند .

یکها دارای استعداد و انرژی نهفته زیادی در درون خود هستند و اگر در طول زندگی بتوانند به اعتماد به نفس کامل برسند، مانع و سد انرژی درونی‎شان برداشته می‎شود و عموماً به خلاقیت و الهام‎پذیری می‎رسند .یک ویژگی در یکها وجود دارد و آن ایت است که هر گاه این افراد به کاری که انجام می‎دهند علاقمند باشند، و در ضمن در آن کار احساس امنیت و استقلال کنند، به خواب کمتری نسبت به دیگران نیاز خواهند داشت .یکها چنانچه اعتماد به نفس و احساس امنیت کافی داشته باشند، بیش از دیگران، به خصوص درزمینه‎های هنری، به توفیق و خلاقیت می‎رسند. در چنین شرایطی آنان احساس شدابی و زنده بودن می‎کنند .

یکها در بالاترین شرایط به ادراک و افکار معنوی خوبی دست پیدا می‎کنند و می‎توانند در این زمینه نیز از خود خلاقیت به خرج دهند .

گردآوری توسط بخش طالع بینی نوین سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات