فال انبیا حضرت خضر,فال حضرت خضر,فال خضر


فال انبیاء حضرت خضر،فال انبیاء خضر (ع)

ای صاحب فال ! بشارت باد تو را که در دولت به روی تو باز است و از این به بعد شاد و خرم می شوی و کارت گشاده شود و سفری در پیش داری که آنجا به راحتی می رسی و تو را بینند و محبت در دلشان پیدا شود و فایده زیاد بینی ، اما راز دلت را به کسی نگوو درسه روزبا هیچکس خصومت نکن واز روزها سه شنبه، و پنجشنبه بر تو مبارک است و دل به چیزی بسته ای که زود میسر می شود و حاجتی کهداری به زودی بر آورده می گردد. دعای چشم زخم نگه دار تا ایمن باشی ان شاء الله . صدقه زیاد بده که روزیت افزوده شود.

***

بیوگرافی حضرت خضر،بیوگرافی خضر (ع)

فال انبیا حضرت خضر,فال حضرت خضر,فال خضر

حضرت خضر(ع) از انبیا ء الهی است . از فرمایش امام صادق علیه السلام چنین بر می آید که حضرت خضر را خدا به سوی قومش مبعوث فرموده بود و او مردم را به سوی توحید و اقرار به انبیاء و فرستادگان خدا و کتاب های او دعوت می کرد.

از معجزاتش این بود که روی هر زمین خشکی می نشست، زمین سبز و خرم می گشت و دلیل نامش، خضر(سبز) نیز همین است. زندگی او، از قبل از زمان موسی تا زمان حاضر، و ادامهٔ زندگیش تا آخر الزمان، مورد اتّفاق مسلمانان است. مجموعهٔ روایات، مؤیّد آن است که طولانی ترین عمر را در میان فرزند آدم دارد.

گفته اند حضرت خضر از اولاد سام بن نوح و پسرخالهٔ ذوالقرنین بود با این حال بنا به برداشتی نیز، دو نفر با نام خضر وجود داشته اند، خضر اکبر که از اولاد سام بن نوح بوده و خضر ثانی که از انبیای بنی اسرائیل و مصاحب موسی بوده است.

فال انبیاء

برای گرفتن مجدد فال انبیا کلیک نمایید

پربازدیدها
تبلیغات