فال,فال انبیا,فال انبیا جدید,فال انبیا واقعی,بیوگرافی حضرت آدم,فال انبیاء آدم,فال واقعی حضرت آدم

فال انبیا حضرت آدم،فال انبیا آدم (ع)

ای صاحب فال ! غم مخور که به غایت مبارک است و همه تو را دوست می دارند . در گذشته بسیار محنت کشیده ای ولی شادی و خرمی تو نزدیک است و ستاره تو بلند و به دولت خواهی رسید. پیش از این زخم بد گویان به تو رسیدهو خواستند تو را صدمه بزنند .که بسیار متفکر متفکر بوده ایاما خدای تعالی تورا از شر آنان مصون نگاه داشته است . از مردم محتشم به دولت خواهی رسید. اگر غا یبی داری به سلامت به سوی تو باز آید و اگر حا جتی داری روا شود.از روزها ، روزهای شنبه و پنجشنبه بر تو مبارک است و امسال نیز بر تو مبارک خواهد بود ، ان شاء الله . قدر عمرت را بدان و آن را بیهوده تلف نکن.

***

بیوگرافی حضرت آدم،بیوگرافی آدم (ع)،آشنایی با حضرت آدم 

فال,فال انبیا,فال انبیا جدید,فال انبیا واقعی,بیوگرافی حضرت آدم,فال انبیاء آدم,فال واقعی حضرت آدم
 

 

آدَم بر پایه اسطوره های سامی و کتاب مقدس یهودیان، مسیحیان و مسلمانان نخستین انسانی است که آفریده شده است. او ابتدا در بهشت می زیست. همچنین آدم را آدم التراب می نامند و کنیه اش ابوالبشر است و وصفش صفی الله که در ضمن در سوره های بقره، اعراف، حجر، طه، ص، بنی اسرائیل و کهف از او سخن به میان آمده که با روایت «سفر پیدایش» در عهد عتیق (تورات) اختلاف هایی دارد. باید توجه نمود که آدم همان آدم کروموزوم Y نیست که در محبث تکامل انسان به عنوان جدیدترین نیای مشترک تمام انسان های امروزی از طرف پدری شناخته می شود.


آدم را زیباترین آفریده خداوند می دانند، که بر صورتش موی نرویید ولی فرزندانش اینگونه نبودند و موی بر چهره شان رویید. عمر آدم را بعد از نازل شدن بر زمین(هبوط) ۹۳۰ سال و برخی روایات ۱۰۳۰ سال می دانند اما در تورات عمر وی هزار سال عنوان شده است. در مورد محل دفن آدم و حوا اختلاف نظر وجود دارد؛ برخی سرزمین سراندیب و برخی کوه ابوقبیس که این درست تر ذکر شده است. همچنین روایتی هست که نوح استخوانهای آدم و حوا را قبل از طوفان به کشتی برد و بعد از طوفان آن را در سرزمین بیت المقدس دفن کرد

فال انبیاء

برای گرفتن مجدد فال انبیا کلیک نمایید

پربازدیدها
تبلیغات