فال,فال انبیا,فال انبیا جدید,فال انبیا واقعی,بیوگرافی حضرت عیسی,فال انبیاء عیسی,فال واقعی حضرت عیسی
 

فال انبیاء حضرت عیسی،فال انبیاء عیسی (ع)

ای صاحب فال! بدان و آگاه باش با این نیت که داری از غم خلاص شوی و عمرت دراز باشد و کارت بالا گیرد و دشمنانت مقهور گردند و هر روز عزت یابی . با آدم خوب همنشینی کن وسفری در پیش داری برو که نیک است و نعمت بسیا ر یابی . هیچ غم مخور که خیانت در دل تو نیست و از برکت دعای پدرو مادر حق تعالی تو را نگه می دارد و اگر کسی در غربت داری به زودی برسد با دولت و سعادت و امسال بر تو مبارک باشد و بر دشمن ظفر یابی و هر نیت که داری خوب است به مراد دل برسی . در نماز اول وقت کوشا باش.

***

بیوگرافی حضرت عیسی،بیوگرافی عیسی (ع)

فال,فال انبیا,فال انبیا جدید,فال انبیا واقعی,بیوگرافی حضرت عیسی,فال انبیاء عیسی,فال واقعی حضرت عیسی
 

برای یهودیان عیسی نامی معمولی بوده٬ برخی از اقوام برای نام خانوادگی و برخی نیز روی فرزندان خود می نهادند. و سپس عیسی را در عهد جدید با نام عیسی ناصری میخوانند.[e]("متی:باب ۲۶ آیه ۷۱)؛ پسر یوسف (لوقا:باب ۴ آیه ۲۲)؛ و عیسی پسر یوسف از ناصر (یوحنا:باب ۱ آیه ۴۵) او عیسی پسر یوسف از شهر ناصره است٬ به هر حال در (مرقس باب ۶ آیه ۳) به جای پسر یوسف او را پسر مریم برادران یعقوب و یوشا و یهودا و شمعون می نامد.

عیسی، یسوّع، یوشع، یهوشع و یهوشوع(صیغه کامل) نیز خوانده شده است و در عبری همه آنها برابرند. در انجیل یسوّع مسیح ۵۰ بار، عیسی مسیح ۱۰۰ بار و لفظ مسیح ۳۰۰ بار آمده است.

عیسی در زبان عبری به معنی «خدا کمک می کند» (بعدها به معنی «خدا نجات می دهد») است.

فال انبیاء

برای گرفتن مجدد فال انبیا کلیک نمایید

پربازدیدها
تبلیغات