فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 10 اردیبهشت

روز 29 آوریل 2019

همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

فرصت خوبی دارید که سود مالی زیادی را به دست آورید، اما باید احتیاط کنید و از حدس و گمان اجتناب کنید. روابط با شریک عاطفی تان امروز ممکن است دچار تنش شود. به این دلیل است که میخواهید تغییراتی را که لازم است ایجاد کنید. می خواهید که توصیه های دوستان با تجربه تان را نیز در نظر بگیرید.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

فال روزانه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در یک دور همی و یا فعالیت اجتماعی شرکت خواهید کرد که موضوعاتی جدی در آن مطرح خواهند شد که ذهن شما را به شدت به چالش می کشند. اگر بخواهید در این جمع همراه با شخصی که دوست دارید شرکت کنید احتمال اینکه پس از آن هم تا ساعت ها با هم در مورد این موضوعات صحبت کنید بسیار زیاد خواهد بود. در پایان این صحبت دو نفره شما احساس نزدیکی فوق العاده ای به هم خواهید داشت و شاید حتی اگر در ظاهر چیزی مطرح نکنید هم ممکن است با خودتان تصمیم بگیرید که هر چه سریعتر با عشقتان ازدواج کنید! شما در آینده این شب را به عنوان یک شب جادویی برای همیشه به یاد خواهید داشت.

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

فال روزانه

فال روزانه متولدین خرداد

زمان خوبی برای اجرای برنامه هایی که درباره کسب و کارتان است می باشد. امروز صبح، روابط با شریک عاطفی تان تحت تاثیر نادیده گرفتن مشکلات خانوادگی تان قرار می گیرد. سعی کنید که بیشتر شریک عاطفی تان را درک کنید.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین تیر

به نظر می رسد که حس و حال خیلی خوبی دارید و در شرایط عالی هستید. امروز برای خرید و فروش، شروع کسب و کار و سفرهای شخصی روز مناسبی است. فرصتی دارید که وارد یک مشارکت کاری شوید. از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید.

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز مکالمات جدی و عمیقی بین شما و شخصی که دوست دارید شکل خواهند گرفت. به احتمال زیاد بحش بزری از این صحبت ها مربوط به آینده ی مشترک شما خواهند بود و اثرات مثبتی روی رابطه ی شما خواهند گذاشت. شاید حتی در پایان این مکالمه تصمیم بگیرید هر چه سریعتر ازدواج کرده و به خانه ی بخت بروید. اگر هنوز مجرد هستید و شریک راهتان را پیدا نکرده اید احتمال اینکه توسط یکی از دوستانتان به شخصی معرفی شوید که شما را در همان دیدار اول به شدت مجذوب خود می کند بسیار زیاد خواهد بود، پس حواستان به ظاهرتان باشد و سعی کنید در تمام طول روز بهترین سر و وضع ممکن را داشته باشید.

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ممکن است در یک مراسم رسمی و یا به طور کاملا شانسی با فرد بسیار معروفی که به او علاقه ی زیادی هم دارید دیدار کنید. برخورد با این شخص اثر خیلی عمیقی روی شما خواهد گذاشت و به عبارت دیگر تا مدت ها الهام بخش شما خواهد بود. امشب اگر با عشقتان قرار داشته باشید بحث هایی عمیق و جدی بین شما شکل خواهند گرفت. سعی کنید اگر اختلاف نظری با طرف مقابلتان داشتید خونسردی خود را حفظ کرده و رفتار تندی از خودتان نشان ندهید. اگر فکر می کنید که امروز حوصله ی تنهایی را ندارید سعی کنید دیرتر از معمول به خانه بروید و با رفتن به یک کتاب فروشی خوب، یا سر زدن به یک دوست قدیمی یا پدر و مادرتان خودتان را سرگرم کنید.

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما بسیار احساساتی شده اید و می خواهید خودتان را در دریای عشق غرق کنید. یک قرار رمانتیک با کسی که دوست دارید می تواند زمینه ساز یک مکالمه ی صادقانه بین شما و تصمیم گیری در مورد آینده ی رابطه تان باشد. شاید اگر تا به حال تصمیم به ازدواج نگرفته باشید امروز به این نتیجه برسید که می خواهید با هم ازدواج کنید. در هر صورت یادتان باشد که پیش از هر تصمیمی خوب فکر کرده، همه ی جوانب را بسنجید و در نهایت کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. در محل کارتان به دلیل مشکلی که پیش آمد است همه دارند به دنبال مقصد می گردند، نه کسی را متهم کنید و نه اجازه بدهید کسی بی دلیل شما را به چیزی متهم کند.

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما بسیار احساساتی شده اید و وجودتان سرشار از احساسات عاشقانه است، به همین دلیل هم امروز می تواند فرصتی فوق العاده برای یک قرار رمانتیک با عشقتان باشد، اگر هم هنوز عشقتان را پیدا نکرده باشید شاید بتوانید با کمی سیاست شخصی که دوست دارید را به یک رستوران خوب دعوت کرده و از او بخواهید فرصتی به شما بدهد تا همدیگر را کمی بهتر بشناسید. شما خوشبختانه امروز به اندازه ی کافی جذاب هستید که کسی نتواند رویتان را زمین انداخته یا پیشنهادتان را رد کند. خودتان را برای یک دیدار خوب و هیجان انگیز با نتایجی فوق العاده آماده کنید، شاید تا آخر شب حتی تاریخ ازدواجتان را هم معلوم کرده باشید!

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین آذر

فرصتی دارید که حل مشکلات خانوادگی تان را به زمان دیگری موکول کنید. امروز صبح فرصت هایی بر سر راه تان می آیند که چیزی را بخرید و یا کالایی را مبادله کنید. یکی از اعضای سالمند خانواده ، کسی که حامی شماست، ممکن است با ایده های شما مخالفت کند. امروز می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید.

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین دی

امروز پولی به دستتان خواهد رسید که به هیچ وجه انتظار دریافت آن را نداشته اید. مسلما این غافلگیری برای شما خوشایند خواهد بود و شما را قادر خواهد ساخت تا تغییراتی را که مدت ها در فکرتان بوده اند را در شرایط زندگی خود ایجاد کنید. شاید بخواهید خانه تان را عوض کنید و یا تغییراتی در دکوراسیون منزلتان بدهید، شاید هم بخواهید یک وسیله ی نقلیه ی جدید بخرید و یا حتی ممکن است بخواهید کمتر خرج کنید و فقط کمی کفش و لباس برای خودتان خریده و بقیه پولتان را پس انداز کنید. تغییرات مثبت دیگری نیز در زندگیتان به وجود خواهند آمد که حالتان را خوب کرده و به شما برای ادامه ی تلاش هایتان انگیره خواهند داد.

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

فال روزانه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز یک تماس پر از احساسات و کلمات خوشایند از طرف شخصی که دوست دارید شما را برای دیدن او هیجان زده خواهد کرد. شما حرف های زیادی برای گفتن به هم دارید و مکالمه ای طولانی مدت خواهید داشت. شاید حتی به این نتیجه برسید که یک قرار گذاشته و صحبت هایتان را به صورت حضوری ادامه دهید. امروز ناگهان به تأثیر اتفاقات چند وقت اخیر بر روی زمان حال و وضعیت فعلی زندگیتان پی خواهید برد و می توانید به وضوح ببینید که چه اشتباهاتی کرده اید و کدام یک از کارها و انتخاب هایتان درست بوده اند. این آگاهی می تواند زمینه ساز تغییراتی موفقیت آمیز در محل کار و یا در رابطه با مسائل شخصیتان باشد.

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

فال روزانه

فال روزانه متولدین اسفند

خلاقیت به شما کمک می کند که راه حل های عالی را برای مشکلات حرفه ای تان پیدا کنید. زندگی عاطفی تان بسیار خوب پیش می رود اما ممکن است به صورت غیر عادلانه ای شریک عاطفی تان را مورد انتقاد قرار دهید.

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

فال روزانه
منبع : فال روزانه آکا
پربازدیدها
تبلیغات