آکاآپ: یک گروه هندو در شهر دهلی هندوستان در یک مهمانی عمومی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ادرا گاو نوشیدند. برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

Image result for ادرار گاو کرونا

گروه موسوم به "اتحادیه هندوهای کل هند" روز شنبه (دیروز) در مقر این گروه در دهلی یک مهمانی با حضور 200 نفر ترتیب داد و مهمانان در این مهمانی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ادرار گاو نوشیدند. 

ترتیب دهندگان این مهمانی امیدوارند برنامه نوشیدن ادرار گاو را در مناطق دیگر هند هم برگزار کنند. 

"اوم پراکاش" یکی از مهمانان برنامه دیروز به رویترز گفته است:" 21 سال است که ما ادرار گاو می نوشیم. ما همچنین در مدفوع گاو حمام می کنیم و در طی این مدت هرگز احساس نیاز به مصرف داروی انگلیسی نکرده ایم." 

Image result for ادرار گاو کرونا

بسیاری از هندوها گاو را حیوانی مقدسی دانسته و برخی از آنها معتقدند که نوشیدن ادرار گاو خواص دارویی دارد. 

"چاکراپانی ماهاراج"، رئیس "اتحادیه هندوهای کل هند" در حالی که قاشقی پر از ادرار گاو را در نزدیکی صورت یک کاریکاتور ویروس کرونا گرفته بود، برای عکاس ها ژست می گرفت. 

رهبران حزب ملی گرا "بهاراتیا جاناتا" هند ( حزب متبوع "نارندرا مودی"، نخست وزیر هند) نیز از استفاده از ادرار گاو به عنوان یک دارو و درمانی برای سرطان حمایت کرده اند. یکی از رهبران ایالت "آسام" وقع در شمال شرق هند اوایل ماه جاری میلادی به قانون گذاران گفته بود که ادرار و مدفوع گاو می تواند برای درمان ویروس کرونا مورد استفاده قرار گیرد. 

برخی از هندوها معتقدند ادرارگاو خواص دارویی دارد و در جلوگیری از ابتلا به بیماری ها از جمله سرطان موثر است. 

Image result for ادرار گاو کرونا

دولت هند طی هفته های گذشته ترتیبات سختگیرانه ای را برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به این کشور به مورد اجرا گذاشته اما این اقدامات مانع ورود ویروس نشده و کرونا به هند هم رسیده است. بسیاری از ناظران معتقدند با توجه به ضعف مفرط هند در نظام بهداشتی شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور می تواند به یک فاجعه تمام عیار انسانی منجر شود.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات