مجریان تلویزیون برای شب یلدا

شب یلدا یکی از شب‌های آیینی است که تلویزیون هر ساله با تدارک ویژه‌ای به استقبال آن می‌رود. این شب امسال و همزمان با شیوع کرونا شکل خاصی به خود گرفته است و در این روز و شب‌هایی که ممنوعیت ترددها، محدودیت بیشتری برای مردم و خانواده‌ها به وجود آورده تلویزیون است که می‌تواند جای خالی خانواده‌ها و دورهمی‌های خانوادگی را پر کند.شبکه های مختلف سیما برنامه های خاصی را برای شب یلدای امسال در نظر گرفته اند که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا,به معرفی این برنامه ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

برنامه های شب یلدا در شبکه های مختلف تلویزیون

شیوع ویروس کرونا و کمتر شدن رفت و آمدها سبب شد تا تلویزیون یکی از ارکان اصلی شب یلدای بسیاری از خانواده ها شود و بسیاری از مخاطبان آن منتظر پخش برنامه هایی جذاب در شب یلدا هستند که در ادامه به معرفی این برنامه ها می پردازیم.

برنامه ها و سرگرمی های تلویزیون شب یلدا 99

برنامه شب یلدای شبکه یک

شبکه یک سیما برای شب یلدا با برنامه فرمول یک میهمان خانه های مردم از قاب تلویزیون خواهد بود و علی ضیا طبق رسم چند ساله این شبکه اجرای این ویژه برنامه یلدایی را برعهده دارد و تدارکات خاصی برای این برنامه یلدایی فرمول یک در نظر گرفته شده است که بتواند مخاطب را جذب کند.

برنامه ها و سرگرمی های تلویزیون شب یلدا 99

برنامه شب یلدای شبکه دو

شبکه دو سیما در شب یلدای امسال با یک برنامه جدید میهمان خانه های مردم میشود و پوریا پورسرخ برای اولین بار با یک برنامه یلدایی در سه شب به خانه های مردم می آید. مسابقه ایرانیش با اجرای پوریا پورسرخ در حال پخش از شبکه دو سیما است و این برنامه برای شب یلدا هم تدارکات ویژه ای را در نظر گرفته است.

برنامه شب یلدای شبکه سه

شبکه سه یکی از پرمخاطب ترین شبکه های تلویزیون است که به مناسبت های گوناگون ویژه برنامه هایی را آماده پخش دارد و در شب یلدا هم طبق رسم هر سال با برنامه هایی خاص این شب به خانه های مردم می آید.

شبکه سه برای شب یلدا با دو برنامه و دو مجری میهمان خانه های مردم میشود. برنامه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور و زوجی نو با باربد بابایی ویژه برنامه های شبکه سه در شب یلدای 99 هستند.

برنامه ها و سرگرمی های تلویزیون شب یلدا 99

برنامه شب یلدای شبکه نسیم

شبکه نسیم هم در شب یلدای 99 با دستی پر میهمان خانه های مخاطبان از قاب تلویزیون میشود و برنامه های مختلفی در این شبکه روی آنتن خواهد رفت. برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت، برنامه شوتبال با اجرای حامد آهنگی و مبینا نصیری و برنامه کودک شو با اجرای حمید گودرزی از برنامه های یلدایی شبکه نسیم در سال 99 هستند.

برنامه شب یلدای شبکه آموزش

شبکه آموزش هم امسال ویژه برنامه هایی خاص برای شب یلدا تدارک دیده و منصور ضابطیان بعد از مدتی دوری از تلویزیون با برنامه نوستالژیک رادیو هفت در شب یلدا مهمان خانه های مخاطبان میشود و قند پهلو با اجرای رضا رفیع یکی دیگر از برنامه های یلدایی شبکه آموزش است.

برنامه ها و سرگرمی های تلویزیون شب یلدا 99

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات