آکاایران: گربه‌ای به نام نالا، که حدود ۴.۵ میلیون کاربر او را در اینستاگرام دنبال می‌کنند، ثروتمندترین گربه جهان است. او که اخیراً به عنوان بهترین تیک‌تاکر سال برگزیده شد، ۱۰۰ میلیون دلار دارایی دارد. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا به معرفی این گربه ثروتمند خواهیم پرداخت.

فضای مجازی

ثروت گربه معروف اینستاگرام و صاحب ثروتمندترین گربه جهان

پوکی دختری که نام اصلیش Variseri Mathachitivan است، بعد از اینکه گربه ای را در جریان بازدید از پناهگاه حیوانات، نجات داد، از سال 2012 تصمیم گرفت تا تصاویر و فیلم‌های گربه‌اش را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد. او بعد از انتشار فیلم و عکس هایی از نالا، کپشن هایی را از زبان گربه اش منتشر نمود و همین امر موجب شد که مخاطبان بتوانند بهتر با این گربه ارتباط برقرار کنند، از آن زمان تا به حال، گربه پوکی که نالا نام دارد و برند کامل غذای او 100 میلیون دلار برای صاحبش درآمد داشته باشد و اکنون نالا با ثروت 100 میلیون دلاری ثروتمندترین گربه دنیاست.

فضای مجازی

 

پوکی اکنون از حساب کاربری نالا برای جمع‌آوری پول برای مراکز حمایت از حیوانات و گسترش آگاهی در زمینه تأمین رفاه حیوانات استفاده می‌کند.

همچنین این گربه ثروتمند به سبب داشتن بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام (حدود 4.5 میلیون دنبال کننده )اخیراً به عنوان بهترین تیک‌تاکر سال برگزیده شده است و در رقابت با چهار کاربر دیگر (انسان) رکورددار گینس است

 

فضای مجازی

فضای مجازی

 

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات