داستان زندگی پر موترین مرد دنیا + عکس

آکاایران: لری گومز، از سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، به "مرد گرگی" معروف شده است. او 98 درصد از کل بدنش، علاوه بر صورتش- پوشیده از موهای تیره و ضخیم است. لری گومز به مشکل هایپرتریکوز مادرزادی مبتلاست که باعث رویش بیش از حد موهای بدن می‌شود. این اختلال ژنتیکی نادر تنها 100 نفر از سراسر دنیا و البته برخی از اعضاء خانواده لری را به خود گرفتار کرده است.

داستان زندگی پر موترین مرد دنیا + عکس

  وی الهام بخش کسانی است که با نقص های اندامی خود مشکل دارند. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, با داستان زندگی وی بیشتر آشنا خواهید شد.

 

داستان زندگی پر موترین مرد دنیا + عکس

لری که اهل سن برناردینو، کالیفرنیا است، علیرغم سال‌ها تمسخر، بالاخره یاد گرفته است که عاشق پوستش باشد. او که قبلا بازیگر سیرک بوده است، اکنون می گوید پذیرفتن خودش به عنوان پرموترین مرد جهان به او احساس خاص بودن می دهد. او می گوید که افراد زیادی در جهان این عارضه را ندارند؛ حدود شش یا هشت نفر هستند و لری پرموترین آنها است. او معتقد است پرموترین مرد جهان بودن علاوه بر اینکه او را خاص می کند، باعث معروف شدن او هم می شود.

داستان زندگی پر موترین مرد دنیا + عکس

ظاهر متفاوت او، همسرش آلیسیا مارتینز را که در سال ۲۰۱۱ هنگام جستجوی آپارتمان با او ملاقات کرد، نترساند. لری امیدوار است  داستان او و شرایطش برای افرادی که با بدن خود احساس راحتی نمی کنند، الهام بخش باشد. او در کانال یوتیوب خود، ماجراهای زندگی خود را به اشتراک می گذارد. سه عضو دیگر خانواده لری در پنج نسل مختلف از این عارضه رنج می بردند.

داستان زندگی پر موترین مرد دنیا + عکس

 

اما احساس خوب لری به خودش باعث نمی شود که واکنش مردم و سوال های عجیبشان تغییر کند. مردم اغلب از او می پرسند که آیا او خارش دارد یا نه. لری می گوید او با بقیه فرقی نمی کند و زندگی عادی ای دارد. خیلی ها درباره مادرزادی بودن شرایطش از او سوال دارند و برخی سوال عجیب تری می پرسند : «آیا می تونی با این شرایط زندگی کنی؟» پاسخ لری به آنها این است که راه دیگری سراغ ندارد غیر از اینکه با وجود این تفاوت، زندگی خود را ادامه دهد.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات