سام اصغری

بالاخره بریتنی اسپیرز و سام اصغری بعد از 5 سال رابطه عاشقانه، ازدواج کردند. این زوج در تاریخ 9 ژوئن در مراسمی در کالیفرنیا به هم رسیدند و اخبار و تصاویر این مراسم، در فضای مجازی دست به دست شدند. بریتنی و سام اصغری در سپتامبر 2021 اعلام کرده بودند که نامزد کرده‌اند و به زودی در مراسمی دوستانه، ازدواج خواهند کرد و همین اتفاق هم افتاد. افراد مشهور زیادی در این مراسم حضور داشتند. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به این مراسم جنجالی داشته باشیم.

 

سام اصغری

جزئیات برگزاری مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز

مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز خواننده مشهور پاپ 40ساله امریکا با سام اصغری مدل 28 ساله ایرانی درعمارت بزرگ 12,464 فوتی او در کالیفرنیا که دارای 5 سرویس بهداشتی، یک ویلای ایتالیایی با 8 حمام است، شب پنج شنبه اتفاق افتاد. 

سام اصغری

مراسم عروسی این خواننده مشهور بسیار رویایی و با شکوه با دکورهای زیبا در عمارتش و کالسکه سیندرلایی با اسبی سفید و تزئین شده با گل و... برگزار شد و خطبه ازدواج سام اصغری و همسرش با پخش آهنگ Can’t Help Falling in Love از الویس پریسلی در برابر چشمان مهمانان معروف خوانده شود. کمپانی مشهور Contemporary Catering نیز تهیه غذای مراسم عروسی اسپیرز و اصغری را بر عهده داشتند.

سام اصغری

 

چه کسانی به مراسم عروسی بریتنی اسپیرز دعوت بودند؟

بریتنی را می‌توانیم یکی از آیکون‌های دهه 90 و 2000 میلادی بدانیم. افراد مشهور زیادی هم در این مراسم حضور داشتند. مدونا، پاریس هیلتون، سلنا گومز، آنسل الگورت و درو بری‌مور از جمله افراد مشهوری بودند که به مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری دعوت شده بودند.

سام اصغری

بریتنی و پاریس هیلتون پیش از این هم بارها در کنار هم قرار گرفته بودند. در مراسم عروسی بریتنی و سام، پاریس هیلتون و بریتنی، ترانه زیبای Stars Are Blind پاریس را خواندند.

مراسم ازدواج بریتنی و سام اصغری کجا برگزار شد؟

ازدواج مجلل و زیبای این زوج در عمارت بزرگ آن‌ها در کالیفرنیا برگزار شد. بریتنی اسپیرز در رابطه با تزئینات خاص و زیبای خانه‌اش در مراسم عروسی به مجله ووگ گفته:«می‌خواستیم خانه را طوری طراحی کنیم که گرم و صمیمی باشد. تا دوستان و خانواده‌مان احساس نزدیکی به هم داشته باشند. به همین خاطر هم سعی کردیم از رنگ‌های گرمی مانند قرمز، صورتی، طلایی و کرم در طراحی استفاده کنیم.»

سام اصغری

 

قسمت جلویی خانه این زوج با گل رزهای زیبا و رنگی، یک اسب سفید و یک کالسکه دیزاین شده بود. سام اصغری شاهزاده سوار بر اسب سفیدی بود که قرار بود بریتنی را خوشحال و خوشبخت کند.

سام اصغری

لباس عروس بریتنی اسپیرز را چه کسی طراحی کرده بود؟

حتما در دو روز اخیر تصاویری از لباس عروس بریتنی اسپیرز دیده‌اید. لباس عروس بریتنی اسپیرز از آن مدل‌های مشهور off-shoulder بود که در قسمت دامن، از یک طرف چاک داشت و باعث میشد یکی از پاهای بریتنی بیرون باشد. لباس کاملا فیت تن بریتنی اسپیرز بود و همین فیت بودن باعث میشد که اندام زیبای او بیشتر به نمایش گذاشته شود.

سام اصغری

پیراهن دنباله بلندی داشت و شکوه بیشتری به لباس او می‌بخشید. زیبایی این لباس را دستکش‌های توری بریتنی و چوکر سفیدرنگی که به گردنش انداخته بود، بیشتر میکرد.

سام اصغری

لباس عروس سفید، تنها لباسی نبود که بریتنی در این مراسم پوشید. او دو لباس دیگر هم پوشید. یک لباس کوتاه مشکی، یک پیراهن قرمز رنگ. این دو لباس هم دقیقا مانند لباس عروس اصلی بریتنی، توسط ورساچه طراحی شده بودند.

لازم به ذکر است که سام اصغری هم کت و شلواری از ورساچه به تن کرده بود.

سام اصغری

جواهرات بریتنی اسپیرز

از جواهرات زیبای بریتنی اسپیرز در مراسم ازدواجش هم نباید غافل شویم. جواهرات بریتنی اسپیرز در این مراسم شامل 62 قیراط الماس از استفانی گاتلیب بود. گفته می‌شود که تمام این الماس‌ها حدود 570,000 دلار قیمت دارند. اما طراحی حلقه ازدواج آن‌ها به نوعی بود که تا ابد زیبایی خودشان را دارند و هرگز از مد نخواهند افتاد.

سام اصغری

 

اختلال در مراسم ازدواج بریتنی و سام

بر اساس گزارش بسیاری از رسانه‌ها جیسون الکساندر، همسر سابق بریتنی اسپیرز با حضور غافلگیر کنند‌ه‌اش در مراسم عروسی و درگیری با ماموران امنیتی مراسم حاشیه ساز شد.

سام اصغری

همسر سابق بریتنی که صحنه ورودش به مراسم عروسی را به صورت زنده از صفحه اینستاگرامش پخش می‌کرد و قصد برهم زدن مراسم را داشت، با ماموران امنیتی درگیر شد و فریاد زد:

بریتنی اولین و تنها همسر من است.

جالب است بدانید جیسون الکساندر در سال 2004 با بریتنی ازدواج کرده اما ازدواج آنها بیش از 55 ساعت دوام نیاورده بود. سر انجام جیسون الکساندر با حضور پلیس در محل، دستگیر و ماجرا خاتمه یافت.

تصاویری از مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری

در ادامه نگاهی به برخی از تصاویر مراسم ازدواج جنجالی بریتنی و سام اصغری داشته‎ایم:

آقای داماد با تور سفید تازه عروس

سام اصغری

سام اصغری در کنار ساقدوش‌های جذابش

سام اصغری

کارت عروسی بریتنی و سام

سام اصغری

آقای داماد با تیشرت مخصوص بریتنی و سام

سام اصغری

 
گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات