آکاآپ: چالش‌های دنیای مجازی هرچقدر هم عجیب و غریب باشند و دور از ذهن، بی‌طرفدار نمی‌مانند؛ سن و سال و جنسیت سرشان نمی‌شود، پولدار و فقیر هم نمی‌شناسند، آدم مشهور و غیر مشهور هم همین‌طور.هر دفعه با یک نام و یک نشان، مثل یک موج از راه می‌رسند و خیلی‌ها را با خودشان می‌برند.درست از وقتی که با عنوان چالش همه‌گیر می‌شوند، از همه‌جا سر درمی‌آورند، از بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین شهرهای کشور تا دورافتاده ترین روستاها؛ با کمترین یا بیشترین شباهت به اولین نمونه، توجه خیلی‌ها را به خودشان جلب می‌کنند.

Image result for ‫خطر آب جوش‬‎

چالش های مختلفی که این روزها در صفحات مجازی مختلف اجرا می شوند و توسط کاربرانی که اکثر آنها نوجوان و جوانان هستند، با استقبال زیادی روبرو می شوند و این در حالی است که شاید این چالش ها حتی به قیمت جان آنها تمام شود.

اخیرا چالش های عجیب و دردناکی در فضای مجازی در حال انجام هستند، که یکی از آنها چالش آب جوش می باشد که بی حاشیه نبوده است و آسیب های زیادی به افرادی که از آن استقبال کردند، وارد نموده است. برای مثال پسر نوجوان 11 ساله ای به نام " بیلی اولیور " در این سانحه تلخ و کشنده آسیب دید و این روزها حال خوبی ندارد! برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر دردناک از قربانی این چالش عجیب در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

چالش عجیب و دردناک آب جوش | پسر جوانی را در خواب سوزاند!! +18

بیلی اولیور شب سه شنبه گذشته که در خانه دوست خود خوابیده بود، دوست او در ساعت 2:30 دقیقه بامداد زمانیکه اولیور خوابیده بود چالش آب جوش را روی او اجرا کرد. واقعا وحشتناک و دردناک هست!! این حادثه هولناک منجر به سوختن بیش از حد گردن، کمر، پشت، شانه ها و بازوهای او شد.

چالش عجیب و دردناک آب جوش | پسر جوانی را در خواب سوزاند!! +18

مادر بیلی در طی یک پست این گونه اعلام کرد:" وقتی فرزندم در حال خواب بود، دوستانش او را بدون آنکه از خواب بیدار کنند، اقدام به ریختن آب جوش کردند و به او میخندیدند و مسخره می کردند! به هیچ وجه نگذارید فرزندانتان این گونه شوخی کنند. این یک کابوس وحشتناک می باشد."

چالش عجیب و دردناک آب جوش | پسر جوانی را در خواب سوزاند!! +18

هم اکنون بیلی به یک درمانگاه سوختگی منتقل شده است و هم اکنون به کمک پزشکان در حال درمان می باشد و مقامات متعددی به خانواده ها و والدین هشدار دادند تا به کودکان خود هشدار دهند چنین اقدام وحشتناکی را انجام ندهند. این اقدام می تواند به قیمت جان آنها تمام شود!!

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات