کار جالب مرد دوستدار طبیعت (+عکس)

آکاایران: کار جالب مرد دوستدار طبیعت (+عکس)

آکاایران: لباس ساخته شده از آشغال

این مرد دوستدار طبیعت با انجام کار غیر منتظره همه را شوکه کرد. با مادر سایت تالاب باشید بابهترین ها.یک دوستدار محیط زیست برای اینکه نحوه نگرش دیگرا به آشغال هایی که تولید می کنند را عوض کند، حاضر شد همه آشغال هایی که تولید کرده را بپوشد!

 
به گزارش تالاب : راب گرینفیلد یک طرفدار محیط زیست است. او برای اینکه نحوه نگرش امریکایی به آشغال ها را عوض کند، برنامه محیط زیستی متفاوتی ریخته است.
 
او به مدت یک ماه مانند یک امریکایی معمولی زندگی کرد، به خرید می رفت، غذای بیرون از خانه می خورد و آشغال های به اندازه یه فرد معمولی هم تولید می کرد. تا اینکه در نهایت و بعد از گذراندن ۳۰ روز او همه آشغال هایی که خودش در این مدت را به وجود آورده بود، پوشید.
 
کار جالب مرد دوستدار طبیعت (+عکس)

کار عجیب مرد دوستدار طبیعت 

 
در این مدت چیزی در حدود ۵۰ کیلیو آشغال بود که راب حتی توانایی راه رفتن هم نداشت! لیوان های قهوه، جعبه های پیتزا، پلاستیک ها و هر تکه کوچک آشغالی که در این مدت باید بیرون می ریخته را حالا روی لباس هایش می توان دید.
 
راب گرینفیلد با این ایده که خیلی ها از میزان آشغال هایی که طی روز و ماه تولید می کنند، خبر ندارند، تصمیم به اجرای این برنامه می گیرد.
 
او می گوید که مردم تنها آشغال ها را درکیسه ای جمع می کنند و بیرون می گذارند تا کسانی به جای دیگر ببردشان، اما چه می شود اگر با همه این آشغال هایی که تولید کرده اند، روبرو شوند. شاید این طور به میزان آشغال هایی که تولید می کنند، بیشتر فکر کنند و حتی در جهت کم کردن تولیداتشان قدم بردارند.
 
 
.

منبع :

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات