رشد عجیب و غیر عادی اندام این دختر زیبای 17 ساله! عکس

آکاایران: رشد عجیب و غیر عادی اندام این دختر زیبای 17 ساله! +عکس

آکاایران: رشد غیرعادی سینه های این دختر 17 ساله رد سن 17 سالگی!

این دختر 17 ساله جذاب دچار یک مشکل عجیب و جدی شده است.رشد سینه های او به طرز فجیعی زیاد است و باعث دردسر برای او شده است.

این دختر 17ساله در این سن کم یک مشکل غیرعادی در اندام بدنش دارد. ماجرای بلوغ دردسرساز دختر جذاب 17 ساله را در ادامه می خوانید. این دختر که عکس وی را در زیر مشاهده می کنید پس از رسیدن به سن بلوغ پستان هایش به طور فجیعی شروع به رشد کردن نمود و حالا بزرگترین سایز سینه را در میان همسن و سالان خود دارد.

رشد عجیب و غیر عادی اندام این دختر زیبای 17 ساله! عکس

بلوغ ، دوران سختی برای دختران است که ممکن است با سرعت سپری شده و یا به آرامی طی شود.اما در هر شکلی باشد با استرس همراه است ، این دختر میگوید سینه های وی باعث خراب شدن زندگی اش شده است اما او مجبور است برای کاهش سایز آنها باید 4 سال صبر کند. الی جی کاک 17 ساله با مشکل سینه هایی که هرکدام 6.5 کیلو وزن دارد مواجه است.

او میگوید علاوه بر بزرگی بیش از حد به دلیل سنگینی این عضو بدنش دچار کمر درد شده است و پزشکان گفته اند برای رهایی از این وضعیت باید 4 سال دیگر صبر کند تا بتواند عمل جراحی انجام دهد رشد سینه های وی از 12 سالگی به صورت غیر طبیعی آغاز شده است و از 13 سالگی دچار کمر درد شده است. حتی داروهای هورمونی کمکی به توقف رشد سینه های وی نکرده است.

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات