آکاایران: در خصوص شغل ایده آل تان چه میدانید؟ آیا ارتباطی بین شغل ایده آل شما و تاریخ تولدتان وجود دارد؟ در این مطلب از آکا ایران قصد داریم فال موفقیت در شغل بر اساس ماه تولد را بررسی کنیم.

فال موفقیت

آکاایران: فال موفقیت شغل ماه تولد

فال موفقیت شغل ماه تولد

فال موفقیت برج حمل (متولدین فروردین)

اگر متولد برج حمل هستید باید بدانید که شما یک رهبر به دنیا آمده اید و دوست دارید مسئولیت هر کاری را قبول کنید. نشانه  متولدین این ماه جنگجوست . به همین خاطر شما نیز دوست دارید هر چالشی را در آغوش بکشید و در هر پروژه ای حضور موفق داشته باشید. اگر موقعیتی بتواند هیجان و کنترل کافی برای شما داشته باشد، قادر خواهید بود از آن برای افزایش حس رهبری و بالا رفتن از پله های موفقیت استفاده کنید.

فال موفقیت برج ثور (متولدین اردیبهشت)

برج فلکی ثور یکی از سخت ترین نشانه های بروج فلکی زودیاک است. این افراد وفادار، سازمان یافته و مداوم هستند. زمانی که شما دوست دارید همچنان به کار خود ادامه دهید، حتی زمانی که ساعت کاری به اتمام رسیده است، زمانی که کاری برای انجام دادن باشد، هیچ کس به اندازه شما خود را در اختیار کار نمی گذارد. شما آنچیزی را که شروع کرده اید به اتمام خواهید رساند، حتی اگر  این موضوع به معنی بیدار ماندن تا دیر وقت و تحمل استرس فراوان باشد. این شرایط  موفقیت شما را تضمین می کند. دلیل آن نیز بسیار ساده است، شما تا زمانی که کار را به اتمام نرسانید از آن دست نخواهید کشید.

فال موفقیت برج جوزا (متولدین خرداد)

بیش فعالان برج فلکی جوزا بسیار بی تاب، لحظه ای و همواره نیازمند تحریک هستند. شما در یک شغل همه کاره و در یک محیط شلوغ شکوفا خواهید شد. مشابه نشانه دوقلوها، شما نیاز به یک کاری دارید که کارهای زیادی را در خود داشته باشد. چند کار همزمان را بخوبی انجام می دهید. شما به سادگی برای انجام یک کار ساخته نشده اید. در حالی که دیگر افراد با چنین حجم کاری دچار خستگی خواهند شد، شما احساس راحتی و آزادی خواهید نمود.

فال موفقیت برج سرطان (متولدین تیر)

امنیت شغلی اولویت نخست افراد برج فلکی سرطان است. شما به یک شغل نیاز دارید که در آن و در خانه احساس امنیت کنید. شما با همان روحیه ای که به دنبال لوازم گرم منزل هستید در کار خود به آسودگی دست می یابید. فضای کاری خود را با وسایل خاص خود دنج خواهید نمود، مانند یک ظرف آبناب، یک اثر هنری خاص و یا یک بالش راحت.

فال موفقیت برج اسد (متولدین مرداد)

افراد با افتخار و وفادار برج فلکی اسد روح و قلب هر سازمانی هستند. این برج فلکی تحت سلطه خورشید قرار دارد. شما هیجان و گرمای خود را به محیط کار خود وارد می کنید. هیچ شکی نیست، که شما در مسند قدرت هستید و همه افراد آن را درک می کنند. همانند بانوی جنگل، رنک سلطنتی شیر نر خود را شناخته می نماید.

فال موفقیت برج سنبله (متولدین شهریور)

افراد برج فلکی عذار مانند زنبوران عاشق کار کردن هستند. این برج فلکی در سلطه عطارد، سیاره ارتباطات است. شما مداوم در حال تفکر و چیدن استراتژی هستید. شما همواره کاری برای انجام دادن نیاز دارید! غرق در سازمان و سازمان دهی هستید، بسیاری از افراد این برج فلکی در نهایت شغل مدیریت دفاتر یا اداره کردن یک دپارتمان را بر عهده می گیرند. ذهن جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می کند و شما همیشه در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته بندی و مدیریت داده ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می زند. شما تحمل نبود هر چیزی در سر جای خود را ندارید! شما یک طراح داخلی عالی یا مشاور فوق العاده ای برای افراد مختلف در جهت سازمان دهی آنان می شوید( از قضا، شما از دور انداختن وسایل بیزار هستید ولی حداقل آن ها را در یک جا مرتب و سازمان دهی خواهید نمود).

فال موفقیت برج میزان (متولدین مهر)

فال روزانه متولدین برج میزان بهتر از آن چیزی است که فکرش را میکنید. متخصصان کسب و کار می گویند که در اقتصاد امروز، اینکه چه کسی را می شناسید همه چیز است. یا یک معلم کسب و کار به نام Tim Sanders به این شکل می گوید «شبکه ی شما میزان درآمد شماست».

خوش به حال شما، افراد برج میزان، شما سلطان خانه هفتم زودیاک، ارتباط هستید: مردم تخصص شما هستند! شما در شغل هایی که به شما اجازه کار با دیگران را می دهند بهترین هستید—احتیاج داشتن و مورد نیاز واقع شدن. شما در یک تیم شکوفا می شوید، یا به عنوان یک مامور در مشکل دیگران قهرمان می شوید، یا به عنوان یک واسط یا نماینده نیز موفق خواهید شد. با افسون و دیپلماسی خود، افراد کمی هستند که می توانند به یک فرد از برج فلکی میزان نه بگویند!

فال موفقیت برج عقرب (متولدین آبان)

وقتی صحبت شغل شما می شود، شما در یک ماموریت مهم هستید. شما آنچنان خود را در کار دخیل می کنید همانند سوختن به شدت زیاد و آن را به تمامی کارهایی که انجام می دهید، منتقل خواهید کرد. هیچ جز ئیاتی از دید شما مخفی نمی ماند و شما تقریبا هر کاری را انجام خواهید داد تا آنچه را که می خواهید بدست آورید.

فال موفقیت برج کماندار (متولدین آذر)

شما به عنوان یک شخص در برج فلکی کماندار نیازمند یک شغل با میدان کاری وسیع با آزادی عمل بالا و هیجان بالا هستید. شما نشانه سفر هستید، یک فرد رویاپرداز که نیازمند رویاهای بزرگ است. یک جا نشستن برای شما چالش محسوب می شود!

یک کارآفرین طبیعی، نشانه شما زمانی که برای خود کار کنید شکوفا می گردد، زمانی که هیچ کس به شما نمی گوید که چه کار کنید و یا کی بیدار شوید. کماندارها دوست دارند که کارها را با روش خود انجام دهند، مطابق تصور و رویای خود.

فال موفقیت برج جدی (متولدین دی)

نهمین نشانه زودیاک، بز کوهی است که نشانه موفقیت و حرفه است. شما در سر کار خود شاد و خوشحال هستید! شما عاشق برنامه ریزی و هدف گذاری هستید. شما اهمیتی نمی دهید که اگر ده سال طول بکشد تا به هدفتان برسید.  جدی با علامت بز کوهی شناخته می شود و شما به زندگی مانند یک صخره که بایست از آن بالا رفت، نگاه می کنید. برخلاف نشانه های دیگر، شما انتظار تپه های کمی را در مسیر دارید. حتی اگر دلسرد شوید، به ندرت اجازه می دهید که موانع برای مدتی جلوی شما را بگیرد.

فال موفقیت برج دلو (متولدین بهمن)

افراد برج فلکی دلو ( ساکل الما ) استقلال و آزاد بودن را دوست دارند. شما به شغلی با فضایی برای بیان شخصیت خود نیاز دارید. کارآفرینی برای نشانه شما ساخته شده است. همزمان برج فلکی دلو نشانه گروه ها و تیم هاست. شما در محیط دفتر به خوبی کار می کنید، اگر چندان خشک و بی روح نباشد. شما تحت سلطه هر کسی که حالت رئیس یا کنترلی روی شما داشته باشد، طغیان می کنید. شما در محیطی که رهبری گروه را بر عهده داشته باشید و یا فضای کاری زیادی در اختیار شما قرار گیرد بهترین عملکرد را از خود نشان خواهید داد.

فال موفقیت برج ماهی (متولدین اسفند)

برج فلکی حوت با دو ماهی در حال شنا کردن در جهت های مختف شناخته می شود و این نشانه ی شغل مادام العمر می باشد. شما به آزادی و امنیت شغلی نیازمندید. شما در ابتدا یک یاغی و یک مرد کمپانی مطلق هستید. اگرچه زمانی که رئیس هستید خود را به درماندگی می زنید، تمام این کارها بخاطر کسب و کارتان است.

.

منبع : coca.ir

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات