آکاایران: بهترین ورزش مناسب ماه تولد شما چیست ؟

بهترین ورزش مناسب ماه تولد شما چیست ؟

آکاایران: بهترین ورزش مناسب ماه تولد شما چیست ؟

شخصیت شناسی و طالع بینی از روی ورزش های مورد علاقه و یا اینکه کدام حرکات و رشته های ورزشی مناسب متولدین ماههای مختلف سال است بخشی از مطالب مورد علاقه و البته مفید برای افرادی است که به سلامتی خود اهیمت می دهند.

 

ورزش ماه تولد فروردینی ها

تولد برج حمل (فروردین)​ هستید، در حالت عادی دوچرخه سواری، تنیس، دوی آهسته، ورزنه برداری از ورزش های مناسب با شرایط بدنی شما است.

 البته اگر دچار مشکل خاصی در سلامتی تان هستید و یا از بیماری خاصی رنج می برید، بهتر است قبل از شروع و انتخاب ورزشی خاص، با پزشک خود مشورت کنید.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج ثور (اردیبهشت)

ورزش های آبی مانند شنا و قایقرانی، مناسب ترین ورزش ها برای متولدین ماه تیر هستند.برخی از متولدین برج ثور نیاز به تلنگری دارند تا از زیر لحاف بیرون بیایند، چون امکان دارد خیلی زود قید ورزش و تحرک بدنی را بزنند و ورزش در الویت کارهای روزمره شان نیست.اگر متولد برج ثور هستید برای پیشگیری از دلزگی، ورزش های متنوعی انتخاب کنید تا هم سالم تر بمانید و هم روحیه تان حفظ شود.

ورزش مناسب: ورزش هایی مانند پیاده روی آرام، تنیس، اسکی و موج سواری با روحیه شما سازگارتر است.

می توانید با انتخاب ورزش های متنوع خودتان را به ورزش عادت دهید و سپس ورزشی که بیش از همه جذبتان کرده است را به طور منظم ادامه دهید.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج جوزا (خرداد)

خردادی ها به سختی به برنامه ورزشی پایبند می مانند. در واقع متولدین این ماه به سرعت صبر و حوصله شان سر می آید و همیشه به دنبال انگیزه و کار جدیدی هستند تا روحیه شان بهتر شود.

ورزش مناسب: سمبل دو پیکر متولدین برج جوزا، میل به ورزش های گروهی را در وجودشان بیشتر می کند. ورزش هایی مانند بدمینتون، والیبال، فوتبال، یوگا و پیلاتس برای متولدین این ماه مناسب تر است.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج سرطان (تیر)

متولدین برج سرطان عادت های منظمی دارند البته متولدین این ماه استعداد افتادن در دام ریزه خواری را نیز دارند بنابراین به سادگی امکان چاق شدنشان هست.ورزش مناسب: ورزش های آبی مانند شنا و قایقرانی، مناسب ترین ورزش ها برای متولدین برج سرطان هستند البته پیاده روی در ساحل نیز انتخاب خوبی محسوب می شود.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج اسد (مرداد)

برای شیرها دلپذیر بودن و روحیه ی خوب داشتن بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل امکان دارد متولدین این ماه ساعت ها جلوی آینه باشند. این شخصیت جالب باعث می شود که این افراد به ورزش های روزانه و جدی تمایل بیشتری نشان دهند.ورزش مناسب: متولدین برج اسد علاقه زیادی به ورزش های قدرتی مانند کینک بوکسینگ، بدنسازی و همچنین یوگای قدرتی تلاش می کنند.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج سنبله (شهریور)

متولدین برج سنبله افرادی دقیق و وسواسی هستند و قبل از شروع ورزش، جزئیات دقیق آن را بررسی می کنند. این افراد به خوبی می دانند که چه نوع تغذیه ای مناسب بدن آنهاست و هر رژیمی را فاقد سختی در پیش می گیرند.ورزش مناسب: شهریوری ها خود را با هر نوع ورزشی تطبیق می دهند، به شرط اینکه قبل از شروع به خوبی در خصوص آن مطالعه کرده باشند.پیلاتس، یوگا، دوچرخه سواری، فوتبال و هاکی جزو مناسب ترین ورزش ها برای این افراد هستند.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج میزان (مهر)

متولدین برج میزان افرادی منطقی هستند بنابراین طبیعی است که با مسئله انتخاب ورزش نیز منطقی عمل کنند. این افراد ورزش هایی را انتخاب می کنند که بتوانند از عهده آن بر بیایند و با جان و دل انجام دهند.

ورزش مناسب: ورزش هایی که با یک فرد دیگر انجام می شود، برای متولدین این ماه مناسب تر و جذاب تر است بنابراین ورزش هایی مانند تنیس پیشنهاد می شود. علاوه بر این، ژیمناستیک نیز برای متولدین مهر مناسب است.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج عقرب (آبان)

متولدین برج عقرب همه چیز را سفید یا سیاه می بینند. افراد سختکوشی هستند و به خود فشار می آورند.ورزش مناسب: بوکس، دوی استقامت و هنرهای رزمی جزو ورزش های مناسب برای افراد سختکوش متولد برج عقرب محسوب می شوند.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج قوس (آذر)

متولدین برج قوس تمایل دارند که ورزش را به عشق به مسافرت گره بزنند. آزادی ذهنی متولدین این برج باعث می شود که به راحتی کارهای نوین را فاقد وقت کشی طولانی بپذیرند و انجام دهند.ورزش مناسب: برای متولدین برج قوس ورزش هایی مانند گشت و گذار طولانی در طبیعت، دوچرخه سواری، اسکی، پیاده روی تند و اسب سواری ورزش های مناسبی هستند.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج جدی (دی)

متولدین این برج افرادی کاری و اهل عمل هستند و هیچ وقت از صرف کردن زمان بیشتر برای رسیدن به اهداف خود کوتاهی نمی کنند.ورزش مناسب: با توجه به خصوصیات فردی، متولدین دی ماه می توانند همه ورزش ها را در پیش گرفته و موفق شوند.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج دلو (بهمن)

متولدین برج دلو تا حد امکان خود را از مسائل تکراری دور نگه می دارند. این تنوع طلبی آنها را به ورزش هایی متنوع سوق می دهد.ورزش مناسب: ورزش هایی متنوع مانند اسکی، حرکات موزون، چتربازی، دوی آهسته و همچنین شنا برای این افراد مناسب است.

 

ورزش ماه تولد متولدین برج حوت (اسفند)

متولدین برج حوت کمی دمدمی مزاج هستند و این خصلت باعث می شود که ورزش ها و فعالیت های سخت را تا آخر ادامه ندهند. بهتر است که این افراد ورزش های ساده و ملایم را انتخاب کنند.ورزش مناسب: تای چی، یوگا، پیلاتس و برخی از ورزش ها جدیدتر مانند زومبا برای این افراد مناسب تر است. ورزش های آبی مانند شنا و قایق رانی نیز به این افراد توصیه می شود.

 

منبع : تبیان /ن

.

منبع : abartazeha.com

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات