در این بخش از سایت آکاایران تکنولوژی شارژرهای جدید را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

شارژر جدید برای گوشی ها با ایده جدید و جالب!

به گزارش جیاسام آریا، شارژرهای جدیدی برای گوشی های هوشمند وارد بازار شده است که ابلیت های عالی به همراه دارند، اما این بار این وسیله از لحاظ طراحی و نوع شارژشدن و قرار گیری گوشی ها بسیار جالب و خاص می باشد.

محصول جدیدی با نام Magic Phone Stand ساخته شده است که باعث میشود گوشی شما روی هوا معلق بماند و به عبارت دیگر، یک گوشی پرنده در اختیار داشته باشید.
عکس شارژرهای جدید

شارژرهای عجیب و جالب


عکس شارژرهای جدید

شارژرهای جدیددر نگاه اول تصور میکنید که گوشی هوشمند به واسطه یک کابل نامرئی روی هوا معلق شده است. اما این فناوری در اصل یک شارژر معمولی محسوب میشود که محل اتصال آن به گوشی هوشمند از یک سیم ضخیم و محکم ساخته شده است و میتواند گوشی شما را از طریق micro-USB یا دیگر سیستمهای ورودی روی هوا نگه دارد.
کابل پرنده برای معلق نگه داشتن دستگاههای الکترونیکی همراه به گونهای ساخته شده است که میتواند انواع دستگاههای موبایلی با هر وزنی را در هوا نگه دارد.

عکس شارژرهای جدید

تکنولوژی جدید شارژرهااین کابل منحصر بفرد که با انواع گوشیهای هوشمند و تبلت ها سازگاری دارد، هماکنون روی گوشی هوشمند Galaxy S4 و تبلت Galaxy Note 3 سامسونگ با موفقیت آزمایش شده است.

این کابل برای دستگاههای موبایلی مبتنی بر سیستمهای عامل اندروید و iOS ساخته شده است و به زودی با قیمت ۲۴ دلار وارد بازار جهانی میشود.

آتش راه جدید برای شارژ موبایل!

دانشمندان ابزار جدیدی طراحی کرده اند که آتش را به یک منبع نیرو برای تلفن های همراه تبدیل می کند.بنابراین هر جا آتش وجود داشته باشد، تمدن مدرن نیز خواهد بود.
کلید اصلی فعالیت این ابزار که VOTO نام دارد، یک سلول سوختی است که توسط آتش فعال می شود.انتهای سلول سوختی ابزار طراحی شده در درون یک اجاق و در زیر زغال سنگ قرار می گیرد؛ این انتها زمانی که اجاق در حال پختن غذاست، می تواند آن جا بماند.
مابقی آن مانند دسته ماهی تابه بیرون از اجاق است و تلفن همراه از طریق یک سیم واقع در انتهای VOTO شارژ می شود.
با استفاده از اکسیژن موجود در هوا، سلول سوختی به کربن سوزان و زیست توده هیدروژن به الکتریسیته تبدیل می شوند.
سیستم جدید اولین ابزاری نیست که اجاق ها و تلفن های همراه را با یکدیگر جفت می کند؛ پیشتر نیز یک اجاق کمپ ابداع شده بود که گرمای اتلافی را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کرد.
تفاوت عملکرد VOTO در این است که سلول سوختی را مستقیما به آتش اجاقی که از قبل روشن است، تزریق می کند.
این ابزار برای افرادی در کشورهای پیشرفته که می خواهند در طبیعت بیرون از ابزار الکتریکی استفاده کنند، طراحی شده است.

دیگر کاربران آن افرادی در نواحی توسعه نیافته هستند که تلفن همراه دارند اما با کمبود الکتریسیته مواجه هستند.

 

این باطری عجیب، تلفن شما را در یک دقیقه شارژ می کند

عکس شارژرهای جدید

تکنولوژی جدید شارژرها

محققان استنفورد موفق به طراحی باطری شگفت انگیزی برای اسمارت فون ها شده اند که تنها در مدت یک دقیقه شارژ شده و تحول عظیمی در این عرصه محسوب می شود.

اتمام سریع شارژ باطری اسمارت فون و تبلت ها تبدیل به یکی از دغدغه های کاربران شده تا جایی که آنها را وادار می کند، شارژر یا سیم رابطی برای شارژ تلفن همراه یا تبلت را با خود به همراه داشته باشند.

اما اکنون محققان دانشگاه استنفورد موفق به استفاده از یک فناوری جدید شده اند که نه تنها اسمارت فون ها را در مدت یک دقیقه شارژ می کند بلکه کمک بهینه ای در نگهداری عمر باطری نیز محسوب می شود.
باطری جدید به کار گرفته شده از جنس آلومینیوم بوده و همانند باطری های قدیمی از جنس lithium-ion نیست و می تواند تحول عظیمی در عرصه باطری های اسمارت فون ها محسوب شود. از ویژگی های این باطری جدید می توان به مواردی مانند عدم اشتعال پذیری یا انفجار را نام برد. 
پرفسور « Hongjie Dai » یکی از افراد شرکت کننده در این تحقیق می گوید : «باطری های آلومینیومی نه تنها از قابلیت شارژ سریعتری نسبت به باطری های قدیمی برخوردارند بلکه خطری برای محیط زیست نیز محسوب نمی شوند و هیچ گونه احتمال انفجاری نیز در آنها وجود ندارد. این باطری حتی در صورت مخدوش شدن یا وارد کردن هر گونه ضربه ای به آن نیز منفجر نمی شود.

این باطری از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و به راحتی می توان باطری آن را خم کرد. از دیگر ویژگی های این باطری می توان به قیمت نازل آن اشاره کرد و ارزانی باطری جدید به دلیل قیمت مناسب تر آلومینیوم نسبت به لیتیوم است.

 

 موبایلتان را بجای نان صبحانه تست کنید!

عکس شارژرهای جدید

شارژرهای جدید

به نظر من ایده ی این شارژ واقعا جالب و دوست داشتنی است موبایلتان را درون ان میگذارید و شارژر با نزدیک شدن به زمان فول شدن باتری، کم کم موبایل را به سمت بالا هدایت میکند و رنگ چراغش کم کم از خاموش به سمت سفید و در اخر طلایی میرود و موبایلتان را کلا شوت میکند بیرون اشکالش این است که کوچولوهای خانواده ممکن است با دیدن این صحنه تصمیم بگیرند بعدا این حرکت را با موبایل عزیزتان و دیگر تستر های خانه تمرین کنند! میدانم خیلی لذت خواهید برد!

 

 شارژر مکعب روبیک!

عکس شارژرهای جدید

شارژرهای عجیب و جالب

کارکرد این مکعب خیلی جالب است. هروقت که شما با آن بازی میکنید و قسمت های مختلفش را میچرخانید، این مکعب انرژی را به صورت انرژی الکتریکی در یک باتری لیتیوم – یون که در میانه ی آن تعبیه شده ذخیره میکند و بعد هر وقت یک موبایل یا پخش کننده ی MP3 را به آن متصل کنید گجتتان را به خوبی شارژ خواهد کرد.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
عکس شارژرهای جدید

عکس شارژرهای جدید

در این بخش از سایت آکاایران تکنولوژی شارژرهای جدید را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.   شارژر جد
صفحه 1 از 1
تبلیغات