در این بخش از سایت آکاایران عکس وسایلی با طراحی طلا را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

هتل های جدید تری هم در دبی ساخته شده اند، اما همچنان ویژگی های عجیب این هتل، باعث قرار گرفتن آن در مرکز توجه توریست ها می شود. برج العرب ۲۰۲ اتاق لوکس دوبلکس با تمام امکانات دارد. قطعاً هرکسی توانایی گرفتن اتاق در این هتل را ندارد.

طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا

سوئیت هایی که قرار است درباره آنها صحبت کنیم، در بروشور هتل با نام "سوئیت های دو خوابه رویال" نام گذاری شده اند و در بالاترین طبقه هتل قرار دارند. این سوئیت ها دارای آسناسور اختصاصی هستند. از همان ورودی سوئیت، تکلیف مسافر روشن می شود.

در ساخت و یا پوشش تک تک اجسام داخل سوئیت از طلای ۲۴ عیار استفاده شده است. چیزی که در اتاق نشیمن خودنمایی می کند، نه آباژورها و یا ستون های طلایی، بلکه تلوزیون آن است.

 این تلویزیون به صورت سفارشی توسط ال جی ساخته شده و در ساخت قاب دور آن از طلا استفاده شده است. به نظر شما قاب طلایی، تاثیری بر روی چیزی که از تلویزیون می بینند دارد.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

روزانه چیزی حدود ده هزار شاخه گل رز در این هنل استفاده می شود. هتل برای این کار تیم اختصاصی گل کاران خود را دارد. یک سرویس بهداشتی کوچک (!) هم در کنار اتاق نشیمن قرار دارد، که به هر چیزی شباهت دارد، جز سرویس بهداشتی! حتی شیر آب هم از طلای ۲۴ عیار ساخته شده است.

طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا

همانطور که می بینید، حتی نرده های پله ها هم از طلا هستند. اتاق پذیرایی بزرگی هم در وسط سوئیت قرار دارد. در کتابخانه سوئیت، کتاب ها و مجلاتی از موفقیت های امارات وجود دارد. البته کاتالوگ پورشه هم در کنار آنها است.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

در بالای تخت اتاق خواب آیینه ای بزرگ بر روی سقف قرار گرفته است. شکل این اتاق خواب من را یاد داستان های هزارویک شب می اندازد. در کنار هر اتاق خواب، یک سرویس حمام و جکوزی قرار دارد. حمام و جکوزی این اتاق خواب، به شکل سنتی و مورد علاقه اعراب ساخته شده است. حتی در ساخت سشوار هم از طلا استفاده شده است.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

بلاخره یک وسیله غیر طلایی پیدا شد. آی مک اپل تنها وسیله ایست که بدون تفاوت با دنیای بیرون همانطور که هست در این سوئیت قرار دارد. البته به نظرم طبیعی است که اپل به حماقت های بی پایان سازندگان هتل تن نداده است. راستی ضروف غذا خوری هم از طلا و نقره بی بهره نیستند.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

و البته یک اتاق کار جمع و جور (!) هم در این سوئیت قرار دارد. راستی این همه طلا چه تاثیر مثبتی بر روی مسافر دارند؟ اگر این تجملات نبودند، تفاوتی در رفاه و آسایش مسافر به وجود می آمد؟ به نظر شما این هتل نماد یک تحجر بزرگ در قرن بیست و یکم نیست؟

پورشه با روکش طلا  

این روزها ثروتمندان تازه به دوران رسیده برای ایجاد تمایز بین خودروهای گران قیمت خود با سایرین و یا جلب توجه بیشتر، کارهای عجیب و غریبی می کنند. 

یکی از این کارها استفاده از روکش های طلا برای خودروهاست. گاهی این روکش ها تنها سطح خاصی از خودروها را می پوشاند و گاهی تمام قسمت بدنه را دربر می گیرد.

در اینجا هم یکی از 8 دستگاه پورشه 918 اسپایدر را شاهدیم که با وجود خاص بودن و قیمت بسیار بالا، مجدداً مورد تفقد مالک آن قرار گرفته است.

این خودرو که در عربستان سعودی و در یک هتل دیده شده، از قسمتهای فیبرکربنی در سقف، باله عقب، آینه های جانبی، و فریم شیشه جلو بهره می برد که وزن آن را تا 40 کیلوگرم کاهش داده است.

سایر قسمتهای بدنه با روکشی از طلا پوشش یافته اند تا باعث انگشت نما شدن بیش از پیش صاحب آن گردند.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

 بی ام و با روکش طلا 

ی ام وی Z4 که با روکشی از طلا و فلس های استخوانی و پر ساخته شده است رونمایی شد.

به گزارش دیلی میل، این خودرو که بال اژدها بر روی درهای آن، پنجه ها بر روی چرخ ها و دم آن در انتهای ماشین قرار گرفته با استفاده از روکش طلا ساخته شده است. جنس این اژدهای تزیینی از استخوان گاو است.

طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا


طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا


طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا


طراحی با طلا

طراحی وسایل با طلا


طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا


طراحی با طلا

طراحی وسایل با طلا


طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا


طراحی با طلا

وسایل از جنس طلا

 
طراحی گوشی موبایل با طلا 

گوشی های هوشمند روکش طلا از دهه های گذشته رواج یافته اند و برای در اختیار داشتن یک نسخه ای لوکس و متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. اما در حال حاضر، هر کسی بخواهد طعم و مزه داشتن همچین تلفنی را با برند سامسونگ بچشد باید مقدار زیادی پول نقد را برای داشتن یک گوشی  هوشمند طلا بسوزاند.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

فروشگاه آبکاری طلای Karalux واقع در ویتنام، درحال حاضر یک نسخه آبکاری شده از دوپرچمدار کره ای S6 و S6 edge ارائه می دهد.گلکسی S6 و edge S6 به مجموعه گوشی های لوکس با روکش طلای ۲۴ عیار ملحق شدند. البته این فقط شامل قاب فلزی دور این گوشی و  لبه فلزی در اطراف ماژول دوربین می شود و قاب جلویی و پشتی گوشی تغییری نکرده است.

فروشگاه Karalux ادعا می کند که تنها ۳ ساعت زمان برای مهندسان این فروشگاه لازم است تا گلکسی S6 از طریق ۱۰ مرحله مختلف به طلای ۲۴ مزین کنند. نه تنها این گوشی از رنگ طلایی برخوردار می شود همچنین یک لایه نانو اضافی هم برای جلوگیری از خوردگی رنگ طلا بر روی آن زده می شود.

برای طلایی کردن یک گلکسی S6 با یک لایه از طلای ۲۴ عیار شما باید ۴۰۰ دلار هزینه کنید این درحالی است که قیمت این گوشی از ۶۸۵ دلار شروع می شود.

طراحی با طلا

وسایل با روکش طلا

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
طراحی با طلا

طراحی با طلا

 در این بخش از سایت آکاایران عکس وسایلی با طراحی طلا را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. هتل های جدید تری هم
صفحه 1 از 1
تبلیغات