آکاایران: شهرت سهیل سنگرزاده در ماه های اخیر به حدی بوده که حتی از وی برای بازی در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی نیز دعوت شده است. سنگرزاده که در سال ۱۳۸۷ عنوان قوی ترین مرد استان هرمزگان را بدست آورد و دارای مدرک مربیگری آسیا در رشته بدنسازی و پرورش اندام است، در مورد شرایط کنونی خود چنین می گوید... برای مطالعه ادامه جزییات و شناخت بیشتر سنگرزاده در ادامه مطلب با آکا همراه باشید

سهیل سنگرزاده یا همان

 

سهیل سنگرزاده یک ورزشکار و قهرمان رشته بدنسازی، متولد ۱۳۶۴ و اهل بندرعباس بوده و ویدیو‌ها و عکس‌های انگیزشی اش در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی اخیراً به شدت خبرساز شده اند.

سهیل سنگرزاده یا همان

سنگرزاده که مدتی در تهران زندگی کرده و حتی در چندین دور از مسابقات قوی‌ترین مردان ایران نیز شرکت کرد هر چند هیچگاه نتوانست در میان ۱۰ نفر اول برتر این مسابقات جایی داشته و با مقام‌های سیزدهمی و هجدهمی، این مسابقات را ترک کرد. او در مورد آغاز فعالیتش در ورزش بدنسازی می‌گوید: «در دوران نوجوانی بسیار لاغر بودم و مورد تمسخر هم سن و سالان خود قرار می‌گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم که ورزش آغاز کرده و رشته بدنسازی را انتخاب کردم».

سهیل سنگرزاده یا همان

سنگرزاده که در سال ۱۳۸۷ عنوان قوی‌ترین مرد استان هرمزگان را بدست آورد و دارای مدرک مربیگری آسیا در رشته بدنسازی و پرورش اندام است، در مورد شرایط کنونی خود چنین می‌گوید: «وزن من الان ۱۲۰ کیلو می‌باشد، اما در اوج که بودم به ۱۴۳ کیلو هم رسیدم. دور بازویم نیز ۵۰ سانتیمتر است. دور بازوی آرنولد ۶۳ سانتیمتر است».

سهیل سنگرزاده یا همان

سنگرزاده که مدتی است به هرمزگان بازگشته در مورد علت بازگشتش به موطن خود بعد از ۱۸ سال سکونت در تهران می‌گوید: «خب شاید فقط یک اتفاق شخصی بود، چون من هنوز خانواده ام در تهران هستند و تنها من برگشته ام به هرحال از اینکه در میان همشهریانم هستم احساس خوبی دارم. من هم اینک به کمک آقای سهرابی باشگاه بدن سازی نام آوران جوان را در گلشهر واقع شده اداره می‌کنم. این باشگاه که برای خانم‌ها نیز فعال می‌باشد هم اکنون ۱۵۰ نفر عضو فعال دارد».

سهیل سنگرزاده یا همان

سهیل سنگرزاده خود را عاشق فوتبال و تیم پرسپولیس می‌داند و وقتی از او خواسته می‌شود در مورد یک خاطره شیرین صحبت کند، می‌گوید: «در تهران که بودم روزی در نزدیکی میدان، ولی عصر متوجه دعوای سختی شدم. مردی همراه با زنش با صاحب فروشگاهی بشدت درگیر بودند و مردم هم فقط نظاره گر بودند. بالاخره طاقت نیاوردم و برای غائله دعوا به سراغ آن‌ها رفتم و از صاحب فروشگاه خواهش کردم به دعوا خاتمه دهد. صاحب فروشگاه که مرد خیلی کوتاه قامتی بود کمی به هیکل من خیره شد و با صدای بلندی گفت: تودیگه چی میگی بچه؟! راستش فقط خندیدم یعنی همه خندیدند حتی خودش. بعد هم دعوا خاتمه یافت».

سهیل سنگرزاده یا همان

سهیل سنگرزاده اکنون بیشتر به خاطر پست‌های افراطی‌اش درباره اعتماد به نفس، شکرگذار بودن، دنبال کردن اهداف و به طور کلی انگیزه داشتن در زندگی شناخته شده است. برای مثال یکی از پست‌های سنگرزاده به شرح زیر است:

سهیل سنگرزاده یا همان

نزار بهت بگن تو نمیتونى
باورهاى چرتشون رو قبول نکن
جون دل خوب گوش کن توى بازى تو اتفاقهایى میفته که مختص بازى خودته نه بقیه تو باور‌ها و الهامات مخصوص خودتو دارى برو و دنیاى خودتو تجربه کن
هرکى گفت نمیتونى یا نمیشه خیلى راحت دُمشو قیچى کن
باز با باز کبوتر با کبوتر
با هر کسى همنشین نشو

برخی از کاربران واکنش‌های جالبی راجع به پست‌های انگیزشی این چهره در فضای مجازی منتشر کرده‌اند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را آورده‌ایم.

سهیل سنگرزاده یا همان

سهیل سنگرزاده یا همان

سهیل سنگرزاده یا همان

سهیل سنگرزاده یا همان

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات