در حال بارگیری پلیر . . .

در واقعه ای تکان دهنده و براساس یک آداب و رسوم عجیب مرد روستایی در هند زنش را زیر تلی از کود حیوانی (کود گاو) دفن کرد تا به این ترتیب نیش مار را از بدن او خارج و درمانش کند اما قافل از اینکه زنش را به کام مرگ کشانده است، بله درست خواندید و علت مرگ این زن که جزئیاتش را ادامه این مقاله از آکا خواهید خواند، حماقت شوهرش و مقدار زیادی کود گاوی بود!

خفه شدن زن هندی دفن شده در کود گاوی بخاطر حماقت شوهر احمقش!

ماجرای باورنکردنی مردی که زنش را با استفاده از کود گاوی کشت

ایندین تایمز نوشت :" ایواندری " 35 ساله، ساکن یکی از روستاهای پرداش هندوستان برای جمع کردن چوب به مزارع دورتر از محل زندگی اش رفته بود که ناگهان با دیدن ماری بزرگ غافلگیر شد. وحشت زیاد این زن از یک سو و سرعت بالای مار از سوی دیگر به او اجازه ی فرار نداد و در نهایت با نیش مار گزیده شد. اهالی او را به سرعت به خانه و نزد همسرش آوردند تا هرچه سریعتر فکری برای درمان او بکنند.

اهالی گفتند که این زن هرچه سریعتر باید به درمانگاه یا بیمارستان برود اما شوهرش مانع شد چرا که فکر می کرد با روشی کاملا حرفه ای و متفاوت که از یک جادوگر و رمال معروف آموخته است، او را شفا خواهد داد. تصمیم شوهر، تصمیمی عجیب و احمقانه بود چراکه با مقدار زیادی از کود گاو قصد درمان همسرش را داشت. از اهالی خواست مقدار زیادی کود گاو بیاورند تا زنش را زیر کودها برای دقایقی دفن کند و به این شکل سم و زهر مار را از بدن زن بخت برگشته خارج کند اما به جای سم مار، جان زن از بدنش خارج شد.

در کمال حیرت مرد بی فکر زنش را زیر مقدار زیادی کود گاو دفن کرد و تمامی اهالی به تماشا ایستاده بودند بدون آنکه مانع او شوند، چند دقیقه بیشتر طول نکشید که زن بینوا زیر کوهی از کود خفه شد و جان خود را از دست داد.

خفه شدن زن هندی دفن شده در کود گاوی بخاطر حماقت شوهر احمقش!

حالا شوهرش به جای اینکه او را به بیمارستان منتقل کند - کاری که یک انسان عاقل انجام می دهد - با جادوگری مار تماس گرفت تا جراحت او را التیام بخشد و سم را از بدنش خارج کند. شوهر به پیشنهاد وی زن را با کود گاو پیچید و از کود گاو بر روی بدن او کوه ساخت.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات