Image result for جراحی زیبایی پیرزن را جوان کرد

آکاآپ:"ملیسا" 57 ساله بعد از برنده شدن مقدار قابل توجهی پول در یک قرعه کشی زیر تیغ جراحی پلاستیک رفت تا با تغییر چهره اش همه را متعجب سازد و البته در این کار موفق هم شد چرا که تغییر چهره ی او با رفع چین و چروک پوست صورتش برای هر کسی باورنکردنی بود.برای مشاهده تصاویر بیشتر از تغییر چهره ی خانم ملیسا در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

Image result for جراحی زیبایی پیرزن را جوان کرد

این زن 4 میلیون یورو جایزه دریافت کرده بود که 3.000 یوروی آن را برای کشیدن پوست صورتش صرف کرد و حالا بعد از رفع چین و چروک پوست صورت نوبت رفع Image result for جراحی زیبایی پیرزن را جوان کرداین نشانه پیری روی گردن اوست که بعد از دوره ی تعیین شده توسط پزشک انجام خواهد شد.

او همچنین برای این تغییر دیدنی بوتاکس ، پر کردن لبها و گونه را نیز انجام داده است."ملیسا " برای رسیدن به چهره ی جوان و ایده آل خود کاملا از روش های جدید زیبایی استفاده می کند برای همین هزینه ی بیشتری را باید پرداخت کند. او بعد از پایان جراحی های مربوط به پوست قصد دارد جراحی زیبایی بینی انجام داده و مشکلات ظاهری دندان هایش را نیز رفع کند.

عکس جالب از قبل و بعد از جراحی زیبایی روی پوست صورت پیرزن 57 ساله

 

Image result for جراحی زیبایی پیرزن را جوان کرد

او در توضیح همراه این تصاویر گفت :این تنها بخشی از تغییرات چهره ی من است چرا که هنوز بخشی از جراحی های پلاستیک مورد نظرم باقی مانده است.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات