شک خانواده زنی تازه فوت شده به شنیدن صداهایی از داخل تابوت باعث شد مراسم خاکسپاری متوقف و تابوت به همراه جسم بی جان دوباره جهت معاینه به بیمارستان برگردانده شود.برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

تابوت عجیب و غریب

ماجرای صداهای عجیبی که از تابوت زنی 65 ساله به گوش خاکسپاران رسید!

در میان مراسم خاکسپاری زنی ۶۵ ساله در شهر بوینس آیرس آرژانتین ناگهان چند تن از اعضای خانواده زن درگذشته ادعا کردند صدا‌هایی از داخل تابوت شنیدند و باعث برهم زدن مراسم شدند. اصرار خانواده زن مرحوم به زنده بودن او سبب شد جسم بی جان را دوباره برای معاینه و تایید مجدد مرگ به بیمارستان برگردانند.

خانواده زن درگذشته مدعی بودند صدا‌هایی مانند گریه و کشیدن ناخن دست به سطح تابوت را شنیدند. پس از برگرداندن جسم زن ۶۵ ساله به بیمارستان، همسر متوفی و چند تن از پزشکان جهت بررسی علائم حیاتی به سمت خودرو حامل جسم بی جان رفتند. پزشکان بعد از معاینه مجدد جسم زن مرگ او را تایید و رویت هرگونه علائم حیاتی را رد کردند.

ماجرای صداهای عجیب از داخل تابوت هنگام خاک سپاری

پزشک صادر کننده جواز مرگ خانم ۶۵ ساله با بررسی تمامی علائم مشکوک به حیات اعلام کرد: حداقل ۲۴ ساعت از مرگ قطعی این خانم گذشته است.

با وجود تایید مجدد مرگ زن ۶۵ ساله توسط پزشکان چند تن از اعضای خانواده و مجریان مراسم خاکسپاری هم‌چنان مدعی بودند صدا‌هایی از داخل تابوت شنیدند. سرانجام پس از مناقشات بسیار خانواده مرحوم به دفن جسم بی جان زن رضایت دادند. بعد از مراسم یکی از پزشکان در مورد صدا‌های عجیب گفت: احتمالاً این صدا‌ها در هنگام جابجایی تابوت و بر اثر انبساط و انقباض عضلات زن ۶۵ ساله رخ داده است.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات