Image result for روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی

آکاآپ:هنگام ورق زدن آلبوم قدیمی تصویر یادگاری از 39 دوست قدیمی چهره ای در عکس دیده شده است که هیچ کدام از آنها در زمان عکس گرفتم متوجه آن نشده بودند!! این تصویر متعلق به گروهی از دوستانی است که بعد از سفرتفریحی به منطقه ای در لیورپول گرفته شده است ، کیفیت تصویر قدیمی بودن آن را ثابت می کند ولی به تازگی راز ان کشف شده است. برای مشاهده کامل عکس و مطالعه جزییات بیشتر از روح داخل تصویر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید. 

شکار عکس روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی

تصویری مشاهده می کنید یک عکس دسته جمعی زیبا قدیمی و خاطره انگیز است 29 نفر در آن دیده می شود اما بخشی از این عکس غیر طبیعی است و اگر فرد ریز بینی باشید توجه تان را به خود جذب میکند.

شکار عکس روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی+عکس
برای لحظاتی کوتاه به این عکس نگاه کنید، ابتدا همه چیزکاملا طبیعی به نظر می رسد اما با کمی دقت شاید شما هم توجه چیزی غیرعادی شوید.عکسی که 29 نفر در آن حضور دارند اما 30 چهره و صورت دیده می شود.
الان در این عکس به دنبال چه هستید؟ بیشتر دقت کنید.
.
.
.
.
.
.
 
این تصویر متعلق به گروهی از دوستانی است که بعد از سفرتفریحی به منطقه ای در لیورپول گرفته شده است ، کیفیت تصویر قدیمی بودن آن را ثابت می کند ولی به تازگی راز ان کشف شده است.
تمام افرادی که در این عکس حضور دارند هیچ وقت متوجه وجود فردی غریبه در میان خود نشدند اما "فیلیپ بارون" 45 ساله آن را کشف کرد. دختر جوانی که بین 2 پیرزن خود را جا کرده است و مستقیم به دوربین نگاه می کند به طوریکه او هم قرار بوده است در عکس باشد.
Image result for روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی
Image result for روح دختر جوان میان تصویر دسته جمعی

عکس روح پنهان شده میان گروهی از توریست ها

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات