آکاایران: سلامتی هر یک از ما بی شک در اولویت قرار دارد و برای آن ارزش زیادی باید قائل باشیم چرا که در صورت عدم سلامتی بدن، بی شک نخواهیم توانست کارهای روزمره خود را انجام دهیم. از این رو سلامتی به خودی خود، به عوامل متعددی بستگی دارد که همچنان با اینکه از آنها مطلع هستیم، آنها را در نظر نمی گیریم و یا رعایت نمی کنیم.

نتیجه تصویری برای بیرون کشیدن کرم 10 ساله از روده ی خانم

برای مثال از اصلی ترین عوامل سلامت سایر اجزای بدن می توان به تغذیه مناسب اشاره کرد که نقش حیاتی و مهمی در سلامتی ما دارد که متاسفانه امروزه با حضور فست فودها و سایر غذاهای چرب همانند فست فودها، می توانند منجر به بیماری هایی شوند که سلامت بدن را در چند مدت کوتاه در بدن ظاهر خواهند شد.

از این رو بصورت روزانه در رسانه های مختلف راه حل هایی برای مبارزه با عادات نامناسب غذایی و سلامتی آموزش داده می شوند تا بتوانید با استفاده از آنها در مقابل این بیماری های ناخوشایند ایستادگی کنید. اما برای اطلاع از سلامتی جسمانی می بایست آزمایش های مختلفی را ثبت کنیم تا از سلامت اجزای کلی بدنمان آشنا شویم.

برای مثال روز گذشته تصاویر عجیبی از یک بیمار مسن 41 ساله در رسانه های مختلف منتشر شد که وی از قرار معلوم، یک میهمان ناخوانده 10 ساله را در روده هایش می پرورانده است و همیشه از او مراقبت به عمل می آورده!  برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاآپ همراه باشید

بیرون کشیدن کرم 10 ساله از روده ی خانم 41 ساله چینی

بیمار خانم میان سال 41 ساله چینی که نام و مشخصات وی مشخص نشده است، از قرار معلوم وی بیش از 10 سال در روده هایش از یک میهمان ناخوانده مراقبت به عمل می آورده که این میهمان یک کرم انگلی بوده است و هر چند مدت یکبار وی دچار خونریزی می شد!

با این حال وی به دکتر مراجعه می نموده است و اما متاسفانه بیماری وی تشخیص داده نشده بود و دکتر لی جوآن در طی آندوسکوپی موفق به خارج کردن کرم انگلی بزرگ و طویل 10 ساله از روده های های این بیمار میان سال شد. طول این کرم انگلی 12 اینچ یا 31 سانتی متر بود در شرایط ایده آل روده های این بیمار میان سال رشد و پرورش یافته است.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات