عکس یادگاری

آکاآپ: در این مقاله از مجموعه مقالات جالب انگیز آکا, تصویری مشاهده می کنید یک عکس دسته جمعی زیبا قدیمی و خاطره انگیز را نشان میدهد. در این عکس دسته جمعی 29 نفر از دوستان در یک دورهی در آن دیده می شوند اما بخشی از این عکس غیر طبیعی است و اگر فرد ریز بینی باشید توجه تان را به خود جذب میکند.در این عکس , عکس روحی پنهان شده که در زمان گرفته شدن عکس , هیچکدام از 29 نفر متوجه آن نشده بودند! برای مشاهده و محل روح در عکس در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

عکس یادگاری
برای لحظاتی کوتاه به این عکس نگاه کنید، ابتدا همه چیزکاملا طبیعی به نظر می رسد اما با کمی دقت شاید شما هم توجه چیزی غیرعادی شوید.عکسی که 29 نفر در آن حضور دارند اما 30 چهره و صورت دیده می شود.
الان در این عکس به دنبال چه هستید؟ بیشتر دقت کنید.
.
.
.
.
.
.
 
این تصویر متعلق به گروهی از دوستانی است که بعد از سفرتفریحی به منطقه ای در لیورپول گرفته شده است ، کیفیت تصویر قدیمی بودن آن را ثابت می کند ولی به تازگی راز ان کشف شده است.
تمام افرادی که در این عکس حضور دارند هیچ وقت متوجه وجود فردی غریبه در میان خود نشدند اما "فیلیپ بارون" 45 ساله آن را کشف کرد. دختر جوانی که بین 2 پیرزن خود را جا کرده است و مستقیم به دوربین نگاه می کند به طوریکه او هم قرار بوده است در عکس باشد.
عکس یادگاری
عکس یادگاری

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات