قیمت باور نکردنی تبلیغ در صفحه شخصی کریستیانو رونالدو و مسی

آکاایران: بخش قابل توجهی از درآمد ستارگان فوتبال و سینما، از فضای مجازی و صفحات رسمی و شخصی آنهاست. در واقع جایگاه بالای پیچ این افراد دلیلی است برای تقاضای بالای درج تبلیغات و به دنبال آن بالا رفتن قیمت این آگهی ها. کریستیانو رونالدو برای هر پست اینستاگرام مبلغ 2.5 میلیون دلار را دریافت می کند که طبق آنالیز گرهای شبکه های اجتماعی مبلغی بسیار بالاتر از هر سلبریتی دیگر است. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, قیمت باور نکردنی تبلیغ در صفحه شخصی کریستیانو رونالدو، مسی را مطالعه خواهید کرد. با ما همراه باشید.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، اسطوره پرتغالی و ستاره فوتبال جهان که با ملحق شدن به تیم فوتبال النصر و امضای قرارداد دو سال و نیمه با تیم النصر به پردرآمدترین فوتبالیست جهان تبدیل شده است، در سال 2022 به ازای هر پست تبلیغاتی، 2.5 میلیون دلار به دست آورد یعنی هر پست تبلیغاتی کریس با دلار 40 هزار تومانی این روزها حدود 100 میلیارد تومان آب می خورد!

رونالدو 533  میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که تعداد فالوور هایش از همه سلبریتی ها بیشتر است. او حتی بیش از هر اسپانسری در پست های اینستاگرام برای تبلیغات مبلغ دریافت می کند. گفتنی است اطلاعات داخلی که خود کریس در صفحه اش منتشر می کند، می تواند عاملی برای گران تر شدن دریافتی او برای هر پست تبلیغاتی باشد.

رونالدو در سال 2021 نیز برای هر پست اینستاگرام مبلغ 1.6 میلیون دلار را دریافت می کرد و در صدر لیست گران قیمت ها قرار داشت. مهاجم تیم النصر سال هاست که جایگاه اول را به خود اختصاص داده است اما این روزها و بعد از جام جهانی 2022 قطر رونالدو در صفحه اینستاگرام خود پست تبلیغاتی را منتشر نکرده است.

قیمت باور نکردنی تبلیغ در صفحه شخصی کریستیانو رونالدو و مسی

 

لیونل مسی

لیونل مسی بازیکن سرشناس فوتبال جهان که بعد از پیروزی آرژانتین مقابل فرانسه در فینال جام‌جهانی 2022 قطر با انتشار عکس هایی از خود در اینستاگرامش بیشترین تعداد پسندیده شدن یک پست در اینستاگرام را از آن خود کرد، در سال 2022 به ازای هر پست تبلیغاتی، 1.8  میلیون دلار به دست آورد اما قهرمانی مسی آرژانتینی در قطر، باعث بروز شور و هیجان تازه ای از سوی حامیان مالی شده است و بعد از جام جهانی برخلاف رونالدو چندین تبلیغ نوشیدنی، ارز دیجیتال، عینک و... در حساب مسی منتشر شده است.

مسی که بالاترین لایک در اینستاگرام را دارد،دارای 419 میلیون فالوور در اینستاگرام است که بسیار کمتر از کریستیانو رونالدو با 533 میلیون فالوور است.

ویرات کوهلی بازیکن کریکت هند با 1میلیون دلار برای هر پست تبلیغاتی سومین نفر و نیمار، هم باشگاهی مسی، با 950 هزار دلار برای هر پست تبلیغاتی، چهارمین نفر در لیست پردرآمدترین چهره های اینستاگرام بود. لبرون جیمز بسکتبالیست آمریکایی با 660 هزار دلار، در جایگاه پنجم قرار دارد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات