تغییر جنسیت

آکاایران: در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات سرگرمی آکا, چهره رهبران جهان در صورتی که جنسیتشان تغییر کند را می توانید ببینید. این تصاویر با کمک نرم افزار Deep Art Effects که با اعمال فیلترها و افکت های مجهز به هوش مصنوعی عکس ها را ویرایش می کند ساخته شده است.

بدون هیچ مقدمه ای، اینها نتایج کار با این نرم افزار برای تغییر جنسیت چهره رهبران جهان را در ادامه مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

ولادیمیر پوتین

تغییر جنسیت

آغزگر تهاجم خونین به اوکراین که بحران هایی در سطح جهانی به وجود آورد. اگرچه به نظر می رسد افزودن رژ لب و ریمل ظاهر او را منعطف تر کرده، اما موها هم تاثیر خود را داشته است.

جو بایدن

تغییر جنسیت
جو بایدن، رئیس جمهور ۸۰ ساله ایالات متحده، مسن ترین رئیس جمهور آمریکا بود که در سال ۲۰۲۱ تحلیف شد.

دونالد ترامپ

تغییر جنسیت

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، با مجموعه‌ای از بحران‌ها مواجه بود و امیدوار است دوباره در انتخابات سال ۲۰۲۴ نامزد شود.

بوریس جانسون

تغییر جنسیت

سال ۲۰۲۲، یکی از پر فراز و نشیب‌ترین سال ها برای بوریس جانسون بود؛ او در ماه جولای پس از رسوایی‌هایی، از سمت خود کنار رفت. چهره زنانه او غیرقابل تشخیص به نظر می رسد.

لیز تراس

تغییر جنسیت

اما وقتی حرف از اوج و فرودهاست، سال ۲۰۲۲ بوریس در مقایسه با جانشین کوتاه مدتش لیز تراس کمرنگ می شود. او تنها پس از ۴۴ روز مسئولیت، در اکتبر مجبور به استعفا شد.

شی جین پینگ

تغییر جنسیت

شی جین پینگ در اکتبر سال جاری برای سومین بار به عنوان رهبر چین سوگند یاد کرد، اگرچه از آن زمان مجبور شد با خشم فزاینده نسبت به سیاست فوق العاده سختگیرانه کشورش در برابر کرونا و اقتصاد، مقابله کند. صورت زنانه او چهره ای بسیار نرم تر و همچنین یک گوشواره مروارید به او اضافه کرده است.

پادشاه چارلز

تغییر جنسیت


شاه چارلز در سال ۲۰۲۲ و در سن ۷۳ سالگی به سلطنت رسید که او را به مسن ترین پادشاه بریتانیا تبدیل کرده است. چهره زنانه او لبخندی مشابه خودش دارد، اما به غیر از آن، صورت زنانه پادشاه جدید، بسیار متفاوت تر از خودش به نظر می رسد.

کامالا هریس

تغییر جنسیت
کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، قبلاً به عنوان اولین زن رنگین پوست که به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت کرده است، نام خود را در تاریخ ثبت کرده است. چهره مردانه او به غیر از موهای تیره بسیار متفاوت به نظر می رسد.

ریشی سوناک

تغییر جنسیت
ریشی سوناک سومین نخست وزیر بریتانیا در سال جاری بود که جایگزین لیز تراس  شد. چهره زنانه نخست وزیر جدید بریتانیا با موهای بلند و ابروهای نازک تر، بسیار متفاوت به نظر می رسد.

کیم جونگ اون

تغییر جنسیت

کیم جونگ اون، رهبر دیکتاتور کره شمالی، در سال ۲۰۲۲ با پرتاب یک سری موشک، تلاش کرد تا توجهات را به خود جلب کند. صورت زنانه او دهان و بینی یکسانی دارد.

کی‌یر استارمر

تغییر جنسیت

سِر کی‌یر استارمر، رهبر حزب کارگر بریتانیا، امیدوار است که نخست وزیر بعدی بریتانیا باشد.

سانا مارین

تغییر جنسیت

سانا مارین، نخست وزیر فنلاند، که مهمانی های جنجالیش در سال ۲۰۲۲ او را تیتر خبرها کرد. جوان‌ترین رهبر جهان که ۳۷ سال دارد، صورت مردانه اش ظاهری زیبا به سبک ستاره های هالیوود دارد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات