آکاایران: سرگرمی فقط برای گذران وقت نیست و سرگرمی می‌تواند کیفیت زندگی شما را بسیار بهبود دهد. سرگرمی کاری است که برای لذت یا تفریح انجام می‌دهید. این کارها را در اوقات فراغت‌تان انجام می‌دهید و برای انجام آن‌ها حقوق نمی‌گیرید. داشتن سرگرمی مزیت های زیادی از قبیل احساس مفید بودن ، خلاقیت ، ایجاد شور و اشتیاق دارد . اما ستاره‌های هالیوود چگونه اوقات فراغت شان را پر می‌کنند؟ برخی از افراد مشهور هالیوودی سرگرمی های عجیب و جالب مورد علاقه خود را نیز دارند.بعضی از آنها صرفا بخاطر تبلیغات اقدام به انجام این فعالیت ها می نمایند اما هستند چهره های مشهور دیگری که واقعا از روی علاقه دست به سرگرمی های عجیب و غریب خود میزنند. در این مقاله از مجموعه مقالات اکا, چند مورد از جالبترین و در عین حال عجیب ترین علایق سرگرم کننده سلبریتی های مشهور دنیا را مرور می کنیم. با ما همراه باشید.

تام هنکس: کلکسیون دستگاه های تایپ قدیمی

جالب و عجیب

علاقه ی هنکس به جمع کردن دستگاه های تایپ قدیمی بسیار دوست داشتنی است. در حقیقت او جمع آوری این دستگاه ها را از حتی قبل از پیشرفتش در کار بازیگری شروع کرد. به زعم او دستگاه های تایپ ترکیب درستی از مهندسی و هنر هستند. او حالا در کلکسیون خود حدود ۱۲۰ دستگاه تایپ دارد.

تیلور سوییفت: درست کردن گوی های برفی

جالب و عجیب

از قرار معلوم تیلور سوییفت از درست گوی های برفی، حتی با دوستانش لذت زیادی می برد. او یک گوی برفی هم برای موزیک ویدئوی خود به نام Lover درست کرده بود.

رایان گاسلینگ: بافتن بافتنی

جالب و عجیب

رایان گاسلینگ گرچه یکی از مشهورترین ستاره های هالیوود است اما وقتی از او سؤال شد یک روز عالی برای او چگونه روزی است پاسخ او هیچ ارتباطی به بازیگری نداشت. او روزی را برای خود عالی می داند که بتواند بافتنی ببافد و اگر کار خوب پیش برود، در نهایت می تواند هدیه ی خوبی شود.

مایک تایسون: شرکت در مسابقات زیبایی کبوترها

جالب و عجیب

مسابقات زیبایی کبوترها بیشتر از آنچه فکر می کنید طرفدار دارند، از جمله سلبریتی هایی مانند مایک تایسون. او از کودکی به کبوترها علاقه داشته و حالا بیش از هزار پرنده دارد. تایسون می گوید کبوترها چیزهای زیادی درباره ی خودمان به ما می آموزند.

کندال جنر: صدا زدن پرندگان

جالب و عجیب

شاید نه تنها یک سرگرمی بلکه یک توانایی دیزنی گونه باشد و کندال جنر به قدری در سوت زدن و تقلید صدای پرندگان فوق العاده است که فکر می کنید که یک دسته پرنده دورتان را گرفته است.

بیانسه:  پرورش زنبور

جالب و عجیب

بیانسه کار زنبورداری را با هدف استفاده از عسل تولیدی آن شروع کرد تا به دخترش که حساسیت های شدیدی دارد، کمک کند. چیزی نگذشت که این کار برای او تبدیل به یک سرگرمی شد. او حالا حدود ۸۰ هزار زنبور و کندوی عسل دارد.

جانی دپ: کلکسیون باربی

جالب و عجیب

این علاقه از زمانی در جانی دپ به وجود آمد که با دختر خود با عروسک های باربی بازی می کرد. اما با پایان علاقه ی دخترش به این بازی، جانی دست از این عروسک ها نکشید چون جایگاهی احساسی در زندگی اش پیدا کرده بودند. حالا عروسک های باربی او به قدری زیادند که آن ها را در اتاق جداگانه ای نگه می دارد.

پنه لوپه کروز: کلکسیون چوب لباسی

جالب و عجیب

شاید در نظر گرفتن این نکته که پنه لوپه کروز خود از چهره های تأثیرگذار در دنیای مد و لباس محسوب می شود، این سرگرمی او را برایمان قابل درک کند. از قرار معلوم او چوب لباسی جمع می کند و بیش از ۵۰۰ چوب لباسی غیر فلزی دارد.

کیتی پری: کلکسیون موهای دیگر سلبریتی ها

جالب و عجیب

کیتی پری یک بار فاش کرد که موهای دیگر سلبریتی ها را جمع می کند، مثل تیلور سوییفت و مایلی سایرس. او این موها را در کیف خود نگه می دارد. عجیب تر آنکه خود به ترسناک بودن کارش واقف است اما کماکان حس فوق العاده ای برایش دارد.

برد پیت: سفالگری

جالب و عجیب

برد پیت مجسمه سازی و سفالگری را بعد از جدایی اش از آنجلینا جولی به عنوان کاری التیام بخش شروع کرد. حالا اما این سرگرمی برای او بدل به راهی برای ابراز و بیان افکار و احساسات خود شده و به مرحله ای رسیده که او به قدری برای آن هیجان دارد که قصد کنار گذاشتنش را ندارد.

دمی مور: کلکسیون عروسک های آنتیک

جالب و عجیب

اشتون کوچر، همسر سابق دمی مور، حتی حالا هم از کلکسیون بزرگ عروسک های او ترس دارد. کوچر حتی سعی کرد مور را وادارد یک موزه برای عروسک های آنتیکش راه بیاندازد.

نیکولاس کیج: قلعه و جمجمه دایناسور

جالب و عجیب

یکی از عادت های خرید عجیب کیج، خرید قلعه و حتی جمجمه ی یک دایناسور بود. او در مزایده ی این جمجمه ی دایناسور توانست از لئوناردو دیکاپریو پیشی گیرد و برنده ی مزایده شد، اما در نهایت مجبور شد آن را به دولت مغولستان پس دهد چون از قرار معلوم جمجمه دزدی بود.

میلا کونیس: بازی های ویدئویی

جالب و عجیب

کونیس عاشق بازی های ویدئویی است، به خصوص Call of Duty و World of Warcraft . او عضو چندین انجمن بازی World of Warcraft است و حتی وقتی هویتش فاش شد و معلوم شد یک طرفدار معمولی نیست، مجبور شد از یکی از انجمن ها خارج شود.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات