عکسی جالب از بازیگر نقش کودکی اوشین پس از گذشت سالها

سریال «اوشین» که نام اصلی آن «سال‌های دور از خانه» بود، سریال ماندگاری محسوب می‌شود که در سال ۱۹۸۳ و دقیق‌تر بخواهیم بگوییم از ۱۵ فروردین ۱۳۶۲ شمسی روی آنتن شبکه ان اچ کی ژاپن رفت. آن هم صبح‌ها. در حقیقت این سریال یک سریال صبح‌گاهی بود که هر روز به مدت ۱۵ دقیقه به روی آنتن می‌رفت. این سریال دوست داشتنی چند بازیگر نقش اصلی داشت که یکی از آنها، بازیگر دوران کودکی اوشین بود. دختر دوست داشتنی و با نمکی که درادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکآ, تغییر چهره ی او را طی این سالها یعنی پس از گذشت 35 سال تماشا خواهیم کرد.

این سریال، داستان زندگی زنی را به تصویر میکشید که زندگی پرفراز و نشیب او مورد توجه خانم های خانه‌دار قرار گرفته و با استقبال روبرو شد. در این سریال که در تلویزیون ایران با عنوان سالهای دور از خانه پخش میشد "آیاکو کوبا یاشایی" ایفاگر نقش دوران کودکی اوشین، "یوکو تاناکا" ایفاگر نقش جوانی و "نوبوکو اوتاوا" نقش میانسالی و کهنسالی شخصیت اصلی فیلم را بازی کردند.

 

عکسی جالب از بازیگر نقش کودکی اوشین پس از گذشت سالها


اما اوشین تمام مرزها را درنوردید و به قدری مهم شده بود که پلی در ژاپن را به نامش کنند و ویتنامی‌ها به خدمتکارهای زن خود «اوشین» بگویند.
بازیگران سریال «اوشین» و ایفاگر نقش این زن سختکوش که به مخاطب خود دست‌یابی به موفقیت را در هر موقعیتی آموزش می‌دهد، سه زن در مقاطع مختلف بودند، یک بازیگر کودک، یک زن جوان و یک زن مسن که بعد از ۳۰ سال از ساخت این سریال هرکدام سرنوشت متفاوتی داشتند.

 

عکسی جالب از بازیگر نقش کودکی اوشین پس از گذشت سالها

 

آیاکو کوبایاشی، بازیگر نقش کودکی اوشین

آیاکو کوبایاشی در 11 آگوست 1972 در توکیو ژاپن به دنیا آمد. او بازیگری است که با اوشین (1984)، اوشین (1983) و معجزه در چهار روز (2005) شناخته شده است. سریال "اوشین" اولین بار سال 1365 از شبکه دو سیما پخش شد و به سرعت جایگاه خود را در میان تماشاگران تلویزیون بدست آورد.
 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات