چهره های مشهور

آکاایران: سلبریتی‌ها دنیا را، زیر نگین انگشتری خود دارند! و به هر کجا که قدم می‌گذارند با موجی از هواداران روبرو می‌شوند، همین امر هم باعث شده تا سلبریتی‌ها در تمام دنیا طرفداران زیادی داشته باشند. از طرف دیگر دنیا از چیزی که قبلاً بود کوچکتر شده و سلبریتی‌های بین‌المللی را سراغ داریم که در نقاط مختلف دنیا کار می‌کنند و در یک چشم به‌هم زدن سوار بر جت‌های شخصی خود از یک قسمت دنیا به نقطه‌ای دیگر مسافرت می‌کنند.

تایگر وودز

تایگر موفق ترین گلف باز در کل تاریخ محسوب می شود. چندین سال است که گران‌قیمت ترین ورزشکار جهان بوده و به خاطر همین توانسته یک جت شخصی 18 صندلی خریداری کند که قیمت آن را برای فروش؛ 53 نیم میلیون دلار گذاشته است.

چهره های مشهور

تایلر پری

تایلر بازیگر و فیلم ساز آمریکایی جزء گرانقیمت ترین هنرمندان در سال 2010 بود. جت شخصی او 125 میلیون دلار ارزش دارد؛ جت شخصی که آشپزخانه و تختخواب وی آی پی هم دارد.

چهره های مشهور

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی بازیگر جذاب آمریکایی، یک بشر دوست فعال است که به خاطر نقش هایش در فیلم‌ های مختلف شهرت جهانی پیدا کرده است. او نیز جت شخصی دارد که ظاهراً در زمان خریداری، 650 هزار دلار قیمت داشت.

چهره های مشهور

سلن دیون

سلن دیون خواننده و زن تاجر کانادایی جزء افراد موفق در سطح جهان است. او آلبوم های پرطرفدار بیرون داده و اکنون برای خودش جت شخصی دارد که امکانات کاملی از جمله آشپزخانه، حمام و دستشویی دارد و ظاهراً قیمت آن 42 میلیون دلار است و می تواند 18 نفر را هم با خودش همراه کند.

چهره های مشهور

نیمار

نیمار بازیکن حرفه ‌ای فوتبال در برزیل است که اکنون در باشگاه فرانسه حضور دارد. نیمار علاوه بر هواپیمای شخصی، یک هلیکوپتر شخصی هم دارد.

چهره های مشهور

جیم کری

جیم کری بازیگر کانادایی و آمریکایی، کمدین، نویسنده و تهیه کننده است.‌ او فیلم های بسیار معروفی بازی کرده و استعداد بسیار بالایی دارد و به خاطر معروفیت و ثروت زیادش، هواپیمای شخصی دارد که ظاهراً قیمت جت شخصی او 59 میلیون دلار تخمین زده شده است.

چهره های مشهور

تام کروز

تام کروز بازیگر و تهیه‌ کننده آمریکایی که از سال 1996 به شهرت جهانی رسید. ظاهراً چهار جت شخصی دارد که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند و خودش هم اخیراً گواهینامه خلبانی پرواز های شخصی اش را گرفته است.

چهره های مشهور

 

مورگان فریمن

مورگان بازیگر آمریکایی و تهیه کننده موفقی است که در فیلم‌ های معروف زیادی بازی کرده است. او عاشق پرواز است و در سن 65 سالگی خودش گواهینامه خلبانی جت شخصی را گرفت و اکنون 3 هواپیمای شخصی دارد.

چهره های مشهور

کریستیانو رونالدو

رونالدو بازیکن معروف و حرفه‌ ای پرتغالی است که اکنون در تیم رئال مادرید در اسپانیا بازی می‌ کند و در سال 2017 گرانقیمت ترین بازیکن جهان بود. او یک جت شخصی با 17 صندلی دارد که ظاهراً ارزش آن 19 میلیون یورو است.

چهره های مشهور

جکی چان

جکی چان فعال در هنرهای رزمی در هنگ‌ کنگ، کارگردان، تهیه کننده و خواننده جذابی است که در بیش از 150 فیلم حضور داشته است. چندین سال است که جت شخصی خودش را دارد که قیمت آن در زمان خرید؛ 20 میلیون دلار بود اما قطعاً الان ارزش بسیار بیشتری دارد.

چهره های مشهور

اپرا وینفری

اپرا، شخصیت با نفوذ رسانه در کشور آمریکا، اکنون جزء ثروتمندترین آمریکایی - آفریقایی ها است و مولتی میلیاردر می باشد. او چند سال است که یک جت شخصی دارد که ظاهرا ارزش آن 42 میلیون دلار تخمین زده شده است.

چهره های مشهور

استیون اسپیلبرگ

استیون فیلم ساز آمریکایی، یکی از موفق ترین فیلم سازان در کل تاریخ است. او هم جت شخصی دارد که ظاهراً 70 میلیون دلار آمریکایی ارزش دارد.

چهره های مشهور

هریسون فورد

هریسون بازیگر و تهیه کننده آمریکایی که نقش های متعددی بازی کرده و محبوبیت بسیار زیادی دارد و عاشق هواپیما و پرواز است. به خاطر همین چند جت شخصی و یک هواپیما دارد.

چهره های مشهور

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات