اتفاقات تلخ هنگام فیلم برداری فیلم های هالیوود

آکاایران: در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, بعضی از حوادث ترسناک پشت صحنه را که برای چهره های مشهور سرصحنه تولید فیلم و سریال اتفاق افتاده است و متاسفانه منجر به فوت یا اتفاقات تلخی شده است را مرور می کنیم.

منطقه گرگ و میش

این داستان به شدت تلخ و تراژدی بود. همه چیز در سال 1982 اتفاق افتاد که یکی از بازیگران همراه با دو فرزندش در حال تیراندازی از هلی کوپتر بودند و سکانس ‌آخر را بازی می کردند. داستان در مورد جنگ ویتنام و هلی کوپترهای ارتش بود تا این که کنترل همه چیز از دست افراد خارج شد. خلبان نتوانست هلیکوپتر را کنترل کند و این بازیگر همراه با دو فرزندش سقوط کرده و جان خود را از دست دادند.

اما چیزی که این مرگ را عجیب می‌کند این است که این بازیگر مرگ خود را پیش بینی کرده بود. یک سال پیش از فیلمبرداری «منطقه گرگ و میش» ۵ میلیون دلار بیمه زندگی برای خودش گرفت و به دوستان و اعضای خانواده خود گفت که پیش بینی می‌کند اتفاق بدی برای وی در فیلم آینده اش خواهد افتاد. در طی فیلمبرداری این پروژه یک هلیکوپتر سقوط کرد و سر وی را قطع کرد.

اتفاقات تلخ هنگام فیلم برداری فیلم های هالیوود

سرقت در 60 ثانیه

این فیلم صحنه های جذابی از خودرو های مختلف را نشان می داد که در سال 1974 ساخته شده بود اما همه چیز آن طور که می خواستند پیش نرفت. این کارگردان به شدت با استعداد بود اما نتوانست مدیریت حرکت خودروها را را به خوبی انجام دهد تا این که یکی از ماشین ها با کابل برق تصادف کرد و راننده آن به سرعت جان خود را از دست داد.

اتفاقات تلخ هنگام فیلم برداری فیلم های هالیوود

فرار نیمه شب

این فیلم در سال 2014 ساخته شد‌. در طول آن قرار بود که افرادی از ریل قطار عبور کنند و همزمان در حال تیراندازی باشند اما قطار با سرعت غیر قابل پیش بینی به سمت آن ها آمد‌. همزمان با آمدن قطار، تیراندازی هم ادامه داشت و خیلی ها فرار کردند اما دستیار کارگردان خوش شانس نبود و نتوانست از ریل قطار بیرون بیاید و فرار کند تا این که قطار از روی او رد شد.

ددپول 2

این فیلم که محصول سال 2017 است، یکی از فیلم های جذاب رینولد است که داستان بسیار منحصر به فردی دارد. وقتی که قرار بود این فیلم را بسازند، تعدادی موتورسیکلت را در طول فیلم نشان دادند که قرار بود نمایش اجرا کنند اما یکی از این صحنه ها با تصادف یکی از موتورسواران به اتمام رسید.

کلاغ

در این فیلم چندین اتفاق تراژدی پشت سر هم رخ داد و تلخ ترینِ آنها؛ این بود که باعث مرگ براندون لی شد که پسر بروسلی بود.‌ این اتفاق زمانی رخ داد که قرار بود اسلحه کاملا نمایشی شلیک شود اما داخل آن تیر واقعی بود.

اتفاقات تلخ هنگام فیلم برداری فیلم های هالیوود

تاپ گان

این فیلم در مورد شغل خلبانی صحبت می کند که یکی از پر خطر ترین شغل های جهان است. همه چیز خیلی خوب پیش می رفت تا اینکه خلبان در طول فیلم کنترل هواپیما را از دست داد و در دریا سقوط کرد و هیچ وقت آثاری از هواپیما پیدا نکردند‌.

هابیت

در این فیلم تعداد زیادی حیوان را وارد صحنه کردند؛ حیوان هایی که باید تحت کنترل می بودند اما افراد، دیگر قادر به کنترل کردن آن ها نشدند. وضعیت کنترل این حیوانات خیلی سخت و اسفناک شده بود. سه اسب، 6 گوسفند و چند بز و حداقل 12 مرغ در این فیلم حضور داشتند که همگی به خاطر مراقبت نامناسب از بین رفتند.

اتفاقات تلخ هنگام فیلم برداری فیلم های هالیوود

فاتح

این فیلم محصول سال 1956 است که می توانست جذاب ترین صحنه ها را ارائه دهد؛ به شرطی که این اتفاقات تلخ در آن رخ نمی داد. در این فیلم مجبور بودند به خاطر تست های انرژی هسته‌ای از مواد شیمیایی استفاده کنند که بسیاری از عوامل آن دچار مشکلات ریوی شدند و 46 نفر آن ها در عرض 30 سال جان خود را از دست دادند.

جهنده

این فیلم که در سال 2008 ساخته شد، فروش بسیار زیادی کرد اما تولید آن خطرات بسیار زیادی داشت. یکی از افراد در صحنه فیلمبرداری جان خود را از دست داد و یکی از آن ها هم به خاطر همین تصادف، آسیب بسیار شدیدی دید.

اتفاقات تلخ هنگام فیلم برداری فیلم های هالیوود

تبدیل شوندگان:نیمه تاریک ماه

این فیلم محصول سال 2010 و یکی از بی نظیر ترین فیلم های رباتیک است که البته صحنه های آن بی خطر نبودند و بسیاری از افراد در طول این فیلم با مشکلات جسمانی مواجه شدند‌. صحنه ماشین بازی ها خیلی عجیب و غریب بود و در نهایت این صحنه ها با آسیب تعداد زیادی از عوامل فیلم به اتمام رسید.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات