جنجال انتقام گیری سلنا گومز از جاستین بیبر

آکاایران: جنجال انتقام گیری سلنا گومز از جاستین بیبر

آکاایران: جنجال انتقام گیری سلنا گومز از جاستین بیبر

 

این طور که به نظر میرسد بین جاستین بی بر و سلنا گومز یک جار و جنجال واقعی دارد اتفاق میافتد . به گزارش پارسناز با وجود اینکه بیش از دو سال از پایان رابطه عاطفی سلنا کومز و جاستین بی بر میگذرد اما گویا داستان آنها همچنان ادامه دارد.بله! یک جنگ در راه است

 

این بار سلنا گومز برای رهایی از دست جاستین بیبر، به تیلور سوئیفت متوسل شد. آن دو در پی گرفتن راهی برای انتقام از جاستین بیبر هستند.

جنجال انتقام گیری سلنا گومز از جاستین بیبر

تیلور سوئیفت و سلنا گومز در پی انتقام از جاستین بیبر

جاستین بی بر که مدتیست رابطه اش با سلنا گومز به هم خورده است ، اخیرا باز هم عکسهای قدیمی از ارتباطش با سلنا گومز را در صفحه اجتماعی اش به اشتراک گذاشته است که این عکسها سلنا را عصبانی نموده اند.  به همین دلیل سلنا گومز خواننده 23 ساله، این بار از تیلور سوئیفت و دیگر دوستانش درخواست کمک کرد تا راهی را برای رهایی از دست جاستین بیبر به او پیشنهاد دهند.

 

در میان دوستان سلنا گومز ، تیلور سوئیفت ، خواننده 26 ساله به او پیشنهاد داده تا از وکیل اش بخواهد برای او یک نامه رسمی در این باره بنویسد. سلنا گومز نیز این پیشنهاد را پذیرفت.

 

اما این نامه نوشتن اوضاع را از آنچه بود خراب تر کرد و جاستین بی بر را خشمگین و آتشی تر کرد . حال باید ببینیم بین این دو نفر چه اتفاق تازه ای قرار است بیافتد

 

 

مطالب مرتبط:

 

سلنا گومز شیمی درمانی میشود ! + عکس

 

این دختر باعث جدایی جنجالی جاستین بیبر و سلنا گومز شد!

جدایی جنجالی جاستین بیبر و سلنا گومز مردم را شوکه کرد

خبرهایی از همجنس گرایی سلنا گومز (عکس)

.

منبع :

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات