آکاایران: درخواست زنان عربستانی از مردان برای ازدواج با چند زن!!

درخواست زنان عربستانی از مردان برای ازدواج با چند زن!!

آکاایران: درخواست زنان عربستانی از مردان برای ازدواج با چند زن!!


زنان عربستان در توئیتری کمپینی راه انداخته و از مردان درخواست کرده اند که با بیش از یک زن ازدواج کنند!

زنان عربستان: چند همسری اجباری شود!

زنان عربستان کمپین عجیبی در توئیتر به راه انداختند.

الجزیره نوشت:  هر چندوقت یکبار زنانی از عربستان، برای ترغیب مردان به ازدواج کردن با بیش از یک زن، به توئیتر پناه می برند.

کمتر از سه ماه پیش در توئیتر کارزاری تحت عنوان «می خواهیم چندهمسری اجباری باشد» (#نطالب_بالتعدد_یکون_اجباری) در عربستان به راه افتاد. زنان عربستان در این کمپینِ جنجالی به مردان سفارش کردند با بیش از یک زن ازدواج کنند. اکنون مجددا این کارزار فعال شده است.
این کارزار در اصل با هدف مبارزه با مجرد ماندن زنان راه اندازی شده و در آن کاربران زن از مردان می خواهند در قبال مشکل مجرد ماندن زنان مسئولیت پذیر باشند و با بیش از یک زن ازدواج کنند.

الجزیره نوشت: بی شوهری، زنان عربستان را به ستوه آورده و باعث شده آن ها از چاله به چاه بیافتند.

بسیاری از روحانیون عربستان در این کارزار توئیتری شرکت کرده و جوانان را به درک زنان و ازدواج با دو زن یا بیشتر تشویق کردند.
برخی از کاربران شرکت کننده در این کارزار، از ایده چندهمسری انتقاد کردند. آن ها معتقدند که چندهمسری بسیاری از خانواده های خوشبخت را نابود می کند.
چندهمسری در عربستان قانونی است و مردان می توانند حداکثر با چهار زن ازدواج کنند. مرکز آمار عربستان در اواخر سال ۲۰۱۶ گزارش مفصلی درباره زنان و مردان عربستان منتشر کرد.در این گزارش آمده تعداد مردانی که بیش از یک زن دارند، به نیم میلیون می رسد. سن این مردان بین ۴۵ تا ۵۴ است.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: fararu.com

.

منبع : seemorgh.com

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات