آکاایران: افراد مشهور برای افراد از عکاسانی که همیشه آن ها را دنبال می کنند، یا برای استراحت در یک جای آرام، دادن عاشقانه ترین هدیه ها، یا برگزاری مهمانی های مجلل سالانه جزایر فوق العاده زیبایی را می خرند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 164
آکا ایران: افراد مشهور برای افراد از عکاسانی که همیشه آن ها را دنبال می کنند، یا برای استراحت در یک جای آرام، دادن عاشقانه ترین هدیه ها، یا برگزاری مهمانی های مجلل سالانه جزایر فوق العاده زیبایی را می خرند. در این مطلب جزایر خصوصی و بسیار زیبای افراد مشهور را مشاهده می کنید.
جانی دپ
به نظر شما محبوب ترین دزد دریایی دهه تصمیم گرفته کجا جزیره بخرد؟ در جزایر قناری؟ در هند؟ و یا در کارائیب؟
 
افراد مشهور

آکاایران: جزایر خصوصی افراد مشهور

 
 
پاسخ واضح است: ستاره دزدان دریایی کارائیب، یک جزیره در دریای کارائیب ، در باهاما به قیمت 3.5 میلیون دلار خریده است.
 
افراد مشهور
 

 
جولیا رابرتز
جولیا که یکی از گران قیمت ترین بازیگران جهان است هم نتوانست در مقابل خرید یک جزیره شخصی مقاومت کند. فکر می کنید او کدام نقطه دنیا را برای این کار انتخاب کرده؟ ساحل جورجیا؟ بهشتی در باهاما؟ و یا یک جزیره شخصی در هند یا اندونزی، جایی که او به آیین هندو پیوسته است؟
 
افراد مشهور
 
اگرچه او عمیقا تحت سفرهایی که به هند و اندونزی داشت قرار گرفت و حتی به آیین هندو گروید اما عاشق جزیره شخصی خود در باهاما است و آن را مثل یک راز کوچک نگه داشته است.
 
افراد مشهور
 

 
سر ریچارد برانسون
ریچارد برانسون یک جهانگرد معروف و یکی از عجیب ترین میلیاردرهای دنیاست. آیا فکر می کنید جزیره شخصی او جایی دور از سرزمین مادری خود در اروپا در سواحل ماداگاسکار باشد؟ یا جایی نزدیک به ریشه بریتانیایی خود؟
 
افراد مشهور
 
این بنیانگذار میلیاردر صاحب جزیره نکر است، یک جزیره 300 کیلومتر مربعی در جزایر ویرجین بریتانیا در میان دریای کارائیب.
 
افراد مشهور
 
 

 
دیوید کاپرفیلد
شعبده باز میلیاردر دیوید کاپرفیلد یک جزیره فوق محرمانه دارد که تنها افراد بسیار کمی در دوره های زمانی خیلی کوتاه حق دارند آن را ببینند.
 
 
افراد مشهور
 
جزیره او «Musha Cay» یک بهشت سحرآمیز در جنوب شرقی ناسائو در باهاما است. این جزیره تنها 10 هفته در هر سال به قیمت 32250 دلار در هر شب قابل دسترسی است. بیشتر مواقع این جزیره برای خانواده او رزرو می شود که 10 جزیره دیگر هم دارند.
 
افراد مشهور
 

 
جورج کلونی
جورج کلونی بعد از ازدواج اخیرش به دنبال خانه کاملی بود که بتواند زمانش را با همسر جدیدش بگذراند. به نظر شما او ایتالیا، انگلستان یا سواحل نیویورک را برای خانه جدیدش انتخاب کرده است؟
 
افراد مشهور
 
او و همسرش یک جزیره کوچک در 80 کیلومتری لندن را انتخاب کردند که شامل یک عمارت باورنکردنی قرن هفدهمی در یک زمین دو هکتاری در دهکده ای نزدیک به رودخانه تیمز است. آن ها بیش از 10 میلیون دلار برای این خانه پرداخت کرده اند.
 
افراد مشهور
 

 
آنجلینا جولی و برد پیت
آنجلینا جولی برای تولد 50سالگی برد پیت جزیره ای در شمال نیویورک خریداری کرد. جزیره 11 آکری به شکل قلب که پترا نام دارد و دو خانه دارد که توسط معمار مورد علاقه برد پیت طراحی شده است. هدیه ای فراموش نشدنی به قیمت 20 میلیون دلار!
 
افراد مشهور
 
 
افراد مشهور
 
 
 

منبع :

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات