آکایران :وبسایت خبرآنلاین: در نمایشگاه CES 2016 این روزها یک ربات سرآشپز نظر خیلی ها را به خود جلب کرده است. رباتی که هر نوع غذایی را با برنامه ریزی می پزد و آماده می کند.
ربات سرآشپز جدید سرنتی نام گذاری شده و شرکت سازنده مدعی شده است که این ربات قادر است هر نوع غذایی را برای صاحب خود طبخ کند.
بنا به گزارش آکاایران : شرکت سازنده در مورد عملکرد این ربات عنوان کرد: برای تهیه هر غذایی ابتدا مواد لازم در محفظه های از پیش تعیین شده ربات قرار داده می شود، سپس با فعال شدن ربات عملیات پخت وپز غذا با نظم شروع می شود و مواد مورد نیاز درست در زمان لازم در محفظه متحرک مخلوط می شوند.
,ربات سرآشپز! +عکس ربات,سرآشپز,جالب انگیز، جالب انگیزترین ها، مطالب جالب، عکسهای جالب، جالبترین ها، مطالب جالب و خواندنی

آکاایران: ربات سرآشپز! +عکسدر نمونه اولیه ربات سرآشپز از بازوی مکانیکی برای کارهای مورد نظر استفاده شده بود، اما شرکت سازنده دریافت که استفاده از بازوی رباتیک خطرناک است و همچنین کاربر نمی تواند به خوبی آن را تمیز کند.
در نمونه جدید با قرار دادن موتور الکتریکی در محفظه بسته و افزودن چند بازوی مکانیکی می توان کلیه قطعات متحرک را جدا کرده و درون ماشین ظرفشویی قرار داد.
,ربات سرآشپز! +عکس ربات,سرآشپز,جالب انگیز، جالب انگیزترین ها، مطالب جالب، عکسهای جالب، جالبترین ها، مطالب جالب و خواندنی


آخرین نمونه ربات سرآشپز با تجهیزاتی همچون تابه پخت وپز، محفظه اختصاصی نمک و فلفل و دستورهای آشپزی برای آماده کردن غذاهای پیچیده تر تا سال 2017 با قیمت 499 دلار به بازار عرضه خواهد شد.
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات