قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس


قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس

رضا دبیری نژاد تصویری از دوران کودکی رضا صادقی خواننده محبوب پاپ منتشر کرده که مربوط به زمان مدرسه رفتن او می باشد و او را در حال قرائت قرآن سر صف نشان می دهد.

عکسی که در ادامۀ این مطلب مشاهده می کنید از دوران کودکی رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان می باشد که توسط رضا دبیری نژاد کارشناس حوزه میراث فرهنگی منتشر شده است که پدرش (سمت راست) ناظم مدرسه ای بوده و رضا صادقی در آن تحصیل می کرده است.این تصویر او را در مدرسه و در حال قرائت قرآن سر صف نشان می دهد.

قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس

 رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ،آهنگساز،ترانه سرا،متولد 25 مرداد سال 1358 اهل بندرعباس است،ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه مندی او به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد.او در 20 بهمن با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. و در 17 بهمن دارای دختری به اسم تیارا می شود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال 1392 به دنیا آمده است.

قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس

رضا صادقی فردی مذهبی است و هر سال موسم عزاداری،خود را از پایتخت به بندرعباس می رساند و مانند سال های پیش از شهرتش به سبک سنتی هرمزگان (جنوب) نوحه خوانی می کند.

وی بخاطر روابط شخصی به زبان عربی کشورهای حوزه خلیج فارس، فارسی، گویش بندر عباسی و انگلیسی تسلط کامل دارد.رضا صادقی در بخش اجرای زنده توانایی فوق العاده ای دارد و در طی سالهای فعالیتش بیشترین تعداد کنسرت را در شهرهای مختلف ایران و جهان برگذار کرده است.

راز عشق،باله پرواز،10 ثانیه،کما،حکایت مشکی پوش،سلام آقا،همین از جمله آلبوم هایی است که رضا صادقی اجرا کرده است.آخرین آلبوم و «فقط کوش کن» نام دارد که  اواخر اسفند سال 1393 منتشر شد.صادقی با خواندن ترانه«مشکی رنگِ عشقه» به چهره ای شناخته شده در حوزه موسیقی پاپ تبدیل شد.

 

قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس 5/5 1
منبع : ساعت 24 - / ل
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات