اشتباه گرفتن اوباما با گارسون رستوران


اشتباه گرفتن اوباما با گارسون رستوران

باراک اوباما رئیس جمهوری که از نژاد سیاه پوستان است بارها توسط مردم به اشتباه گرفته شده و دچار دردسر شده است.او حتی یک بار با یک پیشخدمت یک رستورانی به اشتباه گرفته شد.


 باراک اوباما رئیس جمهوری که از نژاد سیاه پوستان است بارها توسط مردم به اشتباه گرفته شده و دچار دردسر شده است.اوباما و همسرش میشل  که او نیز خاطراتی با همین موضوع دارند در مصاحبه ای از تجارب خود صحبت کردند.

اشتباه گرفتن اوباما با گارسون رستوران

باراک اوباما، در مصاحبه ای با مجله آمریکایی پیپل گفت: یک بار برای او این اتفاق افتاده که جلوی یک رستوران با یک پیشخدمت که به استقبال خودروی مهمان ها می رود و سوئیچ ماشین آن ها را برای پارک خودرو می گیرد اشتباه گرفته شده است.
به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس، همچنین میشل اوباما، همسر باراک اوباما در اظهاراتی گفت که همسرش یک بار در یک مهمانی با یک پیشخدمت اشتباه گرفته شده است و از او تقاضای سرو قهوه کرده اند.
میشل اوباما تصریح کرد: هنگامی که به عنوان بانوی اول آمریکا به یک فروشگاه رفته است. یک خریدار او را با فروشندگان اشتباه گرفته و از او خواسته تا از قفسه جنسی را تحویل او دهد.
وی در ادامه گفت: فکر می کنم مردم گاهی فراموش می کنند که ما شش سال است که در کاخ سفید زندگی کرده ایم.
میشل اوباما خاطر نشان کرد: باراک اوباما تا قبل از ریاست جمهوری مرد سیاه پوستی بود که در جنوب شهر شیکاگو زندگی می کرد و به اندازه کافی برای انجام اموری از جمله گرفتن تاکسی دچار دردسر می شد.
 
اشتباه گرفتن اوباما با گارسون رستوران
 
باراک اوباما و همسرش در حالی در این مصاحبه از تجارب خود در زمینه نژادپرستی در آمریکا صحبت کردند که سراسر این کشور اعتراضاتی علیه کشته شدن چند سیاه پوست طی ماه های اخیر برگزار شده است.
رئیس جمهوری آمریکا با این حال در مصاحبه اش گفت که روابط نژادی در این کشور به نسبت به گذشته بهتر شده و با این حال این مسئله باید بیشتر از این پیشرفت کند.
باراک اوباما ادامه داد: آزارها و هتاکی های کوچکی که امروز ما تجربه می کنیم قابل مقایسه با چیزی که یک نسل قبل از ما تجربه کردند نیست.
رئیس جمهور آمریکا در حمایت خود از فرزندانش اضافه کرد: این فرق می کند که من با یک پیشخدمت اشتباه گرفته شوم اما فرزند من با یک دزد اشتباه گرفته شده و به دستانش دستبند زده شود.
اشتباه گرفتن اوباما با گارسون رستوران 5/5 2
منبع : وارش نیوز-/ف
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات