خانواده کانونی است که طبق عقاید ما برای به آرامش رسیدن زن و مرد و تربیت مناسب نسل آینده لازم و ضروری است. پیوند زن و شوهر و تربیت فرزندان به طور طبیعی با مشکلاتی روبه رو است که در مقابل فواید و اثرات مثبت آن ،ناچیز است. اگر بخواهیم این مشکلات را زیر ذره بین ببریم و زندگی خارج از این چهارچوب را تبلیغ کنیم ،در آینده این کانون ارزشمند را از دست خواهیم داد.


شبکه‌ ماهواره‌ای فارسی‌زبان "من و تو " که مباحثی قباحت‌زداتر از "فارسی‌وان " را دنبال می‌کند، بی قیدی را در میان جوانان گسترش می‌دهد.

لحظات خوش اما خارج از خانواده!

در شبکه ماهواره‌ای "من و تو " که توسط خواننده زن دوران قبل از انقلاب اداره می‌شود، برنامه‌‌هایی تهیه شده است که با چاشنی طنز، روابط آزاد زن و شوهر و خارج از چارچوب خانواده را عادی جلوه می‌دهد و استفاده از مشروبات الکلی در سر سفره ایرانی را یک امر طبیعی نشان می‌دهد.

برنامه‌های این شبکه، صله رحم و جمع‌های خانوادگی را به اضمحلال می‌کشاند،این برنامه‌ها لحظات شیرین را در خارج از کانون خانواده مطرح می‌کند.

برنامه‌های این شبکه، صله رحم و جمع‌های خانوادگی را به اضمحلال می‌کشاند،این برنامه‌ها لحظات شیرین را در خارج از کانون خانواده مطرح می‌کند.

جهان غرب اقدامات بسیاری را در زمینه اسلام هراسی و ایران هراسی انجام می‌دهد و تا کنون ۱۵ فیلم در رابطه با موضوع ایران هراسی تهیه شده است که از آن جمله می‌توان به فیلم "سیصد " و "از عشق تا پاریس " اشاره کرد.

در حوزه رسانه‌های مکتوب ، دشمنان ایران وارد مسائل سیاسی می‌شوند و در فضای مجازی مباحثی را در زمینه زنان و خانواده مطرح می‌کنند؛ به عنوان مثال در زمینه تخریب حقوق زنان در اسلام فعالیت‌های بسیاری انجام می‌دهند.

لحظات خوش اما خارج از خانواده!

دشمنان ایران، کمپین زنان را با بهره‌گیری از زنان فمنیست ایجاد کرده‌اند.این کمپین خواستار تغییر قوانین کشور است؛ به‌گونه‌ای که از خانواده‌های تک والد در ایران حمایت شود.

خانواده‌ تک‌والد به معنای خانواده‌ای است که در آن پدر یا مادر فرزند مشخص نیست و غربی‌ها و زنان فمینیست خواستار حمایت دولت از این کودکان هستند همچنین در کمپین یک میلیون امضا، قوانین اسلام در حوزه زنان خشونت‌آمیز عنوان شد و خواستار حذف آنها هستند و هم‌اکنون نیز در حال تلاش برای ایجاد کمپین رفع حجاب اجباری هستند.

بخش خانواده ایرانی تبیان


گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات